صفحه 766 از 1371 نخستنخست ... 2666667167567577587597607617627637647657667677687697707717727737747757768168661266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,651 تا 7,660 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز 5 تا مورد میتونه باشه:
    1) روزمه ات خوب نیست
    2) ایمیل هات خوب نیست (بنویس بزار اینجا، دوستان نظر بدن)
    3) CV رو بد نوشتی (بزار دوستان تو تاپیک مربوطه نظر بدن)
    4) خوب خودت رو پرزنت نکردی یا زمینه کاریت به اساتید نمیخورده
    5) اساتید الان تعطیلات هستن، معلومه که جواب زیاد نمیگیری

این روزها دیگه روزای داغ ایمیل برای فال 2014 است، اساتید هم اکثرا برگشتن، مواردی که گفتم یه چک بکن، دوباره شروع کن به ایمیل زدن.. یه ماه دیگه کلا وضعیتت فرق میکنه.. میگی نه، حالا ببین.

موفق باشیم!
    والا نمی دونم. من لیسانس و فوقمو دولتی بودم. معدل فوقم 18.26. لیسانسم 16.73. سه تا مقاله دارم اما داخلی. چهار تا پوستر و سخنرانی تو همایش ها داشتم. gre ندارم. ایلتس 6.5 دارم. بجز پروژه ارشدم یه طرح هم گذروندم که یکی از مقاله ام از اونه. رتبه کنکور ارشدم هم بد نبوده 83 شدم. حالا نمی دونم رزومم بده یعنی؟ فیلد کاریمو کامل می خوام عوض کنم. از بافت شناسی به ژنتیک. اخه دوست ندارم بافت شناسیو. مشکل از رزوممه؟

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    والا نمی دونم. من لیسانس و فوقمو دولتی بودم. معدل فوقم 18.26. لیسانسم 16.73. سه تا مقاله دارم اما داخلی. چهار تا پوستر و سخنرانی تو همایش ها داشتم. gre ندارم. ایلتس 6.5 دارم. بجز پروژه ارشدم یه طرح هم گذروندم که یکی از مقاله ام از اونه. رتبه کنکور ارشدم هم بد نبوده 83 شدم. حالا نمی دونم رزومم بده یعنی؟ فیلد کاریمو کامل می خوام عوض کنم. از بافت شناسی به ژنتیک. اخه دوست ندارم بافت شناسیو. مشکل از رزوممه؟
    شما اون گزینه ی اول رو رد کن، به بقیه اش برس :دی (این ایلتس برای یه سری جاها کمه هاااا... حواست که هست؟)
    خیلی خودتون رو ناراحت نکن، بچه ها تازه شروع کردن به میل زدن، یکی که راهیه مک گیله، میگفت من بهترین جوابام رو مهر و آبان گرفتم. کلی وقت هست هنوز!

مرسی از راهنماییتون. اما منظورتون از ایمیل هام خوب نیست چیه؟ منظورتون متن ارسالیه؟ cv خیلی خوشکل نوشتم. یعنی فرمتش به نظرم خوبه از یه نفر که بورس ایتالیا شده بود یاد گرفتم. گزینه 4 رو متوجه نمیشم منظورتون چیه؟ زمینه کاریم کلا به هیچ استادی نمی خوه . من هر چی سرچ می کنم در مورد سابجکت پایان نامم می بینم کارهای مشابه توی امریکا انجام شده 99% اونجا. منم که gre ندارم.

