صفحه 751 از 1371 نخستنخست ... 2516517017417427437447457467477487497507517527537547557567577587597607618018511251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,501 تا 7,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط united_states نمایش پست ها
    بعدش من مسیج دادم گفتم من نمی تونم TA بشم ، قسمت اصلی رزومه من مقاله هامه می خوام RA بشم اونم این جوابو داد:

Your TOEFL score should be above 80 otherwise your file would not be forwarded to the department for action. Our applicant's GRE verbal score is usually below 30 percentile (not a strong score). We put more weight on GRE Quantitative. In our department the teaching assistantship is a mechanism of support for students so that they work on a research project. In this sense your performance as a TA is important for the continuation of support. At the same time a professor may not recommend a student with poor research performance for teaching assistantship. At this point my advise to you is present your credential and the admission committee will look at it and make a judgement as to offer or not to offer admission. If you get admission then this means there is good chance that you will succeed. Hope this clarifies the issues for you
    سلام دوست عزیز میشه نظرتونو درباره این ایمیلا به من بگین ؟ مرسی
    دوست عزیز من از این ایمیل و ایمیل قبلی برداشت کردم که شانست زیاد نیست این دانشگاه و استاد مودبانه این را گفته ! اگر هزینه نداره اپلای کن و گرنه من جای شما بودم نمی زدم.

البته این صرفا" نظر من هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من از این ایمیل و ایمیل قبلی برداشت کردم که شانست زیاد نیست این دانشگاه و استاد مودبانه این را گفته ! اگر هزینه نداره اپلای کن و گرنه من جای شما بودم نمی زدم.

البته این صرفا" نظر من هست
    مرسي از نظرتون ولي اين كه گفته اگه پذيرش بگيري شانس زيادي داري برا بورسيه ، پذيرشم فكر نكنم سخت باشه. ولي بازم ممنون.
    اين مودب بودنشون مارو الكي دو روزه دلخوش كرده يعني ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

مرسي از نظرتون ولي اين كه گفته اگه پذيرش بگيري شانس زيادي داري برا بورسيه ، پذيرشم فكر نكنم سخت باشه. ولي بازم ممنون.
    اين مودب بودنشون مارو الكي دو روزه دلخوش كرده يعني ؟؟؟
    دوست خوبم این جمله را با دقت بخونید:
    At this point my advise to you is present your credential and the admission committee will look at it and make a judgement as to offer or not to offer admission.
    من به این نکته رسیدم که یک SOP فوق العاده باید بنویسی تا گروه بگن این همون شخصی هست که ما می خواستیم در اینصورت بنظر من بورس 100% میشی
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم این جمله را با دقت بخونید:
    At this point my advise to you is present your credential and the admission committee will look at it and make a judgement as to offer or not to offer admission.
    من به این نکته رسیدم که یک SOP فوق العاده باید بنویسی تا گروه بگن این همون شخصی هست که ما می خواستیم در اینصورت بنظر من بورس 100% میشی
    بله پس از الان تا ددلاين برم تمرين SOP نوشتن كنم ...
    پس سخت نبايد باشه درسته؟ چون از دوستام با رزومه هاي داغون هستند كه از جاهاي خوبي پذيرش گرفتن .

ApplyAbroad Superstar

بله پس از الان تا ددلاين برم تمرين SOP نوشتن كنم ...
    پس سخت نبايد باشه درسته؟ چون از دوستام با رزومه هاي داغون هستند كه از جاهاي خوبي پذيرش گرفتن .
    نه دوست خوبم زیاد سخت نیست ولی نوشتن SOP عالی سخته من الان 3 روزه دارم فقط راهنما های نوشتن SOP عالی را می خونم راستش خیلی دارم فکر می کنم میدونی چرا؟ چون 5 تا دانشگاه استاد پیدا کردم حتی یکی از دانشگاه ها 3 نفر استاد گفتن ما برات توصیه نامه عالی می نویسیم اصلا نمی خواد به ریفری هات بگی و همه جوره ساپورت کردن فقط الان شورای بورس بهم گفته دو تا SOP بنویس! آخه چرا ! دارم حسابی کاری می کنم روش شما هم این را خیلی جدی بگیر یک هفته هم شده وقت بگذار

سلام دوستان

یه استاد تو آمریکا اینطوری به من جواب داده:
    This is a strong cv and I'm sure you'll make a great researcher. I'd
    definitely be interested in working with you, but you would of course
    first have to go through the process of applying to the University of
    .... Once you have applied and are admitted, we can discuss
    details of working together.
    به نظرتون چقدر میشه روش حساب کرد؟ برای ادامه ارتباط چه پیشنهادی دارین؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

به نظر میاد در این دانشگاه استاد در پذیرش دانشجو نقش چندانی نداره و بعد از پذیرش گرفتن از گرجویت افیس شما باید با استاد مکاتبه کنید که سوپروایزرتون بشه و حالا مسائل مالی هم هست.
    در مورد حساب باز کردن، به نظر میاد از رزومتون خوشش اومده اما مثل بقیه استادها تضمینی برای چیزی نداده. اگر مینیمم های لازم دانشگاه رو دارید اپلای کنید و در مراحل مختلف استاد رو در جریان کارهاتون بذارید. اگر هم مقاله ای یا تحقیقی رو دارید کار می کنید که برای اون هم جالبه می تونید در مورد اون هم باهاش حرف بزنید.
    روی گزینه های دیگه هم همیشه فکر کنید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان

تفسير اين ايميل خيلي راحته. با زبان بي زباني اين استاد گفته كه سيستم دانشگاه ما جوري هست كه بايد اول دانشگاه بهت پذيرش بده بعد بياي سراغ من. و اينكه اگه ادميشن بگيري اين استاد 100% برت ميداره
    باز سوالي بود با پ.خ بپرسين چون ممكنه نبينم سوالتون را
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    من چندتا ایمیل مشابه زیر دریافت کردم :
    Thanks for the interest in my research program. Your resume looks very strong, so I would encourage you to apply to our PhD program.
    چه برداشتی میشه از این ایمیل ها کرد؟ به نظر میاد به خیلی ها این حرفو می زنند. میشه در مورد بقیه مسایل مثل fund ازشون سوال پرسید؟ چند درصد میشه روش حساب کرد؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من چندتا ایمیل مشابه زیر دریافت کردم :
    Thanks for the interest in my research program. Your resume looks very strong, so I would encourage you to apply to our PhD program.
    چه برداشتی میشه از این ایمیل ها کرد؟ به نظر میاد به خیلی ها این حرفو می زنند. میشه در مورد بقیه مسایل مثل fund ازشون سوال پرسید؟ چند درصد میشه روش حساب کرد؟

ممنون

در کل این ایمیلی هستش که خیلی از استادها جواب میدن. ولی میتونی شانست رو واسه چندتا از این دانشگاه ها امتحان کنی. اگه استاد معمولا بخواد کسی رو بگیره بهش در مورد فاندم توضیح میده ولی در این حالت یعنی apply کن و شانستو واسه fund امتحان کن.
    من خودم یه همچین ایمیلی دریافت کردم و apply هم کردم. ولی بعد apply هرچی ایمیل زدم جوابمو هم نداد اصلا. البته برعکسشم اتفاق میفته.
    ولی ازاینکه با بدون صحبت با استادی apply کنی خیلی بهتره حداقل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)