صفحه 758 از 1371 نخستنخست ... 2586587087487497507517527537547557567577587597607617627637647657667677688088581258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,571 تا 7,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... به استادی از ساسکاچوان یه متن بلند بالا نوشتم این رو جواب داد

I encourage you to apply to our program. I cannot make any promises about acceptance, but your interests align with mine and your CV looks good.
    بعد بهش گفتم:

Thanks for your kind respond. As far as I know, applicants should secure a potential supervisor and discuss about any research opportunities before the formal application. May I name you as my potential supervisor in my application ?

Furthermore, could kindly point me in a direction that I can find out more about your research, as well as the possibility of joining your research group?

گفت:

My google scholar page shows my publications, you can get a sense of what I am working on from that list. Yes, you can name me as a potential supervisor, whether or not you are accepted will depend on the competitiveness of your application and available funding.

این دانشگاه که فقط همین یه استاد رو داره، چیکار کنم الان من ؟ استاد خیلی خشک جواب داد...

ممنون
    دوست خوبم از این بهتر و منطقی تر چه جوابی میخواستی؟ والا بنده خدا گفته خوشحال میشه با شما کار کنه ولی همچی به نظر شورا بستگی داره ! راست گفته! من جای شما بودم اپلای می کردم کمتر کسی پاسخ خوب مثل شما میگیره!
    من در طول اپلایم تا حالا یک بار ایمیل از این بهتر گرفتم ببین!

Hi Saaaaaaaaam,
    I am very pleased to hear from you. Thanks for letting me know your progress and sending me your documents. I am very happy work with along with Professor cccc and Dr dddd for your PhD research to reach high.

I remember that at the beginning of this year, I, based on your research background and publications, strongly suggested to the school that you should start the confirmation year straightforward at our university, rather than from the qualified program year, and thus you can apply for various scholarships as my PhD students did. One of my
    PhD students won three scholarships starting in 2013. As you have a high chance to win a few scholarships, I encourage you to apply via university online system.

Your research topic is quite interesting and promising. When you are in London, please come and meet me.
    All the best.
    XXXXXXXXX
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان 2 تا سوال داشتم لطفا جواب بدین ممنون. اول می خواستم بدونم تو نامه ای که به استاد می زنم بنویسم که self founded هستم . دوم اینکه اتاد مد نظر من supply chain ارائه میده ولی من نه تو سایتش نه تو نت نتونستم ازش paper مرتبط پیدا کنم . با توجه به اینکه من تو email باید بگم چرا به این گرایش علاقه دارم به نظرتون چیگار کنم؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MOMENTO نمایش پست ها
    سلام دوستان 2 تا سوال داشتم لطفا جواب بدین ممنون. اول می خواستم بدونم تو نامه ای که به استاد می زنم بنویسم که self founded هستم . دوم اینکه اتاد مد نظر من supply chain ارائه میده ولی من نه تو سایتش نه تو نت نتونستم ازش paper مرتبط پیدا کنم . با توجه به اینکه من تو email باید بگم چرا به این گرایش علاقه دارم به نظرتون چیگار کنم؟ مرسی
    دوست خوبم والا من تا این لحظه ندیدم کسی در ایمیل به استاد بگه من با هزینه شخصی می خوام بیام! راستش نمی دونم طرف چی برداشت می کنه بنظر من جالب نیست اصلا چیزی نگی بهتره در مورد زمینه تحقیقاتی همان که بگی در زمینه فلان علاقه داری کافیه! اگر خواستی بعدا ازش بپرس پیپراش را مثلا در گوگل اسکولار می تونی پیدا کنی یا نه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MOMENTO نمایش پست ها
    صحبت من در مورد دانشگاه هاي آمريكاست .برخي استادها سياستشون اينه شاگرد ميگيرن يك سال با هزينه ي شخصي و بعد اگر خوب بود از سال بعد ساپورت ميكنند . چون ايميل براي فاند زده ميشه اگر شما عنوان نكني پيش فرض اينه فاند ميخواي و همين استاد چون سال اول فاند نميده در جواب ميگه نيازي به دانشجو ندارم. ولي اگر بگي كه من سال اول خودم هزينه ميكنم گاها ديده شده كه با استقبال استاد روبرو ميشيد . از نظر من اگر از نظر مالي سال اول خودتون تامين هستيد اين رو حتما بيان كنيد تا شانسهاي خوب رو از دست نديدو بگيد كه علاقمندم با شما كار كنم چون گرايش يكسان داريم روي اين موضوع. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... به استادی از ساسکاچوان یه متن بلند بالا نوشتم این رو جواب داد

I encourage you to apply to our program. I cannot make any promises about acceptance, but your interests align with mine and your CV looks good.
    بعد بهش گفتم:

Thanks for your kind respond. As far as I know, applicants should secure a potential supervisor and discuss about any research opportunities before the formal application. May I name you as my potential supervisor in my application ?

