صفحه 747 از 1371 نخستنخست ... 2476476977377387397407417427437447457467477487497507517527537547557567577978471247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,461 تا 7,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    Dear ...,

Based on your qualifications and background experiences, I encourage you to apply to our ECE dept: [link]
    All fellowships and research appointments are coordinated by our departmental admissions process.

Regards,

به نظرتون این چطوره؟
    والا به نظر من رزومه شما رو استاد خونده و دیده شانس خوبی برای پذیرش و بورس داری تشویق کرده اپلای کنی من همچین ایمیلایی می گرفتم 100% اپلای می کردم. فقط قبلش چک کن نمره زبانت بخوره
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

سلام.من با یه استادی در مورد یه موضوع پروزه یه سالی میشد مکاتبات داشتیم.این استاد تازه یه آزمایشگاه راه انداخته حالا بهم ایمیل زده
    - I think it is a great topic. I am working on so many things and I could not able to find time to work on this topic alone. By the way, are you interested in applying to my research group at Missouri for MS or PhD? If so, please check the announcement at XXXXXXXXX and send me the necessary documents. Let me know what you think. Dr. XXXXX
    نظرتون چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    سلام.من با یه استادی در مورد یه موضوع پروزه یه سالی میشد مکاتبات داشتیم.این استاد تازه یه آزمایشگاه راه انداخته حالا بهم ایمیل زده
    - I think it is a great topic. I am working on so many things and I could not able to find time to work on this topic alone. By the way, are you interested in applying to my research group at Missouri for MS or PhD? If so, please check the announcement at XXXXXXXXX and send me the necessary documents. Let me know what you think. Dr. XXXXX
    نظرتون چیه؟
    چه جوابی بهتر از این حتما اپلای کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    چه جوابی بهتر از این حتما اپلای کنین.
    من به ایشون گفتم که علاقمندم با شما کار کنم.خودشون پیشنهاد زیر رو دادند.اپلای که فکر کنم حل شده .من اصلا در مورد هیچی چیزی باهاشون بحث نکردم.فکر کنم خدا اینو از آسمون برام رسونده.
    Great keep me informed. I will check if I have funding at the same time. Let's target Spring 2014, January 2014.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

سلام دوستان. من به یه استاد ایمیل زدم و بعذ برام یه تمپلت فرستاد تا پر کنم. بعد که براش فرستادم فقط ازم تشکر کرد....حالا به نظرتون چیکار کنم؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یه استاد ایمیل زدم و بعذ برام یه تمپلت فرستاد تا پر کنم. بعد که براش فرستادم فقط ازم تشکر کرد....حالا به نظرتون چیکار کنم؟؟
    دوست عزیز این اولین باره می شنوم! میشه تمپلت را بگذارید اینجا ببینیم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام؛ دوستان چقدر میشه اعتنا کرد به یه همچین جوابهایی:
    الان این میگه معلوم نیست وضعیتم، از طرفی خوشم میاد از ایشون، از یه طرف صبر کنم و با بقیه ارتباط نگیرم (که البته خیلی بقیه ای هم در کار نیست) این دانشگاه رو از دست میدم.

و نظری خاصی برای ادامه رابطه ؟
    باتشکر

THank you for your thoughtful email, and interest in pursuing graduate work with me.
    It sounds like your research interests would fit with a number of my own.

This Fall I am adding 2 new graduate researchers to my team.

I will not know until approximately January 2014, whether I have the time/space to bring additional students into the team in Fall 2014.
    (I work very closely with each of my grad students, and maintaining quality of training/mentorship is important).

An important part of this possibility is funding: what were your plans for funding?

Perhaps if we keep in touch over the next 6 months, we can assess the factors/options carefully?

All my best wishes,

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام؛ دوستان چقدر میشه اعتنا کرد به یه همچین جوابهایی:
    الان این میگه معلوم نیست وضعیتم، از طرفی خوشم میاد از ایشون، از یه طرف صبر کنم و با بقیه ارتباط نگیرم (که البته خیلی بقیه ای هم در کار نیست) این دانشگاه رو از دست میدم.

و نظری خاصی برای ادامه رابطه ؟
    باتشکر

THank you for your thoughtful email, and interest in pursuing graduate work with me.
    It sounds like your research interests would fit with a number of my own.

This Fall I am adding 2 new graduate researchers to my team.

I will not know until approximately January 2014, whether I have the time/space to bring additional students into the team in Fall 2014.
    (I work very closely with each of my grad students, and maintaining quality of training/mentorship is important).

An important part of this possibility is funding: what were your plans for funding?

Perhaps if we keep in touch over the next 6 months, we can assess the factors/options carefully?

All my best wishes,

به نظرم باهاشون در ارتباط باشيد البته نه اينكه شانس هاي ديگه رو از دست بديد. از طرز بيانشون مشخصه استاد دلسوزي هستند و اگر فاند بتونه بهتون بده خوبه. ولي خودش هنوز نميدونه. شما باهاش در ارتباط باشيد اگر جواب بهتري نداريد و با بقيه هم در صورت امكان تماس بگيريد حالا نه لزوما با استاد اطاق بغليش كه براتون بد شه يكوقت. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    نظرتون چیه؟

اين يك جواب جنراله كه با درايت شما ميتونه به يك جواب اختصاصي تبديل شه. ايشون حتما در پاسخ شما دنبال نشانه هايي از عمق دانش شما به اون موضوع ميگرده . پس بدون مطالعه و سريع پاسخ نديد و جوابي سنجيده و علمي براشون بفرستيد كه خوششون بياد و شما رو انتخاب كنند. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    2 سوال دارم.ممنون می شم راهنماییم کنین
    1. یکی از استادایی که بهش ایمیل زدم جواب داده که:
    .Thank you for your interest in the program at uni. I look forward to reading your application materials. ینی من الان چی کار کنم؟
    2. تو ایمیل اول از research plan PhD بگیم؟ یا بهتره که نگیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)