صفحه 756 از 1371 نخستنخست ... 2566567067467477487497507517527537547557567577587597607617627637647657668068561256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,551 تا 7,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush53 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون. من 1 چیز کلی از TA و RA می دونم. تا March که ددلاین دانشگاه هستش وقت دارم ولی بعید بدونم بتونم نمره زبان در حد TA بگیرم( سر کار می رم) البته فکر می کنم تو صحبتش کلا از RA ناامیدم نکرده. به نظر شما نمیشه رو حرف استاد حساب کرد و یک ترم رو با هزینه شخصی رفت و بعدش کمک هزینه گرفت؟ اصلا تا زمانی که دقیقا وضعیت TA و RA مشخص نشده نمیشه رفت حتی واسه 1 ترم؟
    والا اینو من نمی دونم ، اگه بتونی با یه نفر که خودش تو آمریکا زندگی میکنه حرف بزنی بهتر می تونه راهنماییت کنه ، بالاخره اگه بری اونجا بعد از یه ترم دستت از همه لحاظ باز تره ، زبانتم تو اون یک ترم پیشرفت می کنه و با استادا هم آشنا میشیو می تونی خودتو نشون بدی ، ولی ریسکش زیاده دیگه

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا به نظر من رزومه شما رو استاد خونده و دیده شانس خوبی برای پذیرش و بورس داری تشویق کرده اپلای کنی من همچین ایمیلایی می گرفتم 100% اپلای می کردم. فقط قبلش چک کن نمره زبانت بخوره
    من یه ایمیل اونروزی که بهم ایمیل زده بود زدم که فلان کار و فلان کار که تو رزومت و پیجت ذکر کردی جالبن و تاپیک خوبیه واسه تحقیق! فک کنم اینجا گند زدم که یه سوال فلسفی در مورد کارش پرسیدم که مثلا شما که روی آهنربای دائم کارکردین جالب نیست آهنربای الکتریکی استفاده کرد که مثلا این مزیتا رو داره و از این حرفا . آخرشم گفتم دوس دارم بیشتر بحث کنیم در این موردای تحقیقی!!! اصلا دیگه ج نداد

اونروزم یه مقالم اکسپت شده بود خبرشو به اونم فرستادم که ج نداد باز

این یعنی حاجی بیخیال ما شو؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    من یه ایمیل اونروزی که بهم ایمیل زده بود زدم که فلان کار و فلان کار که تو رزومت و پیجت ذکر کردی جالبن و تاپیک خوبیه واسه تحقیق! فک کنم اینجا گند زدم که یه سوال فلسفی در مورد کارش پرسیدم که مثلا شما که روی آهنربای دائم کارکردین جالب نیست آهنربای الکتریکی استفاده کرد که مثلا این مزیتا رو داره و از این حرفا . آخرشم گفتم دوس دارم بیشتر بحث کنیم در این موردای تحقیقی!!! اصلا دیگه ج نداد

اونروزم یه مقالم اکسپت شده بود خبرشو به اونم فرستادم که ج نداد باز

این یعنی حاجی بیخیال ما شو؟
    نه دوست خوبم الان ددلاین اپلای بسیاری از دانشگاه ها در استرالیاست و تعطیلات بین دو ترم هم هست احتمالا چک نمی کنه ایمیلش را شما بیخیال نشو اپلای کن حیفه فرصت خوبیه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان. ایمیل دریافتی رو چطور پیشبینی می کنید؟ در اینده امکان فاند هست( پس از شناخت کامل)؟

Dear Koorosh,

Sorry for the late response. Currently I don't have any research funds to
    offer you an assistantship position. Furthermore, our school is reluctant
    to hire new assistants in general but if you have your own funds you are
    welcome to join. In the meanwhile we might collaborate in certain projects
    if that suits you. I will let you know if there is an opportunity.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان. ایمیل دریافتی رو چطور پیشبینی می کنید؟ در اینده امکان فاند هست( پس از شناخت کامل)؟
    صراحتا گفته فاندی در کار نیست و دانشکده هم به دانشجوهای جدید TA نمیده و باید با هزینه خودتون بیایید.

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

من با اینکه هیچ صحبتی از فاند نکردم، اینطور جواب داده! بقول گفتنی سیریشم بگم حالا کی پول خواست!؟ (فنلاند هست و یونی فری هست.)

Dear XXX,

Thank you for your interest in our research group. However, I am sorry to inform you that
    I don't have funds for emplying any new members to it. We have recruited a new graduate
    student and postdoc researcher recently.

Regards,

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

معمولا اساتید پیش فرض رو بر این میذارن که شما به عنوان متقاضی دانشجوی ارشد/دکترا نیاز به فاند دارین که به ایشون ایمیل زدید! در غیر این صورت، شک نکنین استاد از پذیرش دانشجویی که با هزینهء شخصی مایل به همکاری با اون آزمایشگاه هست با احتمال بسیار بالایی استقبال می کنه.
    شما اگه واقعا نیاز مالی ندارین، خب میشه در جواب این ایمیل، این موضوع رو بیان کرد و گفتگو رو پیش برد
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    من با اینکه هیچ صحبتی از فاند نکردم، اینطور جواب داده! بقول گفتنی سیریشم بگم حالا کی پول خواست!؟ (فنلاند هست و یونی فری هست.)

Dear XXX,

Thank you for your interest in our research group. However, I am sorry to inform you that
    I don't have funds for emplying any new members to it. We have recruited a new graduate
    student and postdoc researcher recently.

Regards,
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

سلام ببخشید از بچه های باتجربه یک سوالی داشتم
    من به یک استاد خیلی خفن ایمیل زدم جهت مکاتبه برای اپلای و در نامم گفته بودم که اگه پوزیشن بازی برای دانشجوی دکتری دارید رزومه من و ببینید روز بعد به من ایمیل زده مطابق متن پایین:
    حالا سوال من این هست که:
    ۱- آیا منظورش اینه که من شما رو قبول میکنم و برو ریسرچ های منو بخون ببین به کدام علاقه مندی؟؟؟

Dear

Thank you for your message. You are welcome to apply to our Systems Engineering PhD program (or in Electrical and Computer Engineering). For more information on my own research activities please visit my web site at .....
    Sincerely,

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    این فقط یک ایمیل تمپلیت هست که استاد ممکنه روزانه در پاسخ به چندین و چند تقاضای دکترا بفرسته و ارزش بالایی نداره!
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    من به یک استاد خیلی خفن ایمیل زدم جهت مکاتبه برای اپلای و در نامم گفته بودم که اگه پوزیشن بازی برای دانشجوی دکتری دارید رزومه من و ببینید روز بعد به من ایمیل زده مطابق متن پایین:
    حالا سوال من این هست که:
    ۱- آیا منظورش اینه که من شما رو قبول میکنم و برو ریسرچ های منو بخون ببین به کدام علاقه مندی؟؟؟

Dear

Thank you for your message. You are welcome to apply to our Systems Engineering PhD program (or in Electrical and Computer Engineering). For more information on my own research activities please visit my web site at .....
    Sincerely,
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    حالا سوال من این هست که:

Dear

Sincerely,
    فکر نمیکنم منظورش این بوده باشه. چون در این صورت خیلی جزیی تر و صمیمانه تر مینوشت.
    موفق باشید
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)