صفحه 726 از 1371 نخستنخست ... 2266266767167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367768261226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,251 تا 7,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من بیشتر احتمال میدم کسی که به شما جواب داده قانون کار دانشجویی در امریکا رو نمیدونه. احتمالا باید دانشگاه کوچک یا رنک پایینی باشه که دانشجوی بین المللی نداره و با قانون آشنا نیست.
    دقیقا... ممنون بابت پاسخ, فکر میکنید اصلا ارزش اپلای کردن دارند ؟ من به خاطر وجود اساتید با زمینه کاری مورد علاقه ام و اینکه برای مستر GRE نمیخوان باهاشون تماس گرفتم.
    با تشکر

بلند اندیش باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    دقیقا... ممنون بابت پاسخ, فکر میکنید اصلا ارزش اپلای کردن دارند ؟ من به خاطر وجود اساتید با زمینه کاری مورد علاقه ام و اینکه برای مستر GRE نمیخوان باهاشون تماس گرفتم.
    با تشکر

بلند اندیش باشید.
    اگر از اساتیدش جواب خوبی دارید اپلای کنید.موضوع TA رو با اساتید میتونید مطرح کنید و بهشون یادآوری کنید دانشجویان بین المللی مجازند on-campus jobs داشته باشند منجمله TA.

میشه دوستان جواب بدن ؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای استاد های استرالیا و کانادا ایمیل زدم
    بعضی هاشون گفتن باید پروسه اپلای و اول انجام بدی بعد در مورد مشخص شدن سوپروایزر کاراتو کنی
    بعضی ها هم گفتن رزومت خوبه و پروپوزال رو برامون بفرست و این حرفا...
    اما هیچی ار پروسه اپلای نگفتن
    به نظر شما دسته اول خواستن بپیجونن؟؟

Junior Member

سلام... من چند ماه پیش برای یه استادی توی آلمان ایمیل زدم وایشون بعد از بررسی مدارک من گفتن پروپوزالم رو براشون بفرستم، بعدم گفتن سرشون شلوغه و کمی طول میکشه تا به من جواب بدن، هفته ی پیش مجدداً برام ایمیل زدن و کلی روی پروپوزالم کامنت دادن که خب برای من خیلی جالب بود که وقت گذاشته بود و با دقت خوند و نظر داد... اما هیچی راجع به پذیرش و اینا نگفت، بعد من براشون ایمیل زدم و کلی تشکر کردم و گفتم که شانسی دارم آیا برای گرفتن پذیرش و اینکه ایشون سوپروایزر من باشن یا خیر و آیا میتونم پروپوزالم رو مجدداً بعد انجام اصلاحات براشون بفرستم که ایشون این ایمیل رو همین امروز صبح برام زدن:

Dear Ms,

here are the prerequisites that you need to fulfill in order to enroll as a PhD student in our university:

To be accepted as a PhD student you must have four years of Master studies (MA and M Phil). Most Master programmes abroad are only 2 years - so please check.

You must be able to understand German. You must know that every department has a different policy towards choosing a language. German is the language of the academia so if you get permission to write your PhD at our university in English, you must be aware that your viva will be in German. Moreover, your PhD proposal outline (circa 15 pages long) has to be in German.

One veryimportant point: Just like you have to do TOFFEL test to enter a British University, you must have a DSH test (German proficiency Test) whichyou need to submit at the time of handing in your PhD at the dean’s office. Youshould learn German before coming to Germany not only for handing in your PhD here but also for using libraries. And please, contact the International Office of the University.

If you have the feeling that your new proposal better fits into the EFL context, you may turn it in any given time again.

Kind regards,

الان این یعنی چی اونوقت؟! من اصلاً آلمانی بلد نیستم، اصلاً هم نشنیده بودم برای پذیرش دکترا زبان آلمانی بخوان... من الان باید چه کنم؟! میشه راهنماییم کنید... مرسی...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin86 نمایش پست ها

