صفحه 768 از 1371 نخستنخست ... 2686687187587597607617627637647657667677687697707717727737747757767777788188681268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,671 تا 7,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    ببين براي فال 2014 شما خيلي وقت داري. تا فوريه كلي وقت هست!
    ببین فوریه برای ادمیشن خالی هست و دسامبر برای فاند. منتها من GRE رو نوامبر دارم. یعنی قبل ددلاین نمی تونم ریپورتش کنم. من ایمیل زدم که اشکالی نداره یه خورده دیر بشه، میگه که شما هنوز خیلی وقت داری. خوب این یعنی چی؟!!! قرار نیست که الان ریپورت کنم که میگه خیلی وقت داری؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

سلام من چند هفته پیش یه ایمیل دریافت کردم از یه استاد که به من گفت زمینه کاری مورد علاقت تو دکتری رو بگو تا با دااد بورست کنم. منم بهش گفتم میتونی خودت فاندم کنی آخه دااد در ایران محدود و به همه تعلق نمیگیره. اونم قبول نکرد و بعدش گفت من پوزیشن آزاد ندارم. مگه اشکالم تو چی بود که سریع حرفشو عوض کرد؟دااد بهتره یا فاند؟ به نظرتون درخواست داادشو قبول کنم یا دیگه بهش ایمیل ندم؟ یه سوال دیگه:دااد فقط هزینه تحصیلو میده یا هزینه زندگی یا هر دو باهم؟در ضمن من مدرک زبانم ندارم یعنی تا برم کلاس 1سالی طول میکشه/به نظر شما چیکار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    ممنونم. الان اینو از رو تجربه گفتی دیگه؟ بعد ترم دوم یعنی Winter? این ترم دومو از کجا حدس زدی؟ آخرشم این که مطمئنی دیگه؟
    دوست عزیز از سال 2011 مشغول مکاتبه و اپلای هستم بخاطر همین بر اساس تجربه نظر دادم و برای راند بعدی بیشتر دانشگاه ها ماه فوریه تا اپریل ددلاینشون هست که شما می رسی ایشاله
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز از سال 2011 مشغول مکاتبه و اپلای هستم بخاطر همین بر اساس تجربه نظر دادم و برای راند بعدی بیشتر دانشگاه ها ماه فوریه تا اپریل ددلاینشون هست که شما می رسی ایشاله
    ممنونم قصد جسارت نداشتیم. فقط برام سوال شد اینکه برای راند بعدی مگه شانس فاند کاهش پیدا نمی کنه؟ من حس کردم طرف پیچونده خواسته ما فقط اپلیکیشن فی رو بدیم بعدشم حالا مدارک بررسی نشد نشد...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره که چرا الان ینی توی این بازده زمانی استاد جواب ایمیل نمیدن؟
    واسه Fall 2014 الان زوده؟
    بعد من حدود 50 تا ایمیل زدم.. فقط افریقای جنوبی مونده و هند
    اگر دوباره ایمیل بزنم بده؟
    ممنون میشم کسی راهنمایم کنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zarrra نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره که چرا الان ینی توی این بازده زمانی استاد جواب ایمیل نمیدن؟
    واسه Fall 2014 الان زوده؟
    بعد من حدود 50 تا ایمیل زدم.. فقط افریقای جنوبی مونده و هند
    اگر دوباره ایمیل بزنم بده؟
    ممنون میشم کسی راهنمایم کنه
    دوست گرامی الان ددلاین بسیاری از دانشگاه ها برای اپلای یا اعلام نتایج بورس هست میل باکسشون فول شده و دارن یکی یکی جواب ها را اعلام می کنن و یا اگر ایمیلی جالب باشه جواب می دهند
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    ممنونم قصد جسارت نداشتیم. فقط برام سوال شد اینکه برای راند بعدی مگه شانس فاند کاهش پیدا نمی کنه؟ من حس کردم طرف پیچونده خواسته ما فقط اپلیکیشن فی رو بدیم بعدشم حالا مدارک بررسی نشد نشد...
    والا دوست خوب اساتید خارجی اصلا مثل اینجا نیستند که خدای نکرده یک حرفی رو هوا بزنن اگر نتونن کمک کنن از اول به شما میگن

