صفحه 73 از 1371 نخستنخست ... 236364656667686970717273747576777879808182831231735731073 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

For students not holding an external scholarship or other external awards, Professor ....’s lab is pleased to offer additional support of $../year (for TWO years) for M.Sc. students and $../year (for FOUR years) for our Ph.D. students for a total of $../year and $..../year respectively.
    بچه ها نظر بدید؟ من برای این استاده که راجع به لبش نوشته اصلا ایمیل نزدم به همکاراش زدم که یکی فقط گفت اپلای کن ولی با یک دانشجو پی اچ دی این استاده l آشنا شدم و از کارم کفتم که بهم کمک کنه و اصلا نگفتم که میخوام اپلای کنم گذاشتم کاری که الان می کنم تموم شه بعد بگم!! حالا گفته اسمشو بزنم و ایمیل بالا را زده اما این ایمیل را دریافت کرده از اون!!آیا امیدی هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Again, we encourage you to apply to ... directly and please notify us upon your acceptance. If you wish to speak with one of our graduate students here to further discuss the program, I will try to arrange this on your behalf.
    اینم برام زده آخرش!! من با ان دانشجوی سابق اونجا حرف زده بودم نه دانشجوی الان اون استاده.

Senior Member

zirdaryaee:

با توجه به اینکه استادا اینروزا سخت 100 درصد ok میدن پس شما باید حتما بتونید از سد اداره پذیرش بگذرید که اگر این اتفاق بیفته احتمال فاندتون باتوجه به open position که تو سایت آزمایشگاه عنوان شده بالاست. پیشنهاد میکنم پیشنهاد مکالمه تلفنی رو هم بپذیرین تا کلا شانستون بالا بره.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pari
    سلام
    من به يكي اؤ استاىام كه توي حرفاش طفته بوى يه جورايي كه تمايل داره با هم كار كنيم يكي از مقاله هامو واسش فرستادم در جواب گفت:
    This is great, I think you’re perfect for the lab J.
    اما منظورش از J چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ lab خودش آخه اسم نداره.

.
    Please listen:

In the united states there MIGHT NOT be any place special called LAB; an office work, a simple desk and a computer could be named LAB, not necessarily a work place with too many systems and machineries or .....

So, dont be confused and look for a special place with a special name

Anyway; u dont need to know the name or the lab; U d better get to know if she/he is gonna hire you

I yesterday met my professor at Georgia Tech and got familiar with such things more than before

YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURS

Junior Member

سلام
    پس اینجور که من از جواب های شما متوجه شدم بهتره که کاری به این نداشته باشم که ازش بپرسم j چیه نه؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pari
    سلام
    پس اینجور که من از جواب های شما متوجه شدم بهتره که کاری به این نداشته باشم که ازش بپرسم j چیه نه؟؟؟؟؟؟؟
    U COULD EASILY ASK ABOUT UR MAJOR RESEARCH AREA, UR ASSIGNED WORK AND THE TASKS U MIGHT BE INVOLVED AT THE LAB HE/SHE MENTIONED; NARROW DOWN THE EMAIL TO A POINT WHERE THE PROFESSOR IS GONNA SAY SOME DETAILS ON THE RESEARCH

سلام

من به يك استاد در يك دانشگاه كانادا ميل زدم بعد از يك هفته اين جواب رو داده

....
    You seem you be a very good student. ...
    I am attaching a recent research statement and CV so you have a sense of what I do. If ok with you, we can set up a time to talk in person.

به نظر شما چقدر مثبته؟
    منظورش از in person چيه؟ حضوري كه نيست نه؟
    اين استاد تنها استاديه كه تو اون دانشگاه فيلد كاريش به من مي خوره به همين دليل برام مهمه كه چه جوابي بهش بدم
    لطفا راهنمايي كنيد
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

منظورش از in person اینه که یک زمانی رو برا صحبت مستقیم تلفنی بزارین. الیته اگه شما از فیلد کاریش خوشتون میاد و میخوایین تو اون زمینه ها کار کنید. فکر کنم ممکنه این استاد با تمام افرادی که بهش میل زدن صحبت می کنه و بعدا دانشجوی مورد نظرش رو انتخاب میکنه.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

آخه شماره تماس نداده
    الان من بهش ايميل بزنم و شماره تماس بگيرم؟
    به نظر شما من موضوعي مناسب براي كار و منطبق با رزومه كاري استاد رو بايد پيشنهاد بدم؟

ممنون مي شم اگه بقيه دوستان هم نظر بدن
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط diligent
    آخه شماره تماس نداده
    الان من بهش ايميل بزنم و شماره تماس بگيرم؟
    به نظر شما من موضوعي مناسب براي كار و منطبق با رزومه كاري استاد رو بايد پيشنهاد بدم؟

ممنون مي شم اگه بقيه دوستان هم نظر بدن
    He asked you to set up a time so that you can discuss,
    Send him an email and tell him that you are fine and will talk to him at his convenience

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)