صفحه 771 از 1371 نخستنخست ... 2716717217617627637647657667677687697707717727737747757767777787797807818218711271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,701 تا 7,710 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد این چیه:
    Thank you for writing. Our program admits students first, and then places them into research groups later. Please do submit your application.
    بهش بگم شما نظرتون در مورد رزومم یا شانسم چیه؟
    خب این اگر بخاد اونجا من رو انتخاب کنه میشه دیگه. یعنی تا چه حد دست خودشونه. دانشگاش خفنه و امریکایی میخام ببینم راهی هست که مکاتباتم باهاش نتیجه بده؟
    به نظر من تمپلته. اما ميتونيد بپرسيد اگر كه فكر ميكنيد موثره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    کسی ایده ای داره که چرا بعضی از استادها وقتی جواب ایمیل میدن اون جوابو به خودشون cc می کنند؟!!!
    گاه بعضی‌ از اساتید فولدری را برای ذخیره ایمیل هائی دریافتی با موضوع خاص اختصاص میدهند و تنظیماتی برای جداسازی اتوماتیک (مثل دریافت ایمیل از فرد خاص، که اینجا خودشون هستند) قرار میدهند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    کسی ایده ای داره که چرا بعضی از استادها وقتی جواب ایمیل میدن اون جوابو به خودشون cc می کنند؟!!!
    نظرتون در مورد این چیه:
    Thank you for writing. Our program admits students first, and then places them into research groups later. Please do submit your application.
    بهش بگم شما نظرتون در مورد رزومم یا شانسم چیه؟
    خب این اگر بخاد اونجا من رو انتخاب کنه میشه دیگه. یعنی تا چه حد دست خودشونه. دانشگاش خفنه و امریکایی میخام ببینم راهی هست که مکاتباتم باهاش نتیجه بده؟
    دوستان گرامی
    1- اکثر اساتید برای اینکه مطمئن شوند ایمیل به شما ارسال شده و یا نه برای خودشان و یا مسئول اینترنشنال دانشگاه جهت استحضار کپی ایمیل را می فرستند.
    2- دوست خوب بیشتر دانشگاه ها اول باید پذیرش بگیری بعد برای بورس تحصیلی اقدام کنید استاد هم دقیقا این نکته را اشاره کردند. اگر دنبال بورس هستی میتونی برای پوزیشنهای موجود در دانشگاه های کشورهای اسکاندیناوی هم اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی به من اکی داده منتها گفته سوالات زیرو جواب بده می تونید منو راهنمایی کنید چی بنویسم

• Short term perspectives: Expected arrival date, dedication, temporal frame, etc.
    • Other long/medium term perspectives.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    به نظر من تمپلته. اما ميتونيد بپرسيد اگر كه فكر ميكنيد موثره. شادزي
    من تجربه ندارم. نمیدونم چی بپرسم. از طرفی هم برام خیلی مهمه. مثلا شنیدم حتی دانشگاهی که استاد محور نیس بازهم باید به استاد ایمیل فرستاد. من این کارو کردم و جوابشم همون طور که دیدین قابل پیش بینی بود ولی اینکه بخام نظر مساعدی ازش بگرم رو نمیدونم باید چی بهش بگم. اینکه رزومم رو ببینه به کارش شبیهه و اپلای که کردم مثلا شماره اپلیکیشنم رو بفرستم و هوامو داشته باشه. ولی نمیدونم چه جوری بیانیش کن. خاهشا راهنماییم کنین.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    ممنون اگر خاطرتون باشه، هفته ی پیش در مورد اون برنامه Joint، بین واترلو و ویلفر لوریر باهاتون مشورت کردم. این پاسخ گنگ بالا برای اون استاد از واترلو است.

این پاسخ شما بود:

"ویلفرد لوریر در بیزینس و علوم اجتماعی بد نیست. با این وجود شما آفر بهتری دارید؟ اگر استادی در واترلو پیدا نکنید بهرحال ویلفرد لوریر بهتر ازهیچی است. اگر برای مستر هست که خوب بعد برای دکترا جای بهتری میتوانید بروید."

