صفحه 773 از 1371 نخستنخست ... 2736737237637647657667677687697707717727737747757767777787797807817827838238731273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,721 تا 7,730 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dear Mohammad Safari,

Thank you for your kind interest. Unfortunately, I am not able to accept any new students at the moment. Best of luck with your future studies.

بجه ها این معنیش اینه که الان که سپتامبر هست position نداره یا واسه Fall 2014. آخه عنوان ایمیلی که فرستادم Fall 2014 داشت. مرسی!
    ی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz1 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این جواب چیه؟ منظورشو از فاند متوجه نشدم،باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Dear xxx

Thank you for your emails

From the information provided within your CV, you seem to meet our entry criteria and you are therefore welcome to submit an application. The application process is now open – details about how to apply are listed below.

Funding – the CDT in Cyber Security only has one studentship available for overseas students so the competition for this funding will be very high. You will also be considered for funding from the Clarendon Fund bursary scheme – but again the funding is limited (only 100 places are available across the whole university). To be considered for this funding you must apply by 10th January 2014. You may also look at the main University website for other possible funding opportunities – http://www.ox...............I would also strongly recommend that you also seek funding from your own country.

Below are the generic details about applying if you have any specific questions about the programme or the application process please do not hesitate to contact me and I will be happy to help.
    یک سری توضیح برای مدارک گفتن و.......

Application deadlines: 22nd November 2013; 10th January 2014; 14th March 2014

If you are an international candidate and wish to be considered for University funding you must apply by the 10th January deadline at the latest. If you are a UK/EU candidate then you are advised to apply by the 14th March.

Funding

The funding we have available for this programme is as follows:

UK students – Full funding (fees and living expenses) – currents stipend is £16,000 (tax free
    EU students – Partial funding (fees only)
    International students – no funding is currently available directly from the CDT although we are hoping to have some available in future years. You may apply for one of the main bursaries offered by the University – to be considered you need to apply by the 10th January 2014. Candidates are encouraged to also seek funding from other sources as funding via the University is limited.
    If have any questions please do not hesitate to contact me
    Kindest Regards
    دوست گرامی استاد گفته خودش شخصا بورس نداره در دانشگاه یک بورس برای داوطلبان بین المللی وجود دارد که رقابت برای ان بسیار شدید هست و همچنین یک بورس دیگری وجود دارد که بین کل دپارتمانهای دانشگاه به 100 نفر تعلق می گیرد برای ان هم گفته رقابت شدیده
    ولی با توجه به اینکه در انگلستان اپلای انلاینه و مجانی البته بیشتر دانشگاه ها بنظر من اپلای کنید فقط دقت کنید برای این دو بورس احتمال زیاد فرمهای جداگانه باید ایمیل بزنید.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    Dear Mohammad Safari,
    Thank you for your kind interest. Unfortunately, I am not able to accept any new students at the moment. Best of luck with your future studies.
    بجه ها این معنیش اینه که الان که سپتامبر هست position نداره یا واسه Fall 2014. آخه عنوان ایمیلی که فرستادم Fall 2014 داشت. مرسی!
    ی
    والا دوست خوبم این نوع ایمیلها یعنی استاد متاسفانه در سال 2014 اصلا موقعیت پذیرش دانشجوی جدید نداره
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من دو تا سوال مهم داشتم خیلی دوست دارم همه دوستانی که تجربه دارن نظرشونو بدن که خیلی به درد میخوره:
    ۱) اینکه وقتی استادی میگه اپلای کن از طریق دانشکده و اینا که معمولا امریکا مخصوصا دانشگاههای تاپش این طوریه به نظرتون خوب هست بهش بگیم یا اجازه بگیریم بعد اپلای براشون شماره اپلیکیشنیمونو بفرستیم اثری داره؟
    ۲) من الان درگیر زبانم هستم. اگر از ۱۸ ابان به بعد شروع کنم به ایمیل فرستادن ایا دیر هست یا نه مشکلی نداره و اون موقع میشه با اساتید ارتباط برقرار کرد؟
    ضمنا من احساس میکنم از جوابایی که میدن الان زوده. این طور نیس؟
    با سپاس
    1) میزان جدیت یک استاد در جذب شما (که به شما گفته اپلای کنین) به متن پاسخ دریافتی از استاد، بستگی داره. در غیر این صورت ایشون می تونه این تشویق به اپلای کردن رو برای خیلی از متقاضیان ایمیل کرده باشه. البته در هر صورت اگر مصمم به اپلای در اون دانشگاه هستید، بد نیست بعد از اپلای، در همون ایمیل دریافتی از استاد، به ایشون اطلاع بدین که اپلای کرده و منتظر تصمیمات پایانی خواهید موند
    2) 18 آبان میشه آخر نوامبر و به نظر من برای پاییز 2014، کمی دیر به نظر میاد. توصیه می کنم از همین سپتامبر (حتی با وجود نقص مدرک زبان) تماس با اساتید رو شروع کنید
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

سلام،
    من امروز بعد از حدود 1 هفته، از یه استادی جواب گرفتم به این شکل:

Hello Omid,

I will be accepting new students this fall and would be happy to discuss the possibility of you working with my group. When will you be arriving in XXX?

