صفحه 739 از 1371 نخستنخست ... 2396396897297307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497898391239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,381 تا 7,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام

من خیلی وقت پیش با یک استادی در تماس بودم سر مقاله و پروژه و... (خیلی قبل از اپلای و این حرفا *من برای پاییز 2013 اپلای کردم*) و بعد دیگه کلا میشه گفت فراموش کردم این استاد رو ، حالا بعد از یک مدتی سر یک مقاله ای دوباره خوردم به اسمش بهش میل زدم برای مقاله و اون در جواب پرسید که دارم چیکار می کنم و در چه وضعیتی هستم ، منم گفتم که آره داره درسم تموم میشه و اون در پاسخ گفت که خوشحال میشه برنامه های منو بدونه برای مقاطع بعدی و اینکه اصلا می خوام ادامه بدم یا نه که من هم گفتم که آره و تو فکر اومدن به آمریکامو این حرفا ( راستش چون کارش خیلی به من میخوره و خوب دانشگاه خوبی هم هست و اینکه منم آفری که الان دارم را انداختم برای بهار دیگه بهش نگفتم که اپلای کردم و پذیرش گرفتم) در نهایت قضیه من خواستم شانسمو برای بهار امتحان کنم به همین خاطرم درباره فاند و اینا پرسیدم که اونم گفت من برای بهار کلا میرم مرخصی اما تو برنامه ام دارم حتما برای پاییز 2014 دانشجو بگیرم تو هم خیلی خوبی و از این حرفا که میزنن و اینکه منتظر جواب چندتا پروپوزال فاندمم که برای پاییز فاند هم مشخص بشه و درست بشه حتما در نظرم هستی اگر اپلای کنی و...
    حالا دوستان من می خوام بهش بگم که خوب تو که پس برای بهار نمیتونی بگیری ، پس من منتظر بشم برای پاییز؟ (یک سوال: منو الان تو آب نمک خوابونده؟؟؟) و اینکه خوب اگر بخوام منتظر بشم می خوام تماسمو باهاش حفظ کنم و اگه از راه مقاله و اینا باشه من تا حالا راجع به چند تا مقاله اش با هم بحث کردیم در نتیجه نمی دونم دیگه چی کار کنم... خیلی خیلی لطف می کنید اگر منو راهنمایی کنید...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام

من خیلی وقت پیش با یک استادی در تماس بودم سر مقاله و پروژه و... (خیلی قبل از اپلای و این حرفا *من برای پاییز 2013 اپلای کردم*) و بعد دیگه کلا میشه گفت فراموش کردم این استاد رو ، حالا بعد از یک مدتی سر یک مقاله ای دوباره خوردم به اسمش بهش میل زدم برای مقاله و اون در جواب پرسید که دارم چیکار می کنم و در چه وضعیتی هستم ، منم گفتم که آره داره درسم تموم میشه و اون در پاسخ گفت که خوشحال میشه برنامه های منو بدونه برای مقاطع بعدی و اینکه اصلا می خوام ادامه بدم یا نه که من هم گفتم که آره و تو فکر اومدن به آمریکامو این حرفا ( راستش چون کارش خیلی به من میخوره و خوب دانشگاه خوبی هم هست و اینکه منم آفری که الان دارم را انداختم برای بهار دیگه بهش نگفتم که اپلای کردم و پذیرش گرفتم) در نهایت قضیه من خواستم شانسمو برای بهار امتحان کنم به همین خاطرم درباره فاند و اینا پرسیدم که اونم گفت من برای بهار کلا میرم مرخصی اما تو برنامه ام دارم حتما برای پاییز 2014 دانشجو بگیرم تو هم خیلی خوبی و از این حرفا که میزنن و اینکه منتظر جواب چندتا پروپوزال فاندمم که برای پاییز فاند هم مشخص بشه و درست بشه حتما در نظرم هستی اگر اپلای کنی و...
    حالا دوستان من می خوام بهش بگم که خوب تو که پس برای بهار نمیتونی بگیری ، پس من منتظر بشم برای پاییز؟ (یک سوال: منو الان تو آب نمک خوابونده؟؟؟) و اینکه خوب اگر بخوام منتظر بشم می خوام تماسمو باهاش حفظ کنم و اگه از راه مقاله و اینا باشه من تا حالا راجع به چند تا مقاله اش با هم بحث کردیم در نتیجه نمی دونم دیگه چی کار کنم... خیلی خیلی لطف می کنید اگر منو راهنمایی کنید...
    ببینید در کل به اینجور پاسخ ها نمیشه اعتماد 100% کرد. استاد از کار شما خوشش اومده و همونطور که گفته شما رو در نظر داره، مطمئن باشید افراد دیگه رو هم در نظر داره. شما باید تماستون رو به هر نحوی شده حفظ کنید و همچنین جاهای دیگه رو هم در نظر داشته باشید. تا زمان اپلای وقتی اپلای کردید بهش اطلاع بدید، البته توصیه من اینه که اول از فاندش مطلع بشید و بعد اپلای کنید.

