صفحه 775 از 1371 نخستنخست ... 2756757257657667677687697707717727737747757767777787797807817827837847858258751275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,741 تا 7,750 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    توپ تو زمين شماست اگر اپلاي كردي و از سد گرجوات آفيس عبور كردي و پذيرش گرفتي ايشون خيلي تمايل داره مورد شما رو جدي در نظر بگيره. در غير اينصورت قول نداده. اگر رزومه اتون ميخوره به رنك دانشگاه به نظرم بد نيست جز گزينه هاتون بزاريد. شادزي

بله تقریبا میخوره ، این استاد تو سوابقش هم اختر فیزیک خونده و هم الکترونیک، و تو هردوی این رشته ها هم در دانشگاه فعالیت میکنه .من هم دقیقا تو سوابقم تو هردوی این زمینه ها فعالیت داشته ام . بهمین خاطر یکم امیدوار بودم .
    راستی از دوستان کسی دیگر نظری نداره؟

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام... ایشون رو باید بوسید گذاشت کنار ؟
    میخوام بهش بگم که تو یه تیکه اش رو از RA بده، شاید دپارتمان TA بده... بگم یه همچین چیزی رو ؟

Dear Context

Thank you for your letter and your interest in our program. Based on the information you have sent your skills and training are very suitable for graduate study in my research group. Unfortunately student fees for international students are quite high and my current grants are not high enough to provide a student with a comfortable level of support. Therefore I would not recommend that you apply to the program unless you can find another potential supervisor or additional means of financial support.

Thanks again for your interest and I wish you all the best with your future endeavors.

Sincerely,

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    بله تقریبا میخوره ، این استاد تو سوابقش هم اختر فیزیک خونده و هم الکترونیک، و تو هردوی این رشته ها هم در دانشگاه فعالیت میکنه .من هم دقیقا تو سوابقم تو هردوی این زمینه ها فعالیت داشته ام . بهمین خاطر یکم امیدوار بودم .
    راستی از دوستان کسی دیگر نظری نداره؟
    نظر را كه سايمون عزيز دادند. نظر من اينه كه اپلاي كنيد. ي چيزي هم من اضافه كنم اونم اينكه گفته اگه شما شايستگي خودت را در درس ها نشان بدي . . .
    با اينكه نميدانم از كدام كشور و دانشگاهي اين ايميل بهت رسيده ولي انگار سال اول بايد با هزينه خودت بري كه مثلا بعد سال اول بهت پول بدن. اين سيستم در اكثر دانشگاههاي آمريكا حاكم هست
    شاد باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... ایشون رو باید بوسید گذاشت کنار ؟
    میخوام بهش بگم که تو یه تیکه اش رو از RA بده، شاید دپارتمان TA بده... بگم یه همچین چیزی رو ؟

Dear Context

Thank you for your letter and your interest in our program. Based on the information you have sent your skills and training are very suitable for graduate study in my research group. Unfortunately student fees for international students are quite high and my current grants are not high enough to provide a student with a comfortable level of support. Therefore I would not recommend that you apply to the program unless you can find another potential supervisor or additional means of financial support.

Thanks again for your interest and I wish you all the best with your future endeavors.

Sincerely,
    سلام
    اينكه ببوسي بگذاري كنار با نگذاري به خودت مربوطه. ايشون نظرش اينه كه من كامل نميتونم ساپورتت كنم اگه خودت ميتوني يكمي از هزينه ها را هندل كني كه هيچي اگه نه يا بايد استاد ديگه پيدا كني يا ي منبع ديگه اي بياد بورس يا ساپورتت كنه.
    شما كاراي زير را ميشه بكني:
    1- بهش بگو از طريق تدريس هم ميتوني كسري فاند RA را جبران كني و من فقط با خودت كار كنم؟
    2- بگو خودت استاد ديگه اي كه بتونه ساپورتم كنه را ميشناسي، هر چي باشه شما با همكاراي خودت آشناتري و ....

