صفحه 748 از 1371 نخستنخست ... 2486486987387397407417427437447457467477487497507517527537547557567577587988481248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,471 تا 7,480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط jrhm نمایش پست ها
    سلام
    2 سوال دارم.ممنون می شم راهنماییم کنین
    1. یکی از استادایی که بهش ایمیل زدم جواب داده که:
    .Thank you for your interest in the program at uni. I look forward to reading your application materials. ینی من الان چی کار کنم؟
    2. تو ایمیل اول از research plan PhD بگیم؟ یا بهتره که نگیم؟

چيز خيلي خاصي نيست. به نظر من هول نشيد. احتمالا از اين جوابهاي تمپلت زياد دريافت كنيد در آينده. آدم هميشه اولين جواب رو كه ميگيري خيلي آشنا نيست كه اين چطور جوابيه اما در گذشت ماه ها و گرفتن جوابهاي مشابه درك ميكنيد كه خيلي اينها مودبانه و عاري از اطلاعات و وعده هاي خاصه. اگر جواب بهتري نداريد ميتونيد شانستون رو براي اپلاي كردن امتحان كنيد. بازم با خودتونه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    چيز خيلي خاصي نيست. به نظر من هول نشيد. احتمالا از اين جوابهاي تمپلت زياد دريافت كنيد در آينده. آدم هميشه اولين جواب رو كه ميگيري خيلي آشنا نيست كه اين چطور جوابيه اما در گذشت ماه ها و گرفتن جوابهاي مشابه درك ميكنيد كه خيلي اينها مودبانه و عاري از اطلاعات و وعده هاي خاصه. اگر جواب بهتري نداريد ميتونيد شانستون رو براي اپلاي كردن امتحان كنيد. بازم با خودتونه. شادزي
    مرسی از راهنمایی که دادین،
    تو ایمیل اول از research plan PhD بگیم؟ یا بهتره که نگیم؟ منون میشم از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jrhm نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی که دادین،
    تو ایمیل اول از research plan PhD بگیم؟ یا بهتره که نگیم؟ منون میشم از راهنماییتون

اين كه ميگيد مال كسيه كه به شاگردي پذيرفته شده. ميتونيد به موضوع مورد علاقه اتون اشاره كنيد كه روي اين كار كردم و ميخوام ادامه بدم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

Thank you for your interest in my lab. The 2013 admissions cycle has already closed. I plan to accept new students in the fall of 2014 , but I do not know how many students I will be taking. I will mention that my lab attracts many high quality applicants from all over the world, so without seeing a complete application, I cannot assess your likelihood of joining my research team at this time.

Also, I should mention some projects in my lab involve pork, beef, shellfish and alcohol. If you are uncomfortable working near these materials, then perhaps my lab would not be a good fit.

If you would still like to apply, you can find out more information here.

سلام. این ایمیل حالت تمپلته یا نه؟ یعنی رزومه رو خونده؟

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط nali87 نمایش پست ها
    Thank you for your interest in my lab. The 2013 admissions cycle has already closed. I plan to accept new students in the fall of 2014 , but I do not know how many students I will be taking. I will mention that my lab attracts many high quality applicants from all over the world, so without seeing a complete application, I cannot assess your likelihood of joining my research team at this time.

Also, I should mention some projects in my lab involve pork, beef, shellfish and alcohol. If you are uncomfortable working near these materials, then perhaps my lab would not be a good fit.

اره به نظرم، جواب خاصی نیست این. ولی همین که گفته دانشجو میگیریم نکته ی خوبیه، اگر جوابای بهتری ازین دانشگاه نداری.
    تو این وانفسا، همینا هم غنیمیتست.... ارتباطتت رو حفط کن با ایشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nali87 نمایش پست ها

سلام به نظر من این تمپلته و چیز خاصی نگفته ، من اگه جای شما بودم رزومه کاملمو براش میفرستادم و نظرشو می پرسیدم ، از استادای دیگه هم غافل نمیشدم...

