صفحه 765 از 1371 نخستنخست ... 2656657157557567577587597607617627637647657667677687697707717727737747758158651265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,641 تا 7,650 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

من با ۴-۵ تا از اساتید ارتباط خوبی برقرار کردم فقط نمی دونم چطوری میشه ارتباطو حفظ کرد که تا موقع apply منو یادشون نره؟ دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با ۴-۵ تا از اساتید ارتباط خوبی برقرار کردم فقط نمی دونم چطوری میشه ارتباطو حفظ کرد که تا موقع apply منو یادشون نره؟ دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم.
    يكي از كارها اينه كه به استاد بگيد اگه الان پروژه اي داره كه شما ميتونيد تو انجامش بهش كمك كنيد خوشحال ميشيد كه كاري انجام بديد

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    يكي از كارها اينه كه به استاد بگيد اگه الان پروژه اي داره كه شما ميتونيد تو انجامش بهش كمك كنيد خوشحال ميشيد كه كاري انجام بديد
    این روش جواب نمیده، یعنی استادا ندیده شو نشناخته کار دست آدم نمیدن (یکی از دوستان گفت)...

منم همین مشکل رو دارم، اواخر سپتامبر میخوام اپلای کنم و الان 3 تا استاد پیدا کردم، هیچ حرفی برای گفتن ندارم، به یکیشونم که ایمیل دادم، دیگه اصلا جواب نداد... دوستانی پارسالی نظر بدن لطفا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    این روش جواب نمیده، یعنی استادا ندیده شو نشناخته کار دست آدم نمیدن (یکی از دوستان گفت)...

منم همین مشکل رو دارم، اواخر سپتامبر میخوام اپلای کنم و الان 3 تا استاد پیدا کردم، هیچ حرفی برای گفتن ندارم، به یکیشونم که ایمیل دادم، دیگه اصلا جواب نداد... دوستانی پارسالی نظر بدن لطفا
    دوست خوب من مثلا یک مقاله جدید چاپ می کنم برای استادم می فرستم و یا اخیرا یک کنفرانس سخنرانی داشتم برای استادم فرستادم و رزومه اپدیت شدم را فرستادم و یا اینکه اپلای کردم کپی مدرک دی اچ ای را فرستادم اینا همش باعث میشه استاد در جریان باشه و فراموشت نکنه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب من مثلا یک مقاله جدید چاپ می کنم برای استادم می فرستم و یا اخیرا یک کنفرانس سخنرانی داشتم برای استادم فرستادم و رزومه اپدیت شدم را فرستادم و یا اینکه اپلای کردم کپی مدرک دی اچ ای را فرستادم اینا همش باعث میشه استاد در جریان باشه و فراموشت نکنه!
    آخه شما خفنی سام جان!!! ما که رنگ مقاله هم هنوز ندیدیم!! غیر گزینه آخر که اونم تا اواخر شهریور طول میکشه!!

ApplyAbroad Superstar

آخه شما خفنی سام جان!!! ما که رنگ مقاله هم هنوز ندیدیم!! غیر گزینه آخر که اونم تا اواخر شهریور طول میکشه!!
    دوست خوب بنظر من حتی مقاله فارسی هم چاپ کنید کپی اش را به این بهانه برای استاد بفرستی تا بقول شما ارتباط را حفظ کنید ضرری ندارد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

دلیل نمیشه چون شما از این روش جواب نگرفتید بگید این روش جواب نمیده من خودم از این روش جواب گرفتم

رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    دلیل نمیشه چون شما از این روش جواب نگرفتید بگید این روش جواب نمیده من خودم از این روش جواب گرفتم
    بنده هم تجربه شخصیم رو گفتم...
    چه عالی که شما جواب گرفتید، دغدغه ی خیلی از دوستان میتونه باشه؛ میشه از رزومه و کمی جزئیات مکاتباتتون بگید که ما هم استفاده کنیم.

ممنون.

من دوماهه دارم ایمیل می زنم. 305 تا ایمیل فرستادم. فقط 14-15 جواب گرفتم. همه هم بدون فاند. ضایع است واقعا. فکر کنم دیگه فایده ایی نداشته باشه. چکار کنم؟

رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    من دوماهه دارم ایمیل می زنم. 305 تا ایمیل فرستادم. فقط 14-15 جواب گرفتم. همه هم بدون فاند. ضایع است واقعا. فکر کنم دیگه فایده ایی نداشته باشه. چکار کنم؟
    سلام
    دوست عزیز 5 تا مورد میتونه باشه:
    1) روزمه ات خوب نیست
    2) ایمیل هات خوب نیست (بنویس بزار اینجا، دوستان نظر بدن)
    3) CV رو بد نوشتی (بزار دوستان تو تاپیک مربوطه نظر بدن)
    4) خوب خودت رو پرزنت نکردی یا زمینه کاریت به اساتید نمیخورده
    5) اساتید الان تعطیلات هستن، معلومه که جواب زیاد نمیگیری

این روزها دیگه روزای داغ ایمیل برای فال 2014 است، اساتید هم اکثرا برگشتن، مواردی که گفتم یه چک بکن، دوباره شروع کن به ایمیل زدن.. یه ماه دیگه کلا وضعیتت فرق میکنه.. میگی نه، حالا ببین.

موفق باشیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)