صفحه 75 از 1371 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081828384851251755751075 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Milad:

thank you

But not definitely
    it MIGHT be helpful
    as i said, it depends on how genimi reacts in front of officers or else where

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Countdown:

Don't get me wrong. I do agree with you and I said "This definitely helps to ease" not to get

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    Countdown:

Don't get me wrong. I do agree with you and I said "This definitely helps to ease" not to get
    dear, i know
    i believe still to say:

this probably helps to ease; as for ur idea; not definitely

u say:
    This definitely helps to ease the process of getting Visa
    اینجا مگه شما نمیگی قطعا کمک میکنه در سهولت پروسه گرفتن ویزا؟؟؟

Senior Member

Countdown:

First, I'm glad to see farsi font in your posts Second, as you said, that letter won't GARANTEE to get the Visa but it will DEFINITLY ease the process. According to my experience, my professor told me that you HAVE TO get your Visa soon and SO I will send you sth that will DEFINITLY ease the process and that is the letter that i've mentioned before. My professor was truly confident that I will get Visa because he even estimated the duration with respect to several successful experiences in the Lab. Moreover, this special letter is MERELY for embassy. Nevertheless, I agree that one MUST have SEVERAL parameters to get Visa successfully

Take Care

رشته و دانشگاه

سلام

ای ول من عکسم رو عوض کردم قیافه آپ گرید شده من در دیار کفر
    میلاد جان:

من به شما اطمینان میدم که نامه اساتید میتونه اصلا اهمیتی هم نداشته باشه
    یعنی کلمه قطعا رو رها کن
    من یه عمری تو این قضیه بودم
    خود استاد من هم نامه ای نوشت خوفناک اما اکیدا میگم که نامه از استاد هیچ ربطی به بررسی کیس شما و واجد شرایط بودن هر کس و اینکه نشون دهنده این باشه که یه نفر آدم امنی هست یا نه نیست
    قضیه ویزا فراتر از یه نامه تاییده استاد هست که شما مثلا ادم قوی هستی که هستی
    استاد برا من نوشته بود اگه مهدی نیاد پروژه من رو زمینه-حتی من نشون ندادم این نامه رو-
    اما فقط تا اونجاش بات موافقم که میتونه یعنی could نه can ویزا رو تاثیر مثبت بگذاره رووش نه قطعاً
    وضعتی امنیتی و گرفتن ویزا هیچ ربطی به اطمینان خاطر دادن یه استاد به سفارت با بهترین واژگان نداره
    حالا اگه میخوانید تصور کنید که قطعا اسون میکنه ویزا رو بکنید اما یه نمه کلمه قطعا رو تخفیف بهش بدید بهتره-این نظر منه

سلام
    بچه یه سئوا خنده دار
    استاده ایمیل زدم می خوام جوابشو بدم به نظر شما اگه سال نو رو تبریک بگ خیلی غیر رسمی نیست و اگه نیست همون جمله معروف سال نو مبارک!!!!!!!!! رو بنویسم یا رسمی تر چیزی هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    بچه یه سئوا خنده دار
    استاده ایمیل زدم می خوام جوابشو بدم به نظر شما اگه سال نو رو تبریک بگ خیلی غیر رسمی نیست و اگه نیست همون جمله معروف سال نو مبارک!!!!!!!!! رو بنویسم یا رسمی تر چیزی هست؟
    This a good idea and I've done it several times. Try to use sth new and high-class such as " Wishing you a very merry christmas

Senior Member emperial آواتار ها

@rabin

اگر خیلی وقته باهاش در تماسی و جندین بار email رد و بدل کردید تبریک بگو در غیر اینصورت کا رسمی نیست و اونا هم از اینکه شما زود پسر خاله بشی خوششون نمیاد. هیچ کدوم در جواب email بشما تبریک نمیگن و به اصل مطلب می چسبند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    @rabin
    اونا هم از اینکه شما زود پسر خاله بشی خوششون نمیاد. هیچ کدوم در جواب email بشما تبریک نمیگن و به اصل مطلب می چسبند.
    Even at the end of a formal letter we use sth like "truly yours" and etc. Instead, I think there is no problem to congratulate the Xmas in an appropriate way. This is just my opinion

سلام به همه دوستان عزیز
    آقا وقتی استاد میپرسه که Fund میخوای یا نه, من چی جوابشو بدم؟حقیقتش اگه هم فاند نده میخوام ولی خوب اگه فاند بده که خیلی خوبه.چی جوابشو بدم
    اینم سوالش:
    let us know if you have a scholarship or are looking to apply for some funding from our university
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)