صفحه 762 از 1371 نخستنخست ... 2626627127527537547557567577587597607617627637647657667677687697707717728128621262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,611 تا 7,620 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

یه استاد به من ایمیل زده که رزومه و بکگراند خوبی در زمینه ی کاری من داری ومقالات استادی که باش کار می کنی رو باش آشنام. فقط نکته اینجاست که بم گفته : I will know what funding is available to me for 2014-2015 in March 2014. Please contact me again around that time.
    1-چی جوابشو بدم همین الان ؟
    2- خیلی به نظرم دیر معلوم میشه فاند داره یا نه! من تا اون موقع همینطوری منتظر بمونم؟ این وسط کاری کنم که منو یادش نره؟
    مرسی از تک تک دوستانی که راهنمایی می کنند.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh نمایش پست ها
    یه استاد به من ایمیل زده که رزومه و بکگراند خوبی در زمینه ی کاری من داری ومقالات استادی که باش کار می کنی رو باش آشنام. فقط نکته اینجاست که بم گفته : I will know what funding is available to me for 2014-2015 in March 2014. Please contact me again around that time.
    1-چی جوابشو بدم همین الان ؟
    2- خیلی به نظرم دیر معلوم میشه فاند داره یا نه! من تا اون موقع همینطوری منتظر بمونم؟ این وسط کاری کنم که منو یادش نره؟
    مرسی از تک تک دوستانی که راهنمایی می کنند.
    منم یه همچین جوابی از یکی از اساتید گرفتم. تو صفحه قبل بچه ها نظر دادن دربارش. من که میل زدم گفتم پس من قبل ددلاین کارای اپلای رو انجام می دم، ایشالله که تو تیم شما جایی داشته باشم. احتمالا هم می ذارم بعد اپلای رو سرش خراب میشم که چی شدو من منتظرمو این حرفا... آخه وقتی صراحتا میگه march تماس بگیر ممکنه هر حرکت اضافی به ضررت تموم شه...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

منم یه ایمیل مشابه این گرفته بودم که گفته بود می خوامت اما الان پول ندارم. گفته بود june 2014 خبر بگیر. منم گفتم قربانت خداحافظ
    نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    منم یه همچین جوابی از یکی از اساتید گرفتم. تو صفحه قبل بچه ها نظر دادن دربارش. من که میل زدم گفتم پس من قبل ددلاین کارای اپلای رو انجام می دم، ایشالله که تو تیم شما جایی داشته باشم. احتمالا هم می ذارم بعد اپلای رو سرش خراب میشم که چی شدو من منتظرمو این حرفا... آخه وقتی صراحتا میگه march تماس بگیر ممکنه هر حرکت اضافی به ضررت تموم شه...

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    منم یه ایمیل مشابه این گرفته بودم که گفته بود می خوامت اما الان پول ندارم. گفته بود june 2014 خبر بگیر. منم گفتم قربانت خداحافظ
    عجیب اینه که با اینکه سعی کردم تو میلام رو مقاله هام که واقعا تو ژورنالهای خوبی چاپ شدن تاکید کنم ولی اصلا انگار تاثیری نداره تا حالا به 20% میلام پاسخ داده شده و همه دارن تمپلت می فرستن که اپلای کن. جالبتر اینه استادی هم که به یکی از مقاله هاش خیلی می نازید، من تو همون volume، مقالم چهار تا مقاله پایینتر از اون چاپ شده بود و دقیقا هم تو یه راستا بودن، اما اصلا بروشم نیاورده. گفته بیا این لینکو بگیر اپلای کن تا بررسی شه. من نمیدونم پس میگن ارتباط با استاد مهمه در همین حده یا ما بلد نیستیم. فکر کنم باید مثلا از چند ماه پیش یه قضیه ای رو بهونه می کردم (غیر اپلای) باهاشون می ریختم رو هم؛ بعد الان میومدم میگفتم می خوام اپلای کنم. الان مجبورم اپلای کنم بعد ایمیل بزنم پیگیری کنم...تا خدا چی بخواد...

