صفحه 745 از 1371 نخستنخست ... 2456456957357367377387397407417427437447457467477487497507517527537547557958451245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,441 تا 7,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    تجربه به من نشون داده این استادا رو باید آدم بپیچه بهشون
    منظورم بمبارون ایمیل نیست..باید یکم ادم باهاشون بیشتر در ارتباط باشه که بفمن پیگیری من دو تا کیس اینجوری داشتم که چندین ماه باشون در تماس بودم و آخر مخ یکیشونو زدم
    موفق باشی
    "" ممنون میشم دوستان دیگه هم نظر بدن ""
    میشه بیشتر توضیح بدین ؟
    ازین جوابا زیاد میگیره آدم، از اونجایی هم که من حداقل 3 ماه دیگه اپلای رسمی میکنیم، نمیدونم اینجور جواب گرفتن فایده ای هم داره یا نه.
    چجوری این ارتباط رو خفظ میکنین ؟ (همون مقاله هاشون ... ؟) مثلا الان استادی خوشش بیاد، این 3 ماه تا اپلای رو چجوری میشه به نحوه احسنت مدیریت کرد که استاد نپره ؟

سلام دوستان
    من به یه استادی ایمیل زدم و چون فیلد موسسه شون همراستا با فیلد من بود ازش خواستم که عضو گروهشون بشم
    البته من حرفی از پول و ... نزدم
    نمیدونم معنی اینی که گفته چیه؟
    - که من باید خودم پول 4 سال رو تهیه کنم
    - یا اینکه اون حمایتم میکنه تا بتونم تامینش کنم

thank you for the mail.

Regarding PhD studies we can supervise you provided you have own financial means to support your for approx. 4 years.

لطفا کمکم کنید
    دوباره براش میل بزنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط matrixrayaneh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استادی ایمیل زدم و چون فیلد موسسه شون همراستا با فیلد من بود ازش خواستم که عضو گروهشون بشم

thank you for the mail.

Regarding PhD studies we can supervise you provided you have own financial means to support your for approx. 4 years.

لطفا کمکم کنید
    دوباره براش میل بزنم؟
    دوست عزیز من هم تازگی از دانشگاه دوبلین چنین ایمیلی گرفتم و پیرو مکاتبات بعدی فهمیدم اصلا فاندی برای سال جدید ندارند و استاد گفت بیا اینجا احتمالا از سال دوم بتونم برات فاند از پروژه های شرکتها بگیرم ولی من حساب کردم با هزینه بالای دلار و پوند برام نصرفید برم یکسال اونجا با هزینه شخصی !
    بنظرم دنبال گزینه های بهتر باشید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

لطفا کمکم کنید
    دوباره براش میل بزنم؟
    این جور که من فهمیدم گفته می تونم باهات کار کنم ولی هزینه هاتو خودت باید بدی ، احتمالا از اون استاداییه که فاند نداره

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین ؟
    ازین جوابا زیاد میگیره آدم، از اونجایی هم که من حداقل 3 ماه دیگه اپلای رسمی میکنیم، نمیدونم اینجور جواب گرفتن فایده ای هم داره یا نه.
    چجوری این ارتباط رو خفظ میکنین ؟ (همون مقاله هاشون ... ؟) مثلا الان استادی خوشش بیاد، این 3 ماه تا اپلای رو چجوری میشه به نحوه احسنت مدیریت کرد که استاد نپره ؟
    درسته..ببین دوست عزیز به نظرمن همین جواب های نصفه و نیمه هم اگه آدم بتونه مدیریت کنه میتونه یه نقطه امیدی باشه..
    تجربه هم ثابت کرده که جوابای یه خطه معمولا تمپلیت نیستن..پس در شرایطی که معمولا اگه آدم خیلییی هنر کنه 20% ایمیلاش جواب دار میشه، حتی همین جواب هام میتونه روزنه امید باشه..
    ببین دوست عزیز معمولا استاد نمیاد با یه قول الکی دادن خودشون مقید کنه بلکه به هر حال دوست داره بهترین ها رو بگیره و یه جوری منتظر میمونه تا بقیه رو هم مقایسه کنه..و بعد تصمیم بگیره..خیلی از استادام فقط آدمو ترغیب میکنن به اپلای کردن و سر بزنگاه که آدم میگه آقا،حجی،داداش چی شد پس؟ انگار نه انگار!
    اما موقع اپلای آدم دیگه باید بر اساس همین جوابا اپلای کنه (البته نه همش) و میتونم بگم که اپلای کردن بدون داشتن جواب از استاد معمولا شانسو پایین میاره خیلی..
    از نظر من جواب های از این دست رو ادم نباید راحت ازش بگذره به دو دلیل:
    1- آدم باید به استاد ثابت کنه که واقعا پیگیره و دوست داره که باهاش کار کنه..من به دوستان توصیه میکنم رو ارتباط بین تزهای خودشون و مقالات استادها مانور بدن..کلا پیدا کردن این کانال ارتباطی واسه حفظ رابطه چیزیه که قاعده خاصی نداره و مطمئن باشین با شکستن روال های معمول میتونین موفق شین..پس خیلی واسه پیدا کردن این کانال فکر کنین
    2- بعضی وقت ها آدم با پیگیری دستش میاد که نه آقا..این استاده ما رو گذاشته سر کار و همینجوری یه چی گفته..این کار مخصوصا با تماس تلفنی قبل از اپلای کردن مشخص میشه..که ایا شما رو واقعا مد نظر داره یا اینکه یه چی گفته..اگه الکی باشه یه حسنی که فهمیدنش واسه شما داره اینه که نه وقتتو هدر میدی نه پول اپلیکیشن میدی..مطمئن باشین که بعد از اپلای دیگه پیدا کردن استاده آسون نیس (اگه نخوادت)
    امیدوارم کمک کرده باشم
    موفق باشین