Furthermore, could kindly point me in a direction that I can find out more about your research, as well as the possibility of joining your research group?

گفت:

My google scholar page shows my publications, you can get a sense of what I am working on from that list. Yes, you can name me as a potential supervisor, whether or not you are accepted will depend on the competitiveness of your application and available funding.

این دانشگاه که فقط همین یه استاد رو داره، چیکار کنم الان من ؟ استاد خیلی خشک جواب داد...

ممنون
    اين تمپلته. ايشون دانشجو ميخواد ولي به شما وعده ي خاصي داده نشده جز اينكه با خبرتون كرده هم گرايش هستيد. شما اگر هم اپلاي كنيد ايشون براي شما كاري نميكنه و همه چيز در رقابت مشخص ميشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اين تمپلته. ايشون دانشجو ميخواد ولي به شما وعده ي خاصي داده نشده جز اينكه با خبرتون كرده هم گرايش هستيد. شما اگر هم اپلاي كنيد ايشون براي شما كاري نميكنه و همه چيز در رقابت مشخص ميشه. شادزي
    در نهایت شما تشویق به اپلای میکنید یا نه ؟
    این دانشگاه همونطوری که گفتم، فقط همین یه استاد رو داره یرای زمینه من... موقعیت جغرافیاییش بده، کورسهاشم متوسطه، ولی خیلی جوابای خوب از جاهای دیگه ندارم. من تو ایمیل اولم واضحا اشاره کردم که دانشجو میگیری یا نه که این جواب رو داده. اگرر جای خالی برای یه مستر داشته باشه، با توجه به رزومه ام فک میکنم شانس خوبی برای اون جا دارم، چون خیلی خاص کار میکنه این استاد.

با توجه به اینکه زودتر اپلای کنم، شانسم بیشتر هست، به نظر شما اخر تابستون اپلای کنم یا منتظر بقیه جوابا باشم ؟ (نمره زبان دارم، درگیر نوشتن LOR هستم)

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یکی از اساتید آمریکا این ایمیلو دریافت کردم:
    Thank you for your interest in my research. You do seem to be well qualified to join my research group. Please let me know when you have submitted your complete application package to ..., so that I can have a look at it.

به نظرتون چند درصد میشه روش حساب کرد؟ به نظرتون CV رو خونده؟
    میشه لطف کنین و متن ایمیلی که استاد و به جواب دادن !!! وا داشته بذارین ... ممنون میشم .

متن ایمیل من این بوده دوست عزیز:
    Dear Prof. XXX,

I am a graduate of AmirKabir University of Technology (Tehran Polytechnic), which is one of top 3 universities in Iran, with a master's degree in Computer Science(G.P.A.:XX). As my thesis project, entitled "XXX", I have worked on “XX”, "XX", and "XX". As a result of my researches, I have published one IEEE international conference paper.

Considering my research background and your areas of expertise, I am very interested to pursue my studies towards PhD under your supervision.

Thus, I would really appreciate it if you could consider the attached CV and let me know if I might have the opportunity to contribute to your research projects and continue my studies (in Fall 2014).

Thank you in advance for your time and consideration. I am looking forward to hearing from you.

Sincerely yours

من این ایمیلو به تقریبا 100 تا استاد زدم(حدود 30 تا جواب گرفتم)، دو تا جواب خیلی خوب گرفتم، چهار-پنج تا هم مثله همین ایمیل گفتن CV خوبه apply کن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    میشه لطف کنین و متن ایمیلی که استاد و به جواب دادن !!! وا داشته بذارین ... ممنون میشم .

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاد

من این ایمیلو از یکی از اساتید Rensselaer Polytechnic Institue دریافت کردم ! می خواستم ببینم این یعنی خوب یا نه ؟! ( The admission process at RPI is at the department level. I encourage you to apply, when you get admission we can talk more.)
    ویرایش توسط armagedon2010 : August 9th, 2013 در ساعت 02:40 PM

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاد

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    من این ایمیلو از یکی از اساتید Rensselaer Polytechnic Institue دریافت کردم ! می خواستم ببینم این یعنی خوب یا نه ؟! ( The admission process at RPI is at the department level. I encourage you to apply, when you get admission we can talk more.)
    این یعنی هیچی. گفته هر وفت پذیرش گرفتی بیا صحبت کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)