الان این یعنی چی اونوقت؟! من اصلاً آلمانی بلد نیستم، اصلاً هم نشنیده بودم برای پذیرش دکترا زبان آلمانی بخوان... من الان باید چه کنم؟! میشه راهنماییم کنید... مرسی...
    ایشون صراحتا گفته که دپارتمانشون آلمانی میخواد. اگر میخواهید اونجا بروید باید آلمانی یاد بگیرید و این امتحان زبان آلمانی را که گفته امتحان بدهبد.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin86 نمایش پست ها
    سلام... من چند ماه پیش برای یه استادی توی آلمان ایمیل زدم وایشون بعد از بررسی مدارک من گفتن پروپوزالم رو براشون بفرستم، بعدم گفتن سرشون شلوغه و کمی طول میکشه تا به من جواب بدن، هفته ی پیش مجدداً برام ایمیل زدن و کلی روی پروپوزالم کامنت دادن که خب برای من خیلی جالب بود که وقت گذاشته بود و با دقت خوند و نظر داد... اما هیچی راجع به پذیرش و اینا نگفت، بعد من براشون ایمیل زدم و کلی تشکر کردم و گفتم که شانسی دارم آیا برای گرفتن پذیرش و اینکه ایشون سوپروایزر من باشن یا خیر و آیا میتونم پروپوزالم رو مجدداً بعد انجام اصلاحات براشون بفرستم که ایشون این ایمیل رو همین امروز صبح برام زدن:

Dear Ms,

here are the prerequisites that you need to fulfill in order to enroll as a PhD student in our university:

To be accepted as a PhD student you must have four years of Master studies (MA and M Phil). Most Master programmes abroad are only 2 years - so please check.

You must be able to understand German. You must know that every department has a different policy towards choosing a language. German is the language of the academia so if you get permission to write your PhD at our university in English, you must be aware that your viva will be in German. Moreover, your PhD proposal outline (circa 15 pages long) has to be in German.

One veryimportant point: Just like you have to do TOFFEL test to enter a British University, you must have a DSH test (German proficiency Test) whichyou need to submit at the time of handing in your PhD at the dean’s office. Youshould learn German before coming to Germany not only for handing in your PhD here but also for using libraries. And please, contact the International Office of the University.

If you have the feeling that your new proposal better fits into the EFL context, you may turn it in any given time again.

Kind regards,

آلمان واسه دکترا رو زبان خودش حساسه اما به نظر من بهش ایمیل بده بگو توو این مدت واسم مقدور نیس کامل یاد بگیرم اگه میشه چون به کارتون خیلی علاقه دارم سال اول باهاتون انگلیسی کار کنم و سالهای بعد آلمانی یاد میگیرم کامل..اما بهش بگین که در حد نیازها روزمره یاد میگیرم قبل اومدن اما امتحانو سال دوم بدم (بهش بگین که مثلا توو کشور ما مرتب برگزار نمیشه آزمون و باید برم یه جا دیگه که واسم مقدور نیس و از ددلاین میگذره)..یکی دوستام اینجوری جواب گرفت
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ اینقد که جواب تمپلیتی گرفتن نمیدونم این ایمیل رو با چه نگاهی در نظر بگیرم؟
    Dear edna,

Many thanks for your application. I am pleased to accept you as a potential PhD student in my group. For make an formal application, please visit the website:
    www.******
    Please don’t hesitate to let me know if you have any questions about the application.

Best wishes

در مورد این ایمیل چی؟ اپلای کنم؟ نکنم؟
    Dear Edna
    Please fell free to lodge an application before end of July.

You can find the application process from our university's web page – research section.

Regards,

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ اینقد که جواب تمپلیتی گرفتن نمیدونم این ایمیل رو با چه نگاهی در نظر بگیرم؟
    Dear edna,

Many thanks for your application. I am pleased to accept you as a potential PhD student in my group. For make an formal application, please visit the website:
    www.******
    Please don’t hesitate to let me know if you have any questions about the application.

Best wishes

Dear Edna

You can find the application process from our university's web page – research section.

Regards,
    Both are templates

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    Dear edna,

www.******

Best wishes

Dear Edna

Regards,

هر دو تمپلت هستند اما اگر جواب بهتري نداريد ازشون بپرسيد فاند دارن بهتون بدن يا نه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    هر دو تمپلت هستند اما اگر جواب بهتري نداريد ازشون بپرسيد فاند دارن بهتون بدن يا نه. شادزي
    سیمون جان ممنون ولی این دو از اساتید دانشگاه های استرالیا هستن و فک میکنم که چون اساتید استرالیا فاندی ندارن و معمولا فاند دولت یا دانشگاست، بازم من در مورد فاند باهاشون صحبت کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)