صفحه 727 از 1371 نخستنخست ... 2276276777177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377778271227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,261 تا 7,270 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    سیمون جان ممنون ولی این دو از اساتید دانشگاه های استرالیا هستن و فک میکنم که چون اساتید استرالیا فاندی ندارن و معمولا فاند دولت یا دانشگاست، بازم من در مورد فاند باهاشون صحبت کنم؟
    نه اما جواب اولي كمي بهتر به نظر ميرسه. فقط بازم نميشه با قطعيت گفت اپلاي كن يا نه. بازم بستگي داره جواب بهتري داري يا نه. من فرك ميكنم بازم تماس بگير. جوابهاي بهتر از اين ميتوني بگيري اگر صبور باشي.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من مدتی است که به اساتید کانادا و مالزی ایمیل میزنم
    جواب هایی که اساتید بهم میدن به نحو زیر است:
    Dear Mr. .......: Thank you for your interest. You are welcome to apply to be my student for enrolment in September 2014. The application deadline is 15 January 2014.
    یا اینکه میگن اصلا دانشجو نمیگیرن یا اینکه فاند ندارن
    با توجه به جوابی که بهم دادن، امیدی به فاند هست؟ و اینکه کی و چگونه برای فاند بهشون درخواست بدم؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    سلام
    من مدتی است که به اساتید کانادا و مالزی ایمیل میزنم
    جواب هایی که اساتید بهم میدن به نحو زیر است:
    Dear Mr. .......: Thank you for your interest. You are welcome to apply to be my student for enrolment in September 2014. The application deadline is 15 January 2014.
    یا اینکه میگن اصلا دانشجو نمیگیرن یا اینکه فاند ندارن
    با توجه به جوابی که بهم دادن، امیدی به فاند هست؟ و اینکه کی و چگونه برای فاند بهشون درخواست بدم؟

ببنید جواب استادها در برخی دانشگاه ها نمی تونه نشون دهنده شانس شما برای فاند باشه، فقط در دانشگاه هایی که فاند دست خود استاد هست می شه از روی ایمیل استاد یه چیزهایی و فهمید. به عنوان مثال در استرالیا چون فاند توسط دانشگاه تصمیم گیری می شه جواب استادها همه شبیه به همه، اما در اروپا که فاند دست خود استاد هست جواب استادها معمولاً واضح تر هست. پس نگران نباشید و تا جایی که می تونید اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    ببنید جواب استادها در برخی دانشگاه ها نمی تونه نشون دهنده شانس شما برای فاند باشه، فقط در دانشگاه هایی که فاند دست خود استاد هست می شه از روی ایمیل استاد یه چیزهایی و فهمید. به عنوان مثال در استرالیا چون فاند توسط دانشگاه تصمیم گیری می شه جواب استادها همه شبیه به همه، اما در اروپا که فاند دست خود استاد هست جواب استادها معمولاً واضح تر هست. پس نگران نباشید و تا جایی که می تونید اقدام کنید
    ممنون از جوابتون
    تو کانادا فاند دست اساتید هس به جز تعداد معدودی که خودشون تو ایمیلشون بهم گفتن
    حتی بعضی از اساتید بهم گفتن اسمشونو به عنوان سوپروایزرم تو اپلیکیشنم بیارم
    و الآن من موندم که اگه بهشون ایمیل زدم، تو ایمیل هام بهشون چی بگم؟

سلام کسی میتونه نظر بده در مورد متن زیر.

.....,our future PhD student for the FOM/Biosolar project on cyanobacteria with Klaas Hellingwerf

به نظر شما آقای Klaas Hellingwerf یکی از سوپر وایزرهام هست؟ اخه کسی بهم نگفته بود که آقای Klaas Hellingwerf میتونه یکی از سوپر وایزرهام باشه. از طرفی میترسم یادشون رفته باشه بگن. چون همین الانشم برای این پوزیشن سه باید با سه تا سوپروایزر همکاری داشته باشم. و از نظر من بعید نیست که پای نفر چهارمی هم در کار باشه. به نظرت شما ایمیل بزنم بپرسم؟
    ممنون

سلام بچه ها ایمیلی با این متن در مورد کمک مالی برای اپلای دکترا در کانادا دریافت کردم دقیقا چیه منظورشون؟
    This program is for recent PhD graduates (5 years or less), that have an Industrial partner that can partner with them and pay for part of the fellowship and they must have Postdoctoral fellowship status at an eligible university at the start time of their fellowship. If all of these apply to you, we suggest that you carefully read the Program Guide

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ApPleAA نمایش پست ها
    سلام بچه ها ایمیلی با این متن در مورد کمک مالی برای اپلای دکترا در کانادا دریافت کردم دقیقا چیه منظورشون؟
    This program is for recent PhD graduates (5 years or less), that have an Industrial partner that can partner with them and pay for part of the fellowship and they must have Postdoctoral fellowship status at an eligible university at the start time of their fellowship. If all of these apply to you, we suggest that you carefully read the Program Guide
    يه شركت بايد از نظر مالي خرج تحصيلتو تا حدودي بده . اگر اين شرايط رو داري با خوندن كليه ي ضوابط اقدام كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Waiter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine System Automation Engineering, University of Tehran

سلام
    استاد یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم بعد از اینکه بهش ایمیل زدم بهم جواب داد که:
    One you matriculate, we can visit about a possible thesis. However, at this time, you will have to finance your first year in my group.
    من فکر کردم پذیرش گرفتم وفتی به کوردینیتور ایمیل زدم گفت که تو راند اول پذیرفته نشدی موندی برای راند دوم.
    لطفا کمکم کنید که پس چرا استاده اینو بهم گفته؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
    سلام
    استاد یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم بعد از اینکه بهش ایمیل زدم بهم جواب داد که:
    One you matriculate, we can visit about a possible thesis. However, at this time, you will have to finance your first year in my group.
    من فکر کردم پذیرش گرفتم وفتی به کوردینیتور ایمیل زدم گفت که تو راند اول پذیرفته نشدی موندی برای راند دوم.
    لطفا کمکم کنید که پس چرا استاده اینو بهم گفته؟
    دوست عزیز آخه استاد هم همچین جواب خوبی بهت نداده که متعجب شدی چرا این ایمیلو زده! گفته اول اگه قبول شدی میشینیم حرف میزنیم! به نظرم زیاد امیدوار نشو به این کیس.
    موفق باشی

Junior Member Waiter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine System Automation Engineering, University of Tehran

مرسی به خاطره راهنماییتون
    یکی دیگه از اساتید بعد از اینکه بهش ایمیل زدم درباره پوزیشن اینو بهم گفته:
    Thanks for your interest to join my research group. We have an opening for new PhD graduate student. If I can be of any help, please let me know.
    به نظرتون بهش چی بگم؟
    چون من تو ایمیلی که بهش زدم خوب گفتم دیگه میخوام باهاتون کار کنم با توجه به پوزیشنتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)