صفحه 750 از 1371 نخستنخست ... 2506507007407417427437447457467477487497507517527537547557567577587597608008501250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,491 تا 7,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    I'm glad you enjoyed my paper...there are many researchers who may not realize that this is one of the very first papers using xxxxx in yyyy (And FYI, I have some new xxxx papers in devt..!)

میخوام از طریق مقاله هاش رابطه رو باهاش گسترش بدم، ولی متوجه منظورش نشم.
    دوست عزیز کشف کردم! منظورش PAPER IN DEVELOPMENT هست یعنی داره روی چند تا مقاله کار میکنه! من جای شما بودم ایمیل می زدم و می گفتم علاقه مندم با شما در این مقالات همکاری کنم این یک فرصت طلایی هست تا تنور داغه نون را بچسبان!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز کشف کردم! منظورش PAPER IN DEVELOPMENT هست یعنی داره روی چند تا مقاله کار میکنه! من جای شما بودم ایمیل می زدم و می گفتم علاقه مندم با شما در این مقالات همکاری کنم این یک فرصت طلایی هست تا تنور داغه نون را بچسبان!
    خیلی ممنون کاشف!! :دی، من یه متنی رو اماده کردم که ازش بهوام برام از کاراش بگه (خودش گفت Keep in touch باش) قسمت آخر متنم اینه:

I would like to know more about your recent works on it. Is there any recently published paper out there?

متنم خیلی خشک و خالیست، ایده ی خاصی دارین که هم یکم تب و تابش رو زیاد کنم هم اون همکاری که فرمودید بهش اضافه کنم ؟

(چررراااااا نمیشه به شما امتیاز داد آخههه!!!!)

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    خیلی ممنون کاشف!! :دی، من یه متنی رو اماده کردم که ازش بهوام برام از کاراش بگه (خودش گفت Keep in touch باش) قسمت آخر متنم اینه:

I would like to know more about your recent works on it. Is there any recently published paper out there?

متنم خیلی خشک و خالیست، ایده ی خاصی دارین که هم یکم تب و تابش رو زیاد کنم هم اون همکاری که فرمودید بهش اضافه کنم ؟

(چررراااااا نمیشه به شما امتیاز داد آخههه!!!!)
    دوست خوبم بنظر من اینجوری بنویس!
    Dear Dr
    Thank you for your email. I would like to mention that as we have similar interest regarding .... (), it will be my pleasure if you kindly let me join in your ongoing papers on projects.
    این را اول نامه بنظر من بنویس بقیشم یکم در مورد پروژه ها صحبت کنید و ...
    در مورد امتیاز شما باید به دوستان دیگر هم امتیاز بدی تا سایت اجازه بده به من دوباره امتیاز بدهید!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان لطفا کمک کنید
    این استاد به من گفته بود شانس داری برا بورسیه ، ولی میگه من نمی تونم بگیرمت ، ولی برا TA میتونم ریکامندت کنم ، خوب این چجوریه؟ من نمره زبانم تافل 85 اسپیکینگم 19 ، فکر نکنم بتونم TA بشم ، شما می دونید این چطور جوابیه؟ مرسی...

I do not have funding to Support a student. As I said before, I can recommend you for teaching assistant to the chair. Currently, I am working on problems related to dynamic simulation of trains. If this area interests you, then I am willing to become your thesis advisor.

سلام دوستان
    من به دو تا از استادا ایمیل زدم اونم بعد یک ساعت این طوری جواب دادن:
    اولی:
    Hi Meisam -Sounds like a good fit. Please apply in the Winter and put down the faculty you are interested in working with.
    از این جه برداشتی میشه کرد؟میشه روش حساب کرد؟
    دومی:
    Dear Meisam,

Thanks for your interest in doing a PhD in UCSD under my supervision. Your research interests are not exactly my own areas, but there is enough overlap so I think there may be a good match. Let me encourage you to apply in our website https://gradapply.ucsd.edu. The application deadline is in December, after which we will see who are the applicants, and usually we make final decisions by February or March.

