صفحه 744 از 1371 نخستنخست ... 2446446947347357367377387397407417427437447457467477487497507517527537547948441244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,431 تا 7,440 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    ببخشید دوست عزیز، اما تا جایی که من متوجه شدم، استاد برای اومدن شما به انگلیس "فقط و فقط برای ملاقات؟" نگفته که پول ندارم بدم. برداشت من اینه که ایشون گفته "برای کل دوره" اگه می تونی با هزینه شخصی بیا! شما با این فرض سوال پرسیدین؟
    راستش این که اصلا صحیح نیست شما دست کم یک سال برین اونجا و برای استاد کار کنین، اونوقت "با هزینه شخصی"؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rmirzaeem نمایش پست ها
    سلام دوستان من با استادی در مورد پوزیشن پست دکتری و اینکه در شرایط فعلی برایم امکان سرچ وجود نداره ایمیل زد واونم اینطور جواب داد " لطفا راهنمایی کنید
    Thank you for your interest in coming to do research here. I can understand your frustration at not being able to continue your research in your current job.

I am sad to say that I do not have resources to support you here. Do you have access to funds to support you to come to work in the UK. If you do, I would be delighted to discuss the possibility of you coming here as a postdoctoral researcher and would be very interested to discuss areas of scientific collaboration.
    ----------------
    در جواب زدم در تلاش برای شرکت در کنفرانس که ایشونن از داورن هستن می باشم واینطور جواب داد

Great ! IGood luck with the submission and visit - I hope to see you in Manchester

نقل قول نوشته اصلی توسط rmirzaeem نمایش پست ها
    لطفا یکی جواب منو بده

ایا ارز ش داره برای ملاقات با استاد این همه هزینه کنم برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب در دانشگاه ها استاد نظر مثبت در مورد اپلیکشن شما می دهد ولی در نهایت پرونده همه اپلیکنتها ارزیابی و گروه تصمیم می گیرد چه کسی بورس شود متاسفانه!
    درسته من سوالم این بود که چند درصد از پرونده ها رو مدیر گروه قبول میکنه؟ استاده به من گفته recommend میکنم تورو، این چقدر اثر داره؟ می خوا ببینم چقدر امیدوار باشم .... مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط united_states نمایش پست ها
    درسته من سوالم این بود که چند درصد از پرونده ها رو مدیر گروه قبول میکنه؟ استاده به من گفته recommend میکنم تورو، آیا این اثر داره؟ می خوا ببینم چقدر امیدوار باشم .... مرسی
    دوست خوبم ریکامند استاد تاثیر بسیاری در پذیرش دارد ولی نهایتا شورای دانشگاه اپلیکنتها را رتبه بندی و برای بورس انتخاب می کند بستگی به رقبا و رزومه شما دارد. در استرالیا استاد نمی تواند 100% بگه فلانی را بردارید!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم ریکامند استاد تاثیر بسیاری در پذیرش دارد ولی نهایتا شورای دانشگاه اپلیکنتها را رتبه بندی و برای بورس انتخاب می کند بستگی به رقبا و رزومه شما دارد. در استرالیا استاد نمی تواند 100% بگه فلانی را بردارید!
    مرسی ، این برا ارشد آمریکاست ، اون طرفم استاد تمامه ، بهم گفت اگه جی آر ای بالای 80 % کوانتو بیاری "شانس داری" ولی نفهمیدم منظورش این بود که روش حساب کن یا نه فقط یه شانسه...

ApplyAbroad Superstar

مرسی ، این برا ارشد آمریکاست ، اون طرفم استاد تمامه ، بهم گفت اگه جی آر ای بالای 80 % کوانتو بیاری "شانس داری" ولی نفهمیدم منظورش این بود که روش حساب کن یا نه فقط یه شانسه...
    دوست خوب در امریکا اینطور که من متوجه شدم بیش از 70 درصد اختیارات دست استاد هست پس شما شانست خیلی خوبه البته اگر نمره جی ار ای داری!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

دوست عزیز آمریکا بستگی به دانشگاهش داره بعضی هاشون استاد خیلی برش داره و بعضی هاشون کمیته تصمیم میگیره
    معمولا رنک بالاها کمیته نظر میده..
    چون بجث جی ار ای روکرده فک کنم نظر کمیته مهم باشه
    موفق باشی

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

به نظر من توی این پروسه رو هیچ کس نمیشه حساب کرد، همیشه چندتا گزینه دیگه هم در نظر بگیر. چندتا استاد، چندتا دانشگاه، چندتا کشور....

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استادی فرستادم که به کارتون علاقه مندم میخوام دانشجوی دکتراتون بشم این جوابو به من دادن:
    Dear Mr. X,Thank you for your interest.
    You can submit your application for fall 2014 and I will give it consideration during the review process.

Regards,
    به نظرتون گام بعدی من چی هستش و اینکه معنی این ایمیل یعنی چی بورسی چیزی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استادی فرستادم که به کارتون علاقه مندم میخوام دانشجوی دکتراتون بشم این جوابو به من دادن:
    You can submit your application for fall 2014 and I will give it consideration during the review process.

Regards,
    هیچ وعده خاصی به شما نداده. گفته اپلای بکن من پرونده تو نگاه میکنم.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان

Regards,
    تجربه به من نشون داده این استادا رو باید آدم بپیچه بهشون
    منظورم بمبارون ایمیل نیست..باید یکم ادم باهاشون بیشتر در ارتباط باشه که بفمن پیگیری من دو تا کیس اینجوری داشتم که چندین ماه باشون در تماس بودم و آخر مخ یکیشونو زدم
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)