صفحه 749 از 1371 نخستنخست ... 2496496997397407417427437447457467477487497507517527537547557567577587597998491249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,481 تا 7,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام مجدد من به استادی که جوابش رو اینجا گذاشتم ایمیل زدم که به کار توی آزمایشگاهت علاقمندم و آیا دانشجوهات ساپورت دارن یا نه. این جواب. حالا باید چکار کنم؟ الان منطقیه اپلای کنم؟
    Please go ahead and indicate your interest in my group when you complete your application.

Regarding financial support, all admitted students receive tuition support and a living stipend.

Regards,

Senior Member Harrison آواتار ها

اره دیگه..تو فرم اپلیکیشن دانشگاه هم زمینه مورد علاقتون که استاده هم روش کار میکنه بنویسید...اسم استاد هم همینطور..ایشالاه پذیرش هم اومد دیگه بورسم میدن بهتون :-)

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

سلام

من برای fall 2013 اپلای کردم و حالا آفرم را انداختم برای بهار 2014 اما در همین حین با چند تا استاد دیگه هم ارتباط داشتم که یکیشون برای بهار مرخصیه کلا ولی در آخرین صحبتمون به من گفت که برای فال حتما دانشجو می خواد و از این حرفها این کل ماجراست
    علاوه بر این با یک استادی هم از همون fall ارتباط داشتم که بنده خدا تا مرحله پذیرش مدارکو اینا هم برای من پیش رفت اما در آخرین لحظه فاندش جور نشد و همه چی به هم خورد حالا به اونم حدود 2 هفته پیش میل زدم که گفت زوده الان برای فال تصمیم گری کردن و اینا حالا مسئله من اینه که من چطور با استاد اول ارتباطم را ادامه بدم؟؟؟ و اینکه به استاد دوم باز الان میل بزنم یعنی؟ بعد چی بگم بهش؟؟؟

خیلی خیلی لطف میکنین اگر کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    اره دیگه..تو فرم اپلیکیشن دانشگاه هم زمینه مورد علاقتون که استاده هم روش کار میکنه بنویسید...اسم استاد هم همینطور..ایشالاه پذیرش هم اومد دیگه بورسم میدن بهتون :-)
    یه سوال دیگه هم داشتم من نمره جی آر ای 286 و تافل 86 هستش . توی ایمیل اول استاد خیلی گفت رقابت هست و اینها بنظرتون ایمیل بدم که اینها رو دوباره امتحان بدم یا نه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nali87 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم من نمره جی آر ای 286 و تافل 86 هستش . توی ایمیل اول استاد خیلی گفت رقابت هست و اینها بنظرتون ایمیل بدم که اینها رو دوباره امتحان بدم یا نه؟ ممنون
    احتیاج به ایمیل نداره اگر وقتش رو دارید امتحان بدید. این نمره ها پایین هستند و شانس شما رو خراب میکنند.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    نطر استاد را در مورد پروپوزال یا موضوعات علمی مورد علاقش بپرس و باهاش مشورت کن خلاصه ارتباط را قطع نکن
    ازش در مورد کارای جاری تو گروهش سوال های ریز پرسیدم بعدشم ابراز علاقه کردم برای بحث در مورد موضوعات ولی به نظر میرسه سوتی دادم چون 4 روزه ج نداده

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    ازش در مورد کارای جاری تو گروهش سوال های ریز پرسیدم بعدشم ابراز علاقه کردم برای بحث در مورد موضوعات ولی به نظر میرسه سوتی دادم چون 4 روزه ج نداده
    دوست خوبم احتمال زیاد الان تعطیلات بین دو ترم رفته مرخصی و یا انقدر سرش شلوغه که فرصت چک کردن ایمیل نداشته +++++ باشید و بنظر من اپلای کنید. انشاله موفق می شوید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام دوستان... استادی میگه چندتا پیپیر In Devt دارم؛ یعنی چی؟؟!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام دوستان... استادی میگه چندتا پیپیر In Devt دارم؛ یعنی چی؟؟!!
    سلام
    دوست خوبم اگه میشه ایمیل استاد را با حذف مشخصات اینجا بگذارید تا بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوبم اگه میشه ایمیل استاد را با حذف مشخصات اینجا بگذارید تا بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم
    I'm glad you enjoyed my paper...there are many researchers who may not realize that this is one of the very first papers using xxxxx in yyyy (And FYI, I have some new xxxx papers in devt..!)

میخوام از طریق مقاله هاش رابطه رو باهاش گسترش بدم، ولی متوجه منظورش نشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)