منظورش چیه الان؟ گفته کِی میای شهرمون!
    من توی ایمیلی که بهش زده بودم، هم تاکید کرده بودم که از ایرانم، و هم اینکه برای پاییز 2014 میخوام. الان منظورشو نمیفهمم.

Junior Member

سلام:
    من دو تا ایمیل دریافت کردم. نظر می خواستم درباره اینکه منظور استاد دقیقاً چی بوده:
    یکی (که شخص خیلی خیلی شاخصیه) گفته:

You need to apply to XXX directlyآیا این به معنی اینه که ممکن پوزیشن داشته باشه. یکی دیگه هم
    Thanks for your email. You seem to be a very accomplished young person. However, toapply for the PhD program, there is an online application system. There is acommittee that reviews the applications (which I am not on). If your application isaccepted, I will see your CV and may be on your interview list when you come tovisit. So at this time I can do nothing, however much I might like your CV. All the best,این آیا به معنی انه که CV و دیده یا نه.در ضمن من خیلی مشتاقم بدونم چه طور میشه ارتباطات را با یک استاد قوی کرد به طوری که به دفعات سوال و جواب بده.ممنون میشم اگه جواب بدبد.

Junior Member

سلام
    من یه ایمیل زدم اینجوری جواب داده
    Please apply to the XXX Dep of XXX for admission and research scholarship. Thanks.

میشه یکی راهنمایی کنه که منظور استاد دقیقاً چی بوده؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    سلام
    من یه ایمیل زدم اینجوری جواب داده
    Please apply to the XXX Dep of XXX for admission and research scholarship. Thanks.

میشه یکی راهنمایی کنه که منظور استاد دقیقاً چی بوده؟؟
    دوست گرامی برخی از دانشگاه ها نیازی نیست برای اپلای و بورس استاد داشته باشید کافیه اپلای کنید اگر شورای دانشگاه شما را کوالیفای بدونه خودشان برای شما استاد تعیین می کنند بخاطر همین استاد به شما گفته اپلای کنید برای پذیرش و بورسیه احتمال زیاد هم روش اپلای دانشگاه مورد نظر شما انلاین هست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    سلام:
    من دو تا ایمیل دریافت کردم. نظر می خواستم درباره اینکه منظور استاد دقیقاً چی بوده:
    یکی (که شخص خیلی خیلی شاخصیه) گفته:
    You need to apply to XXX directlyآیا این به معنی اینه که ممکن پوزیشن داشته باشه. یکی دیگه هم
    Thanks for your email. You seem to be a very accomplished young person. However, toapply for the PhD program, there is an online application system. There is acommittee that reviews the applications (which I am not on). If your application isaccepted, I will see your CV and may be on your interview list when you come tovisit. So at this time I can do nothing, however much I might like your CV. All the best,این آیا به معنی انه که CV و دیده یا نه.در ضمن من خیلی مشتاقم بدونم چه طور میشه ارتباطات را با یک استاد قوی کرد به طوری که به دفعات سوال و جواب بده.ممنون میشم اگه جواب بدبد.
    دوست گرامی هر دو نفر این اساتید یک موضوع را بیان کردند که اول اپلای کنید ببینیم شورای دانشگاه چه نظری در مورد شما داره بعد ببینیم چی میشه
    همانطور که می دانید در بسیاری از دانشگاه ها شورای دانشگاه تعیین کننده نهایی اشخاصی هست که بورس می شوند بخاطر همین بسیاری از اساتید ترجیح می دهند بعد از نظر شورا از بین شورت لیست دانشجو بردارند. بهتره اگر هزینه ای ندارد هر دو دانشگاه اپلای کنید و یا اگر شانس خود را بالا می بینید حتی اگر هزینه دارد اپلای کنید قبل از ان در مورد امریکا با حیدر گرامی مشورت کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام
    من به یک استادی توی آمریکا پارسال ایمیل زدم فاند نداشت. امسال هم نداره ولی من خیلی دوست دارم باهاش کار کنم.جوابه من ا هم این داده: I do not have any grants right now that would support a PhD student. So, unless your application was extremely competitive and could be nominated for one of the very few fellowships or assistantships available, I would not be able to accept you as a graduate student.
    خوب من ولی میخوام که اپلای کنم حتما، واسش چی بنویسم؟اون باید اسم من را واسه assistantships بگه؟
    Life is not fair

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)