Junior Member

من به یک استاد که زمینه کاریش بهم نزدیک بود ایمیل زدم و پرسیدم آیا open position داره یا نه؟ اینطوری جواب داد:

At this moment I cannot take on any more students.

Good luck in your pursuit. خب من که میدونم برای فال 2013 پذیرش ها انجام شده و مطمئنا منظورم برای ترم های بعد بوده. بنظر شما کلا خواسته ریجکتم کنه؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط molo نمایش پست ها
    من به یک استاد که زمینه کاریش بهم نزدیک بود ایمیل زدم و پرسیدم آیا open position داره یا نه؟ اینطوری جواب داد:

Good luck in your pursuit. خب من که میدونم برای فال 2013 پذیرش ها انجام شده و مطمئنا منظورم برای ترم های بعد بوده. بنظر شما کلا خواسته ریجکتم کنه؟
    بله این جواب بسیار رایجی هست که به معمولا استادا میدن...مگه توو نامت ننوشته بودی که واسه چه ترمی میخای اپلای کنی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    بله این جواب بسیار رایجی هست که به معمولا استادا میدن...مگه توو نامت ننوشته بودی که واسه چه ترمی میخای اپلای کنی؟
    نه ننوشته بودم. ولی الان دیگه معلومه که من برای مثلا فال 2013 نمی خوام. حالا چکار میتونم انجام بدم؟ ایمیل بدم بگم مثلا برای فال 2014 میخوام یا اینکه کلا مودبانه منو ریجکت کرده؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نه ننوشته بودم. ولی الان دیگه معلومه که من برای مثلا فال 2013 نمی خوام. حالا چکار میتونم انجام بدم؟ ایمیل بدم بگم مثلا برای فال 2014 میخوام یا اینکه کلا مودبانه منو ریجکت کرده؟
    توشیه میکنم از این به بعد توو ایمیلی که میدی حتما ذکر کنی قصد پذیرش توو چه ترمیو داری..ضمن اینکه از الان واسه فال 2014 خیلییییییی زوده دوست عزیز!!! فک نکن هر چه زودتر ایمیل بزنی بهتره!
    واسه مورد بالام بهتره یه ایمیل با چنین مضمونی بزنی بهش:
    Dear Prof. XXX,

I am glad to receive your mail.
    I appreciate that you took time to reply to my mail. Thank You!

Your research about various aspects and fields of XXX is a subject which I have always been interested and looked for intently. So I was wondering if you keep my information for future openings in XXX semester.

Best Regards,
    XXX

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Yes; he or she currently cann't hire any further student; Try other profs
    Good luck in your endeavors
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید: استادم به من گفت یکی از دوستاش از کانادا ازش خواسته اگه دانشجوی خوبی برای PhDداره معرفی کنه، استادم به من گفت باهاش تماس بگیرم، منم رزومم و فرستادم، اونم نیم ساعت بعدش این میلو فرستاد:
    Thank you for your interest in graduate studies at ..., with thesis research under my direction.
    Your qualifications are interesting.

Please send me your transcripts of grades for your degrees obtained in Iran as soon as possible.

منم براش فرستادم،دیگه جواب نداد،منم بعد دو هفته نظرشو پرسیدم، اونم یه ایمیل فروارد شده طولانی از Graduate officeدانشگاه راجع به مراحل کامل اپلای و بورس های مختلف برام فرستاد،
    الان به نظرتون میخواسته منو از سرش باز کنه؟ من چطوری نظرشو بپرسم؟

Dear friend; Salam - Now there is not any vacancies in all research labs and universities at all since all of the professors have already hired their students and therefore you probably cannot find any open position. I encourage you to take a little bit patience and wait to apply for Fall or Spring of 2014. It might be very good if you could send the emails around Aug and Sep
    Good wishes

Salam; You are highly encouraged to directly ask this question from this person. I think if he/she is still interested in your CV he/she shall help & guide you in appropriate way
    So, keep in touch with him/her

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz89 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید: استادم به من گفت یکی از دوستاش از کانادا ازش خواسته اگه دانشجوی خوبی برای PhDداره معرفی کنه، استادم به من گفت باهاش تماس بگیرم، منم رزومم و فرستادم، اونم نیم ساعت بعدش این میلو فرستاد:
    Thank you for your interest in graduate studies at ..., with thesis research under my direction.
    Your qualifications are interesting.

Please send me your transcripts of grades for your degrees obtained in Iran as soon as possible.

منم براش فرستادم،دیگه جواب نداد،منم بعد دو هفته نظرشو پرسیدم، اونم یه ایمیل فروارد شده طولانی از Graduate officeدانشگاه راجع به مراحل کامل اپلای و بورس های مختلف برام فرستاد،
    الان به نظرتون میخواسته منو از سرش باز کنه؟ من چطوری نظرشو بپرسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)