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    نظر را كه سايمون عزيز دادند. نظر من اينه كه اپلاي كنيد. ي چيزي هم من اضافه كنم اونم اينكه گفته اگه شما شايستگي خودت را در درس ها نشان بدي . . .
    با اينكه نميدانم از كدام كشور و دانشگاهي اين ايميل بهت رسيده ولي انگار سال اول بايد با هزينه خودت بري كه مثلا بعد سال اول بهت پول بدن. اين سيستم در اكثر دانشگاههاي آمريكا حاكم هست
    شاد باشي

بله مال آمریکاست و از اون دانشگاه هایی هستش که مستقیم از کارشناسی برای دکترا هم دانشجو میپذیره. تو سایت دپارتمان نوشته که اگه کسی تمایل به گرفتن فاند داره بهتره که مستقیم برای دکترا اقدام کنه چون این فاند ها برای ارشد خیلی کم هستش.
    الان نمیدونم اگه من اپلای کنم برای دکترا تو اون یه سال و یا دو سال اول هم این نوع فاند ها بهم تعلق میگیره یا نه؟

Junior Member

سلام 2 روزه که من این ایمیل رو گرفتم چی باید جواب بدم:

Thank you for your interest in the Graduate Institute. Your topic of research looks interesting, but in order to be considered as a student here you would first need to apply and be accepted to our doctoral program

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    بله مال آمریکاست و از اون دانشگاه هایی هستش که مستقیم از کارشناسی برای دکترا هم دانشجو میپذیره. تو سایت دپارتمان نوشته که اگه کسی تمایل به گرفتن فاند داره بهتره که مستقیم برای دکترا اقدام کنه چون این فاند ها برای ارشد خیلی کم هستش.
    الان نمیدونم اگه من اپلای کنم برای دکترا تو اون یه سال و یا دو سال اول هم این نوع فاند ها بهم تعلق میگیره یا نه؟
    بله تعلق ميگيره براي اينكه اساسا ديگه شما مستر نميگيري. ي ليسانس الان دارين ي دكتري كه ميگيرين
    كار درستي انجام ميدين. مستر براي آمريكا زياد گزينه جالبي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط vartasepid نمایش پست ها
    سلام 2 روزه که من این ایمیل رو گرفتم چی باید جواب بدم:

Thank you for your interest in the Graduate Institute. Your topic of research looks interesting, but in order to be considered as a student here you would first need to apply and be accepted to our doctoral program
    سلام
    شما بگو اگه پذيرفته بشم ساپورت مالي ميشم يا نه؟ (البته اگه دنبال فاند هستين اگه نه كه هيچي). آيا من را به عنوان دانشچو دكتري انتخاب ميكنيد يا نه؟
    ضمنا بگيد در روند پذيرش ميتونيد كمكم كنيد؟ اگه آره نكات ديگه اي هست كه بايستي رعايت كنم؟

شاد باشي

Junior Member

I have opportunities for the next Fall, please be in touch after you have submitted all the requirements and got the admission.
    دوستان وقتی استادی این جواب رو میده معنیش اینه که من اگه اپلای کنم شانس بیشتری دارم برای ادمیت شدن چون استاد دارم یا صرفا اینکه اگه بتونم ادمیشن بگیرم بعدش استاد دارم؟
    و حالا من چه جوابی بدم؟ (البته فکر کنم همون چیزی که تو پست قبلی گفته شده باید بگم)
    و دیگه اینکه من اگه تا بعد از ادمیشن دیگه ایمیل نزنم ممکنه ایشون دانشجوی دیگه ای پیدا کنن؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    I have opportunities for the next Fall, please be in touch after you have submitted all the requirements and got the admission.
    دوستان وقتی استادی این جواب رو میده معنیش اینه که من اگه اپلای کنم شانس بیشتری دارم برای ادمیت شدن چون استاد دارم یا صرفا اینکه اگه بتونم ادمیشن بگیرم بعدش استاد دارم؟
    و حالا من چه جوابی بدم؟ (البته فکر کنم همون چیزی که تو پست قبلی گفته شده باید بگم)
    و دیگه اینکه من اگه تا بعد از ادمیشن دیگه ایمیل نزنم ممکنه ایشون دانشجوی دیگه ای پیدا کنن؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام
    جواب خوبيه. شما اينجا اپلاي كن
    فقط ي كاري كن: باهاش در تماس باش. مثلا: اپلاي آنلاين كردي بلافاصله ي ايميل بهش بزن، مداركت را فرستادي باز ي ايميل بهش بفرست و همينطور برو جلو
    اين چند تا ايميل به فاصله ي ماه مثلا منجر ميشه ارتباط تو با استاد حفظ شه.
    ميبيني كه خودشم گفته در تماس باش!!
    خيلي مهمه كه بفهمه پيگير هستي
    در پناه حق

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)