صفحه 742 از 1371 نخستنخست ... 2426426927327337347357367377387397407417427437447457467477487497507517527928421242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,411 تا 7,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نه عزيز قرار نيست كه از 10تا ايميل يكيش بگه آره فاند دارم بيا. شما انقدر بايد در اين كار ممارست & صبر داشته باشي كه از همه اين ايميلها يكي يا بيشتر از يكي بگن كه آره ما به شما فاند ميديم
    شاد باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    ممنون Globe جان، پس یعنی اگر استادی گفت من الان دانشجو نمیگیرم، به نظرتون اسمشون رو از لیست حذف نکنیم ؟ در صورت پیدا نکردن استاد تو همون دانشکده، مثلا 2-3 ماه دیگش ایمیل میشه زد به همون استادی که مثلا تیرماه گفته "I am not taking new graduate students" ؟

من از چند روز پیش ایمیل زدن به استادها رو شروع کردم (کانادا)؛ خیلی خوب همشون جواب میدن ولی همون جمله ی بالا رو فقط شنیدم؛ زود بود برای شروع ایمیل زدن ؟

با تشکر.
    با تشکر.
    حق با Tarkan78 عزیزه..باید خیلی ایمیل بدی و نا امید نشی
    ضمن اینکه من فک کنم الان زوده یکم..خب استادا الان تازه دارن تیم جدیدشونو تشکیل میدن و درگیر دانشجوهای 2013 شون هستن که دارن میان کم کم..
    بنابراین طبیعیه که بگن الان دانشجو نمیخایم..
    به نظر من شهریور خیلی زمان به نسبت مناسب تریه..
    موفق باشی

با سلام لطفا منو هم با یه تحلیل راهنمایی کنید.
    این اولین جوابیه که از یه استاد میگیرم ، برا ارشد می خوام برم ، مقالاتمو فرستادم بعد گفت تافل و جی آر ای رو هم بفرست تافلمم بالای حد نساب بود ، ولی جی آر ای ندادم اونم اینو گفت ، حالا شانس من چقدره اگه این نمره ای که می خواتو بیارم؟ یعنی مثلا ده نفر می ده به رییسش اونم دو نفرو قبول میکنه؟ یا نه رییسه فقط فرمالیته هست؟ این یه استاد تمامه ، مگه استاد اختیار دار نیست؟

We need to know your GRE scores to see if it is competitive. I consider GRE quantitative that falls above 80% competitive. If your GRE quantittative scores falls within that range, I can discuss your application with our chair and recommend you for assistantship. I wanted you to understand that the final decision is my chair. Good luck and thanks for your interest in out program.

بعدشم ازش پرسیدم حالا جی آر ایو بی خیال بعدا میدم مگه چقدر مهمه ، اونم گفت :

I can tell you that if GRE Quantitative Score is below 70% then there is no chance. If it is above 80% then there is some chance. I will recommend you. But the final decision is the chair decision. Good luck!

چقدر امیدوار باشم؟؟؟؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط united_states نمایش پست ها
    این اولین جوابیه که از یه استاد میگیرم ، برا ارشد می خوام برم ، مقالاتمو فرستادم بعد گفت تافل و جی آر ای رو هم بفرست تافلمم بالای حد نساب بود ، ولی جی آر ای ندادم اونم اینو گفت ، حالا شانس من چقدره اگه این نمره ای که می خواتو بیارم؟ یعنی مثلا ده نفر می ده به رییسش اونم دو نفرو قبول میکنه؟ یا نه رییسه فقط فرمالیته هست؟ این یه استاد تمامه ، مگه استاد اختیار دار نیست؟

We need to know your GRE scores to see if it is competitive. I consider GRE quantitative that falls above 80% competitive. If your GRE quantittative scores falls within that range, I can discuss your application with our chair and recommend you for assistantship. I wanted you to understand that the final decision is my chair. Good luck and thanks for your interest in out program.

I can tell you that if GRE Quantitative Score is below 70% then there is no chance. If it is above 80% then there is some chance. I will recommend you. But the final decision is the chair decision. Good luck!