این یکی چی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دو تا از استادا ایمیل زدم اونم بعد یک ساعت این طوری جواب دادن:
    اولی:
    Hi Meisam -Sounds like a good fit. Please apply in the Winter and put down the faculty you are interested in working with.
    از این جه برداشتی میشه کرد؟میشه روش حساب کرد؟
    دومی:
    Dear Meisam,

Thanks for your interest in doing a PhD in UCSD under my supervision. Your research interests are not exactly my own areas, but there is enough overlap so I think there may be a good match. Let me encourage you to apply in our website https://gradapply.ucsd.edu. The application deadline is in December, after which we will see who are the applicants, and usually we make final decisions by February or March.

این یکی چی؟
    والا استاد میگه اپلای کن ببینیم چی میشه منظورش اینه که در مقایسه با بقیه داوطلبان اگه رزومه و ... بهتر باشه کمیته تصمیم میگیره که بگیرن شما را یا نه ولی در کل خیلی تاکید نکرده چون زمینه کاری شما تقریبا تفاوت دارد. من بودم اگه هزینه نداشت می زدم

ممنون دوست عزیز
    در مورد ایمیل استاد اولی، به نظرتون استاده CV رو خونده یا یه تمپلیت بوده که فرستاده؟
    والا استاد میگه اپلای کن ببینیم چی میشه منظورش اینه که در مقایسه با بقیه داوطلبان اگه رزومه و ... بهتر باشه کمیته تصمیم میگیره که بگیرن شما را یا نه ولی در کل خیلی تاکید نکرده چون زمینه کاری شما تقریبا تفاوت دارد. من بودم اگه هزینه نداشت می زدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    در مورد ایمیل استاد اولی، به نظرتون استاده CV رو خونده یا یه تمپلیت بوده که فرستاده؟
    والا بنظر من خونده و نظرش نسبت به استاد بعدی ++ تر هست البته نکته خیلی خاصی نگفته ولی من جای شما باشم اگر بخوام فقط یکی را اپلای کنم اولی را می زنم که لحنش بنظر مثبت تر هست مثل دومی حالا ببینیم چی میشهنگفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط united_states نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمک کنید
    این استاد به من گفته بود شانس داری برا بورسیه ، ولی میگه من نمی تونم بگیرمت ، ولی برا TA میتونم ریکامندت کنم ، خوب این چجوریه؟ من نمره زبانم تافل 85 اسپیکینگم 19 ، فکر نکنم بتونم TA بشم ، شما می دونید این چطور جوابیه؟ مرسی...

I do not have funding to Support a student. As I said before, I can recommend you for teaching assistant to the chair. Currently, I am working on problems related to dynamic simulation of trains. If this area interests you, then I am willing to become your thesis advisor.

بعدش من مسیج دادم گفتم من نمی تونم TA بشم ، قسمت اصلی رزومه من مقاله هامه می خوام RA بشم اونم این جوابو داد:

Your TOEFL score should be above 80 otherwise your file would not be forwarded to the department for action. Our applicant's GRE verbal score is usually below 30 percentile (not a strong score). We put more weight on GRE Quantitative. In our department the teaching assistantship is a mechanism of support for students so that they work on a research project. In this sense your performance as a TA is important for the continuation of support. At the same time a professor may not recommend a student with poor research performance for teaching assistantship. At this point my advise to you is present your credential and the admission committee will look at it and make a judgement as to offer or not to offer admission. If you get admission then this means there is good chance that you will succeed. Hope this clarifies the issues for you

والا بنظر من خونده و نظرش نسبت به استاد بعدی ++ تر هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط united_states نمایش پست ها
    بعدش من مسیج دادم گفتم من نمی تونم TA بشم ، قسمت اصلی رزومه من مقاله هامه می خوام RA بشم اونم این جوابو داد:
    سلام دوست عزیز میشه نظرتونو درباره این ایمیلا به من بگین ؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)