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استادی فرستادم که به کارتون علاقه مندم میخوام دانشجوی دکتراتون بشم این جوابو به من دادن:
    Dear Mr. X,Thank you for your interest.
    You can submit your application for fall 2014 and I will give it consideration during the review process.

Regards,
    به نظرتون گام بعدی من چی هستش و اینکه معنی این ایمیل یعنی چی بورسی چیزی داره؟
    گام بعدی پیدا کردن استادیه که جواب بهتری بده. جواب مثبتی نیست.
    موفق باشی.

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان

thank you for the mail.

لطفا کمکم کنید
    دوباره براش میل بزنم؟
    سلام دوست من.
    این استاد چرا انگلیسیش اینقدر داغونه. به هر حال از جوابش پر واضحه که هیچ امیدی به فاند نباید داشته باشی، چون منظورش اینه که دست کن توی جیبت. البته در بدترین شرایط هم ممکنه بشه بهترین نتیجه رو گرفت. ولی بر اساس این ایمیل روی گرفتن فاند حساب نکن. با این حال، اگر من بودم، حالا که خودش رفته سر اصل مطلب، تو هم همینکارو کن و صراحتاً بگو که من نیاز به فاند دارم و بدون ساپورت نمیتونم.
    شادیت آرزوست.

رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین ؟
    مگه کفتره که بپره !!! :دی
    دوست من. بر اساس تجربه خودم، تا دلت بخواد از این جور ایمیلا خواهی گرفت. دوستان توجه کنن که الزاماً نتیجه ی ایده آل از ایمیل زدن پیدا کردن استادی نیست که بهتون فاند بده. هدف همه دانشجوها در نهایت داشتن زندگی خوب هست. بنابراین باید به دانشگاه، شهر ، کشور و احیانا فرهنگ اون منطقه ای که میرید دقت زیادی بکنید. همین که ایمیل میزنید خود به خود شانستون رو برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های مختلف ارزیابی میکنید. خیلی ها بودند که جواب های خوب نگرفتند ولی از دانشگاه های خوبی هم پذیرش گرفتند. لذا، در کنار پیدا کردن پوزیشن و فاند و اسکالرشیپ، حداقل به فکر دانشگاه و محل تحصیل و زندگی هم باشید.
    اما راجع به مساله ی پرش اساتید باید بگم که، یا باید راجع به کاری که الان در حال انجام هستید صحبت کنید و یا اینکه میشه ازش خواست که در مورد اینکه چطور میتونید برای شروع تحصیلتون آماده تر بشید صحبت کنید. مثلاً من چون رشته ام رو عوض کردم، در مورد یه سری نرم افزار سوال پرسیدم . اللبته واقعاً سوال داشتم نه اینکه بخوام جلوی پرش اساد رو بگیرم. این رو هم بگم که اساتید هر چند که اصول اخلاقی رو رعایت میکنند ولی کلاً پرنده های خوبی هستند. حتی اگه بهتری جواب ممکن رو از استاد بگیرید، ممکنه که در ادمیشن کامیتی رزومه ای بهتر از شما رو ببینن که دیگه نتونن جلوی خودشون رو بگیرن.
    شادیت آرزوست.

با سلام
    میل زیر رو تازه دریافت کردم به نظر شما میل امیدوار کننده ای هست یا نه؟
    به نظر اساتید صاحب نظر گام بعدی من باید چی باشه ؟
    با تشکر

Hello Mr
    You have an excellent record and appear to be a very promising young engineer. You should be proud of your record.
    As for becoming a PhD student in my group which conducts studies in ...., at the moment I have no open/available research support funds for new students. May be in 6 - 12 months support will become available.
    Best,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_musavi نمایش پست ها
    با سلام
    میل زیر رو تازه دریافت کردم به نظر شما میل امیدوار کننده ای هست یا نه؟
    به نظر اساتید صاحب نظر گام بعدی من باید چی باشه ؟
    با تشکر

Hello Mr
    You have an excellent record and appear to be a very promising young engineer. You should be proud of your record.
    As for becoming a PhD student in my group which conducts studies in ...., at the moment I have no open/available research support funds for new students. May be in 6 - 12 months support will become available.
    Best,
    امیدواری به اینکه آینده کاری شما درخشان است: بله.
    امیدواری به اینکه به شما فاند وپذیرش بده: خیر.
    (خودش اینطور گفته!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)