Junior Member

سلام به همه دوستان گل. آقا من در حاال مکاتبه با استادها هستم خیلی جواب من رو این شکلی میدن.
    Thanks for your interest in my research program. I do plan to have 1 -3 new PhD
    students in 2014. Please follow the guidance on
    .................. to submit your admission application.
    Best wishes,

I appreciate your interest in the PhD program in ............ engineering at .................... University. You appear to have strong qualifications. Applications to
    graduate school in the ......................... program at ................ for admission with financial aid
    for the 2013-2014 school year have closed. Applications to be considered for
    admission with financial support for Fall 2014 are due by January 1, 2014. It is
    impossible for us to know until after the application deadline how many positions
    will be available for new students, what the skills that will be required from the
    students who fill these positions are, and what the pool of qualified applicants
    will look like. In late February or early March 2014, we make decisions on
    admissions and awarding financial aid to new students based upon the availability of
    funds and the pool of applicants. As a foreign student, if we cannot offer you
    financial aid we will not offer you admission, regardless of your academic
    qualifications. So, if you are interested in being considered for admission with
    financial aid to the graduate program in ................... engineering at ................... for Fall
    2014, you should have a complete application, including transcripts,
    recommendations, and GRE and TOEFL scores, on file with the graduate office at .....................
    preferably by January 1, 2014.

دوستانی که تجربه زیادی دارن این ایمیل ها نشانه خوبیه یا نه؟ اصلا جوابی براشون بفرستم؟؟؟؟///
    ممنون

Junior Member

آقا یه آدم خیر پیدا نمیشه جواب منو بده؟ خیلی مهمه واسم از دانشگاهییه که دوست دارم
    از یکی از اساتید ایمیل دریافت کردم که یه قسمتش اینه :
    زcould you please forward me a copy of your transcript, as well as a Statement of Purpose, which describes your research interests, career objectives and qualifications for working in the lab
    منظورش از qualifications for working in the lab چی بوده؟ بش گفته بودم با یه دستگاهی تو آزمایشگاه کار کردم (که بالواقع در حال کار کردنم ) حالا این چی از من میخواد؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salman64 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گل. آقا من در حاال مکاتبه با استادها هستم خیلی جواب من رو این شکلی میدن.
    Thanks for your interest in my research program. I do plan to have 1 -3 new PhD
    students in 2014. Please follow the guidance on
    .................. to submit your admission application.
    Best wishes,

I appreciate your interest in the PhD program in ............ engineering at .................... University. You appear to have strong qualifications. Applications to
    graduate school in the ......................... program at ................ for admission with financial aid
    for the 2013-2014 school year have closed. Applications to be considered for
    admission with financial support for Fall 2014 are due by January 1, 2014. It is
    impossible for us to know until after the application deadline how many positions
    will be available for new students, what the skills that will be required from the
    students who fill these positions are, and what the pool of qualified applicants
    will look like. In late February or early March 2014, we make decisions on
    admissions and awarding financial aid to new students based upon the availability of
    funds and the pool of applicants. As a foreign student, if we cannot offer you
    financial aid we will not offer you admission, regardless of your academic
    qualifications. So, if you are interested in being considered for admission with
    financial aid to the graduate program in ................... engineering at ................... for Fall
    2014, you should have a complete application, including transcripts,
    recommendations, and GRE and TOEFL scores, on file with the graduate office at .....................
    preferably by January 1, 2014.

دوستانی که تجربه زیادی دارن این ایمیل ها نشانه خوبیه یا نه؟ اصلا جوابی براشون بفرستم؟؟؟؟///
    ممنون
    سلام
    اولي گفته دانشجو خواهد گرفت و شما يايد اپلاي كنيد تا بعد كه خدا چي ميخاد. از جواب استاد دومي بهتره. با استاد اولي ميتونه باز ارتباط داشته باشي اما با ايميل هايي مث دومي اصلا
    اين نظر بنده بود
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)