چقدر امیدوار باشم؟؟؟؟؟
    مرسی
    بهرحال وقتی خودش میگه که فرمالیته نیست یعنی مهمه دیگه. نمره GRE 80% که خواسته کوانت حدود 160 درمیاد. باید سعی کنید و نمره رو بیارید.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

چقدر امیدوار باشم؟؟؟؟؟
    مرسی
    خب دو ست عزیز از quant بالا 80% گرفتن که چیز خیلی سختی نیست...راحته پس رئش حساب کن
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    خب دو ست عزیز از quant بالا 80% گرفتن که چیز خیلی سختی نیست...راحته پس رئش حساب کن
    موفق باشی
    بحث اینه که اگه بتونم بالای 80 % بگیرم ، اون موقع کارم جوره ؟ یا ده نفر دیگه هم هستن

ApplyAbroad Guru

بحث اینه که اگه بتونم بالای 80 % بگیرم ، اون موقع کارم جوره ؟ یا ده نفر دیگه هم هستن
    بهرحال شما تنها فرد متقاضی که نیستید و احتمالا Competitive است. ولی تا GRE نداشته باشید اصلا نمیتوانید شانس پذیرفته شدن خودتون رو با استاد مطرح کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

سلام دوستان
    من بعد از مدت ها ایمیل زدن برای ترم بهار این جوابو از یکی از استادا گرفتم.میشه نظرتونو بگید.
    Dear Ms Setayeshpour,

Thank you for your interested in our MS programs. From reading your CV, i would say that you're well qualified for our programs. Should you interested in XX, I'll be glad to discuss with you in good details when you're admitted to the programs.

I'm forwarding your email to our Department Chair Dr. xx so that he can advise you further regarding our programs and admission processes.

بعدش هرچی ایمیل میزنم جوابی از این استاد دریافت نکردم گفتم من آماده هستم برای هرگونه مصاحبه و صحبت راجع به زمینه کاری مورد علاقه.فقط ایمیلی از رئیس دپارتمان گرفتم که برام لینک ادمیشن رو گذاشته و گفته هر سوالی داری در مورد اپلای ازم بپرس.
    نمی دونم چیکار کنم لطفا اگر میشه کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setayeshpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از مدت ها ایمیل زدن برای ترم بهار این جوابو از یکی از استادا گرفتم.میشه نظرتونو بگید.
    Dear Ms Setayeshpour,

Thank you for your interested in our MS programs. From reading your CV, i would say that you're well qualified for our programs. Should you interested in XX, I'll be glad to discuss with you in good details when you're admitted to the programs.

I'm forwarding your email to our Department Chair Dr. xx so that he can advise you further regarding our programs and admission processes.

بعدش هرچی ایمیل میزنم جوابی از این استاد دریافت نکردم گفتم من آماده هستم برای هرگونه مصاحبه و صحبت راجع به زمینه کاری مورد علاقه.فقط ایمیلی از رئیس دپارتمان گرفتم که برام لینک ادمیشن رو گذاشته و گفته هر سوالی داری در مورد اپلای ازم بپرس.
    خب دیگه شما چرا به استاد هی ایمیل می زنی یه بار گفته رزومه ات خوبه. حالا شما باید ببینی ددلاین و مدارک و .... چی لازم داره دانشگاه. در ضمن هر جا مشکل داشتی از این رییس دپارتمان بپرس .
    اگه فرم اپلای آنلاین داره شروع کن به پر کردن و احتمالا در انتها باید مدارکی رو هم پست کنی. می تونی آخرش که فرم رو پر کردی به استادت ایمیل بزنی بگی من فرم اپلای رو پرکردم و دارم مدارک رو پست می کنم. در نظر داشته باش سر استادها شلوغه و درست نیست با ایمیل بمباران بشن.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Setayeshpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Dear Ms Setayeshpour,

سلام دوست من
    از نظر من این جواب تمپلت هست و بعضا ممکن این جواب رو به خیلی از اپلیکنت ها بفرسته.
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)