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا به نظر من رزومه شما رو استاد خونده و دیده شانس خوبی برای پذیرش و بورس داری تشویق کرده اپلای کنی من همچین ایمیلایی می گرفتم 100% اپلای می کردم. فقط قبلش چک کن نمره زبانت بخوره
    ممنون از راهنماییتون
    حالا برای ادامه ی ارتباطم باهاش به نظرتون چه میشه کرد؟ همینطوری که نمیشه پلای کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    حالا برای ادامه ی ارتباطم باهاش به نظرتون چه میشه کرد؟ همینطوری که نمیشه پلای کرد؟
    نطر استاد را در مورد پروپوزال یا موضوعات علمی مورد علاقش بپرس و باهاش مشورت کن خلاصه ارتباط را قطع نکن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

یک مسئله ای هست که میخوام بهش اشاره کنم،
    ببینید من الان با یه رزومه ی نسبتا خوب از فنی دانشگاه تهران واسه بهترین جایی که میتونم اپلای کنم یعنی Stanford ایمیل زدم. مقصد هم پروفسور Zebker هست.
    ایشون یه lab خیلی پیشرفته و معروف به نام خودش داره و دیگه قله ی کار تو زمینه ی کاریمه،
    حالا ایمیل طرف رو نشون میدم:
    Dear Amirhossein,

Thanks for your email. If you wish to study at Stanford, please apply as described in our web pages. Please note that admissions are done by the department through a committee, not by individual faculty. When you apply, please describe your interests in your statement of purpose. I look forward to seeing your application.

Sincerely,
    Howard Zebker
    ببینید طرف با اینهمه نغوذ و قدرت خیلی ساده حرف رو زده و اونم اینه که "فاند و حضور شما در دانشگاه وابستگی شدیدی به کمیته و نظر جمعی داره". درست هست که میشه رو ذهن طرف کار کرد ولی شما اگر استاد بودید زود به یک نفر که کارش نزدیکتون بود بله میگفتید یا میذاشتید همه ی رزومه ها و مسائل رو ببینید و با یه نظر جمعی انتخاب کنید؟
    برای همین به نظرم جواب بله و encourage کردن به معنای این نیست که دیگه 100% شد و یا جواب ندادن به معنیه اینکه دیگه همه چی تموم شد.
    مثالهاشو زیاد دیدم و البته همیشه همه جا استثنا وجود داره.
    مرسی

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    یک مسئله ای هست که میخوام بهش اشاره کنم،
    ببینید من الان با یه رزومه ی نسبتا خوب از فنی دانشگاه تهران واسه بهترین جایی که میتونم اپلای کنم یعنی Stanford ایمیل زدم. مقصد هم پروفسور Zebker هست.
    ایشون یه lab خیلی پیشرفته و معروف به نام خودش داره و دیگه قله ی کار تو زمینه ی کاریمه،
    حالا ایمیل طرف رو نشون میدم:

ببینید طرف با اینهمه نغوذ و قدرت خیلی ساده حرف رو زده و اونم اینه که "فاند و حضور شما در دانشگاه وابستگی شدیدی به کمیته و نظر جمعی داره". درست هست که میشه رو ذهن طرف کار کرد ولی شما اگر استاد بودید زود به یک نفر که کارش نزدیکتون بود بله میگفتید یا میذاشتید همه ی رزومه ها و مسائل رو ببینید و با یه نظر جمعی انتخاب کنید؟
    برای همین به نظرم جواب بله و encourage کردن به معنای این نیست که دیگه 100% شد و یا جواب ندادن به معنیه اینکه دیگه همه چی تموم شد.
    مثالهاشو زیاد دیدم و البته همیشه همه جا استثنا وجود داره.
    مرسی
    حرف این دوستمون کاملا منطقیه. به نظر همین که بدونیم طرف سال دیگه برای اون مقطع مورد نظر ما دانشجو میخواد، کافیه. اینجوری میشه گزینه ها رو محدود کرد و در نهایت بر اساس معیارهای دیگه برای دانشگاه ها اپلای کرد.
    یه استادی چند روز پیش بهم گفت، تو خوبی ولی من تو چند سال آینده دانشجو نمیخوام، از همون دانشگاه یکی دیگه هم گفت، نه، جا نداره گروهم. خیلی راحت میشه گزینه های اینجوری رو گذاشت کنار.

بازم به قول دوستمون، موارد استثنایی که طرف با دانشجو یجورایی تموم میشه بعد از ایمیل و مصاحبه، فرق داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)