Junior Member

سلام دوستان من با یکی از استادا(استرالیا) در تماس بودم و البته بیشتر سر مسایل مالی و گفته بودم بودم بش که نمیتونم همه هزینه هارو خودم بدم، هفته پیش یه ایمیل فرستادم که نتونستم فاند پیدا کنم و انگار باید صبر کنم واسه بعد و ازش خواستم که همچنان منو در نظر داشته باشه و التماس دعا. صبح این جوابو بمن داد
    Thank you for your email, yes I will consider you in the future if you qualify for admission and funding. but please dont stop from applying.
    این جمله اولش که امیدی بش نیست ولی این آخری از صبح اعصاب مارو بهم ریخته که منظورش این بوده که "تو اپلای کن من هواتو دارم" یا اینکه " اپلای کن شاید موفق بشی". حالا من موندم اصلا اپلای بکنم و فوقش یه سال از جیب بخورم (اونم به زور و البته اگه پذیرفته بشم) یا اینکه قضیه بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاده. ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید چکار کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esytm نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یکی از استادا(استرالیا) در تماس بودم و البته بیشتر سر مسایل مالی و گفته بودم بودم بش که نمیتونم همه هزینه هارو خودم بدم، هفته پیش یه ایمیل فرستادم که نتونستم فاند پیدا کنم و انگار باید صبر کنم واسه بعد و ازش خواستم که همچنان منو در نظر داشته باشه و التماس دعا. صبح این جوابو بمن داد
    Thank you for your email, yes I will consider you in the future if you qualify for admission and funding. but please dont stop from applying.
    این جمله اولش که امیدی بش نیست ولی این آخری از صبح اعصاب مارو بهم ریخته که منظورش این بوده که "تو اپلای کن من هواتو دارم" یا اینکه " اپلای کن شاید موفق بشی". حالا من موندم اصلا اپلای بکنم و فوقش یه سال از جیب بخورم (اونم به زور و البته اگه پذیرفته بشم) یا اینکه قضیه بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاده. ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید چکار کنم.
    دوست گرامی استاد در استرالیا نقش کمی در بورس شدن داره ولی با توجه به اینکه قبول کرده سوپر وایزرت بشه اگه مدارکت جوره بنظرم اپلای کن خصوصا که بیشتر دانشگاه ها اپلای انلاینه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دقیقن من 50 تا ایمیل زدم
    6-7 گفتن دانشجو نمی خوام
    2 تا گفتن بازنشسته میشم
    اینجوری که شما میگن پس دیگه نباید منتظر جواب استادی باشم
    دو تا از استادی لندن فقط گفتن خوبه و برو اپلیکشنو پر کن... همین.
    اینجوری اگه باشه باید تا بازشدن پزیشن صبر کنم درسته؟

سلام تو رو خدا زود بگید/
    من یکی از استادای خارجی این ایمیلو به من داد؟
    I only can suggest you to apply for a stipend, as I do not have any available right now…
    منم منظورشو نفهمیدم و این ایمیلو بهش دادم:
    can you explain more about stipend? do you mean that you will apply me
    by stipend?
    باز در جواب گفت؟
    yes, I suggested to you that you should get in touch with DAAD and find out your possibilities to apply for a PhD research grant here at University, with the aim to get a PhD degree
    من نمیفهمم منظورش چی؟میشه راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا زود بگید/
    من یکی از استادای خارجی این ایمیلو به من داد؟
    I only can suggest you to apply for a stipend, as I do not have any available right now…
    منم منظورشو نفهمیدم و این ایمیلو بهش دادم:
    can you explain more about stipend? do you mean that you will apply me
    by stipend?
    باز در جواب گفت؟
    yes, I suggested to you that you should get in touch with DAAD and find out your possibilities to apply for a PhD research grant here at University, with the aim to get a PhD degree
    من نمیفهمم منظورش چی؟میشه راهنمایی کنید؟
    \

استاده خودش پوزیشن خالی نداره برای اینکه شما رو برداره و به شما گفته که از طریق DAAD پیگیری کنید بینید اونها افری برای فاند دوره دکتری به شما می دن با نه. جوابی نیست گه بشه خیلی روش حسابی باز کرد. چون حتی نگفته که کارتونو پیگیری می کنه و اینها. برید به اونجایی که گفته و شرایط و مراحل اپلای رو دنبال کنید. ان شاالله نتیجه خوبی بگیرید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

از یکی از اساتید ایمیل دریافت کردم که یه قسمتش اینه :
    زcould you please forward me a copy of your transcript, as well as a Statement of Purpose, which describes your research interests, career objectives and qualifications for working in the lab
    منظورش از qualifications for working in the lab چی بوده؟ بش گفته بودم با یه دستگاهی تو آزمایشگاه کار کردم (که بالواقع در حال کار کردنم ) حالا این چی از من میخواد؟
    مرسی

Junior Member

1- منظورشون از Sorry, but we have no funds at this time. چیه؟ دوباره یه موقع دیگه باشون تماس بگیرم؟! گفتم برا فال 2014 می خوام.
    2- You have an impressive resume, and I would be happy to consider your application. I will need more information, and research funding is contingent upon grants that I will be submitting in ..... of this year (i.e., it will be uncertain until .... time frame of next year). I look forward to further discussions with you.
    خوب این دومی که گفته منتظر بحث بیشترم چی مثلا دارم بش بگم ؟! این که تا اون موقع یادش میره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)