این پاسخ برای استاد از ویلفرد لوریر:

thank your for your email. I would certainly very much encourage you to apply to our graduate program, and would be happy to supervise you. You have an excellent track record and extensive skills.
    I don't currently have any research projects/grants in your area, but am planning on applying to several over the coming year that may be a possibility for you to become involved

چون پروگرم خوبیست، واقعا نمودنم کدوم رو اپلای کنم، از یه طرف اعتبار واترلو، از یه طرف جواب خوب استاد اون یکی دانشگاه... دیروز هم توی ایمیل ازشون پرسیدم میشه جفتش رو اپلای کنم بعدد تصمیم بگیرم، گفتن نه باید انتخاب کنی. (جفت زمینه کاری استادها عالیه)

ممنون میشم با توجه با تجربه راهنمایی کنید، من روزمه ام در حدی هست که همون واترلو احتمال پذیرش دارم، ولی با توجه با جواب ها باید تصمیم بگیرم. به این فکر میکنم که جواب استاد توی واترلو؛ نه هم نیست... شاید بعد از اپلای قبول بکنه و بتونم برم با ایشون کار کنم توی واترلو... ولی ریسک هست دیگه، چون استاد ویلفرد، مشتاق تر به نظر میاد. ب
    اگر رزومه تون در حد واترلو هست و احساس میکنید ممکنه شانس باشه اپلای کنید. بهر حال بنظر میرسه استادهای دپارتمان موردنظر شما ترجیح میدن اول همه اپلیکنت ها رو ببینید بعد تصمیم بگیرند.

من چرا این طوری جواب میگیرم؟ همشون میگن اپلای کنین!!!! اخه چه جوری باید بهشون بگم که شما منو میخای که اپلای کنم؟
    این دو تا رو ببینین:
    Thank you for your interest. Admissions to graduate school are done by the admissions committee. I am not on that committee. If you are interested, you can apply to the ..... engineering or the ......... engineering department at ....... for graduate school. If you are admitted, I would be happy to discuss research opportunities.

Glad to hear of your interest in my group. You would have to formally apply to ........ as a graduate student. Once you are accepted, only then can I evaluate you for admission into my group. If you do apply and get accepted, please feel free to contact me.
    الان من به اینا چی بگم؟
    ممنون میشم یکی کمکم کنه.
    چند تا دیگه هم این طوری جواب گرفتم.
    مرسی

ApplyAbroad Guru

من چرا این طوری جواب میگیرم؟ همشون میگن اپلای کنین!!!! اخه چه جوری باید بهشون بگم که شما منو میخای که اپلای کنم؟
    این دو تا رو ببینین:
    Thank you for your interest. Admissions to graduate school are done by the admissions committee. I am not on that committee. If you are interested, you can apply to the ..... engineering or the ......... engineering department at ....... for graduate school. If you are admitted, I would be happy to discuss research opportunities.

Glad to hear of your interest in my group. You would have to formally apply to ........ as a graduate student. Once you are accepted, only then can I evaluate you for admission into my group. If you do apply and get accepted, please feel free to contact me.
    الان من به اینا چی بگم؟
    ممنون میشم یکی کمکم کنه.
    چند تا دیگه هم این طوری جواب گرفتم.
    مرسی
    هیچ چیز. عملا منظورشون اینه که تا بقیه اپلیکیشن ها را نبینند تصمیمی نمیگیرند. مناسفانه راه دیگری هم نیست. اگر از هیچ جایی جواب مساعد نگرفتید میتونید چند تا دانشگاه رنک های مختلف را که به رزومه تان بخورد انتخاب و شانس تان را امتحان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هیچ چیز. عملا منظورشون اینه که تا بقیه اپلیکیشن ها را نبینند تصمیمی نمیگیرند. مناسفانه راه دیگری هم نیست. اگر از هیچ جایی جواب مساعد نگرفتید میتونید چند تا دانشگاه رنک های مختلف را که به رزومه تان بخورد انتخاب و شانس تان را امتحان کنید.
    جالبه که به دانشگاههایی هم فرستادم که دوستام با رزومه پایینتر پذیرش گرفتن ولی من ایمیل میفرستم جواب هم نمیدن. چیکار کنم به نظرتون؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

جالبه که به دانشگاههایی هم فرستادم که دوستام با رزومه پایینتر پذیرش گرفتن ولی من ایمیل میفرستم جواب هم نمیدن. چیکار کنم به نظرتون؟
    دوست عزیز
    اینکه رزومتون چطوره یک روی سکه، و روی دیگه اینه که اونو چطور به طرف مقابل نشون بدید. روی متن ایمیل و سابجکت ایمیلتون کار کنید. ممکنه موفق بشید جواب بگیرید.
    اینکه استاد های این دانشگاه امسال پوزیشن خالی دارند یا نه نکته مهم دیگه ایه که نباید از اون غافل شد. بهر حال استاد باید فاند داشته باشه و دانشجو بخواد تا انگیزه کافی برای جواب دادن داشته باشه. که این مساله تا حدی به شانس هم بستگی داره.
    ممکنه استاد در مسافرت باشه یا این روز ها درگیر پروژه خاصی باشه که به ایمیل های غیر ضروریش جواب نمی ده الان.
    می تونید از گزینه تماس تلفنی هم استفاده کنید اگر خیلی اصرار دارید که یه جوابی از استادی از این دانشگاه دریافت کنید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)