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

عجیب اینه که با اینکه سعی کردم تو میلام رو مقاله هام که واقعا تو ژورنالهای خوبی چاپ شدن تاکید کنم ولی اصلا انگار تاثیری نداره تا حالا به 20% میلام پاسخ داده شده و همه دارن تمپلت می فرستن که اپلای کن. جالبتر اینه استادی هم که به یکی از مقاله هاش خیلی می نازید، من تو همون volume، مقالم چهار تا مقاله پایینتر از اون چاپ شده بود و دقیقا هم تو یه راستا بودن، اما اصلا بروشم نیاورده. گفته بیا این لینکو بگیر اپلای کن تا بررسی شه. من نمیدونم پس میگن ارتباط با استاد مهمه در همین حده یا ما بلد نیستیم. فکر کنم باید مثلا از چند ماه پیش یه قضیه ای رو بهونه می کردم (غیر اپلای) باهاشون می ریختم رو هم؛ بعد الان میومدم میگفتم می خوام اپلای کنم. الان مجبورم اپلای کنم بعد ایمیل بزنم پیگیری کنم...تا خدا چی بخواد...
    البته دوست عزیز ارتباط با اساتید پیگیری زیاد و حوصله می خواد. خیلی از بچه ها بودن که حتی 400 500 تا ایمیل فرستادن تا مثلاً 3 4 نفر پیدا کردن که از کارش خوششون اومده. همون 3 4 تا رو سفت گرفتن تا به نتیجه رسیدن. اگر به کارتون و رزومتون ایمان دارید حتماً ادامه بدید قطعاً موفق خواهید شد. قرار نیست چون شما در ژورنالی که یک استاد مقاله چاپ کرده مقاله داشتید حتماً خوشش بیاد و شما رو بگیره. پذیرش با فاند تابع عوامل خیلی زیادی هست.

موفق باشید

Junior Member

یا تو وضعت خوبه که 20 % جواب به چشمت نمیاد یا ما وضعمون خرابه که به 30 تا استاد زدیم یکی جواب داده.

Senior Member

من خودم ٣٥٠ تا ميل زدم شايدم بيشتر تازه به خيليها هم كه جواب نميدادن تلفني زنگزدم، اخرش فقط ٦ تا جواب گرفتم اونم نصفه نيمه براي ٩ جا اپلاي كردم و اخرش از دو تا دانشگاه پذيرش با فاند و يكي بدون فاند گرفتم، اپلاي كردن همينه فقط حوصله ميخواد و ميل زدن فراوووووننننن، دقيقا من هم پارسال وقت ميل زدن همينطور نا اميد بودم اما اميدتونو از دست نديد همينه فقط با صبر و پشتكار به ميل زدن ادامه بديد، توصيم هم اينه كه فقط براي يه كشور اقدام نكنيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh نمایش پست ها
    یا تو وضعت خوبه که 20 % جواب به چشمت نمیاد یا ما وضعمون خرابه که به 30 تا استاد زدیم یکی جواب داده.
    شما هم وضعيتتون خوبه كه فقط ٣٠ تا ميل زديد و الان يه جواب گرفتيد ادامه بديد اميدوارم موفق باشيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ایمیل زیر رو از استادم دریافت کردم. اصلا نمی فهمم چی گفته
    میشه بفرمایید چی گفته؟ و معنی و منظورش چیه؟ با سپاس

You can send your results in September. Senay can provide you the requirements for TOEFL which should not be more than what you are targeting.

I will try to push your scholarship in a better category. Senay will be in touch with you
    اي ميلتونو به مسئول مربوطه كه اسمشو گفته ميده و اون راجع به مراحل اپلاي راهنماييتون ميكنه به نظرم خودتون هم به كسي كه تو اي ميل گفته يه ميل بزنيد همينطور به استاد هم ميل بزنيد و راجع به فاند و اينا ازش سوال كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    البته دوست عزیز ارتباط با اساتید پیگیری زیاد و حوصله می خواد. خیلی از بچه ها بودن که حتی 400 500 تا ایمیل فرستادن تا مثلاً 3 4 نفر پیدا کردن که از کارش خوششون اومده. همون 3 4 تا رو سفت گرفتن تا به نتیجه رسیدن. اگر به کارتون و رزومتون ایمان دارید حتماً ادامه بدید قطعاً موفق خواهید شد. قرار نیست چون شما در ژورنالی که یک استاد مقاله چاپ کرده مقاله داشتید حتماً خوشش بیاد و شما رو بگیره. پذیرش با فاند تابع عوامل خیلی زیادی هست.

موفق باشید
    شما درست می فرمایید، اما جواب تمپلت که به قول معروف خرجی نداره. هیچ چیزی رو هم معلوم نمیکنه، طرف خوشش اومده نیومده، مجبوری اپلای کنی تا بعدش ببینی تحویل می گیره یا نه. من میگم اگه واقعا 1% هم خوشش بیاد باید یه چیزی بگه که شمام گوشی بیاد دستت. خوب شما با هر رزومه ای که ایمیل بدی اونا یه جواب اماده بهتون میدن دیگه. البته من تو رشته خودم حدود 45 دانشگاه پیدا کردم که خوب تو مرحله اول 45 تا ایمیل دادم که که تو 4 روز 10 تا جواب کاملا تمپلت گرفتم... فکر کنم 40 تا اینطوری جواب هم می گرفتم هیچ تفاوتی نمی کرد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)