صفحه 74 از 1371 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677787980818283841241745741074 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

اگه استاد بگه شما برو apply کن یعنی چی؟ ???
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    اگه استاد بگه شما برو apply کن یعنی چی؟ ???
    either:

1- the routine of the school is first applying
    2- he/she has not liked u to be his/her student
    3- he/she has pushed off you
    4- he/she has no idea about you, and wanna see what the graduate office and other faculties will decide
    5- he/she is busy
    6- you have not been that strong

and etc.............

YOURRRRRRRRRRRRRRRS

Junior Member

sorry for the late response as I have been away on vacation. Yes, there is an RA position in my lab regarding those areas. I am looking for a student who would be interested in ......
    If you are interested, I would encourage you to send in an application to ...'s graduate program in .... You would need to be accepted into the PhD program first before I can consider you for a possible RA position.

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط diligent
    آخه شماره تماس نداده
    الان من بهش ايميل بزنم و شماره تماس بگيرم؟
    به نظر شما من موضوعي مناسب براي كار و منطبق با رزومه كاري استاد رو بايد پيشنهاد بدم؟

ممنون مي شم اگه بقيه دوستان هم نظر بدن
    study his CV and statement and topics he is working on and do as Sara.Sh said

Junior Member

حالا این استاده که گفته فاند در مورد پروژه من داره اما گفته اول گرد آفیسو رد کن بعد. آیا این جواب امیدی هست و بیش از یک جواب عادی اپلای کن پنداشته می شود؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط alis
    حالا این استاده که گفته فاند در مورد پروژه من داره اما گفته اول گرد آفیسو رد کن بعد. آیا این جواب امیدی هست و بیش از یک جواب عادی اپلای کن پنداشته می شود؟
    شما حداقل می دونی ایشان فاند داره پس سعی بکن برای بدست آوردن این موقعیت.شما که توقع بیش از این از یه استاد که ندارید ???
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member saheb آواتار ها

من بهت پیشنهاد می کنم رابطتت را با این استاد حفظ کن مثلا بعدا ازش بخواه که sop ات را ببیننه و نظر بده و یا .. بیین کاری کن که تو از دهنش نری بدونه که تو بهش و کاراش علاقه مندی
    HAPPINESS

Junior Member

سلام
    يه استادي تو كانادا به من گفته بود كه بيا اينجا TA مي شي و RA كه RA به وضعيت من بستگي داره و هميشه گارانتي نيست، تو نامه پذيرش منم نوشته "there is no research assistantship availabe"، به نظرتون به استاد بگم كه يه نامه برام سفارت برام بفرسته براي همين گفته و مقدار پولش؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام
    يه استادي تو كانادا به من گفته بود كه بيا اينجا TA مي شي و RA كه RA به وضعيت من بستگي داره و هميشه گارانتي نيست، تو نامه پذيرش منم نوشته "there is no research assistantship availabe"، به نظرتون به استاد بگم كه يه نامه برام سفارت برام بفرسته براي همين گفته و مقدار پولش؟
    yea

if he supports like this, it is not deniable that it might work well if you use it timely and carefully

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام
    My professor mailed to me a letter indicating my research assistantship as well as my stipend and the specific expertise that is needed in the Lab. This definitely helps to ease the process of getting Visa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)