صفحه 776 از 1371 نخستنخست ... 2766767267667677687697707717727737747757767777787797807817827837847857868268761276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,751 تا 7,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    I have opportunities for the next Fall, please be in touch after you have submitted all the requirements and got the admission.
    دوستان وقتی استادی این جواب رو میده معنیش اینه که من اگه اپلای کنم شانس بیشتری دارم برای ادمیت شدن چون استاد دارم یا صرفا اینکه اگه بتونم ادمیشن بگیرم بعدش استاد دارم؟
    و حالا من چه جوابی بدم؟ (البته فکر کنم همون چیزی که تو پست قبلی گفته شده باید بگم)
    و دیگه اینکه من اگه تا بعد از ادمیشن دیگه ایمیل نزنم ممکنه ایشون دانشجوی دیگه ای پیدا کنن؟
    ممنون از راهنماییتون
    اين جواب از نظر من يك تمپلت هستش. شما هر جا اپلاي نكني قاعدتا شانسم نداري چون مداركي نداري كه بررسي شه هر جا هم اپلا كني يه درصدي از شانس براتون محتمله. ايشون به هركي شرايط شما رو داره همين جواب رو ميدن تا اپليكنتهاي خوب رو تشويق به اپلاي كنه بعدم ازشون انتخاب كنه. اما بعد از اينكه شما از سد دانشگاه رد شدي پذيرش گرفتي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vartasepid نمایش پست ها
    سلام 2 روزه که من این ایمیل رو گرفتم چی باید جواب بدم:

Thank you for your interest in the Graduate Institute. Your topic of research looks interesting, but in order to be considered as a student here you would first need to apply and be accepted to our doctoral program

تمپلته اما ميتونيد به عنوان يك گزينه در نظر بگيريد اگر جواب بهتري نداريد. حداقل زمنيه ي كاري ميخوره و ميدونيد پوزيشن موجوده. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    بله مال آمریکاست و از اون دانشگاه هایی هستش که مستقیم از کارشناسی برای دکترا هم دانشجو میپذیره. تو سایت دپارتمان نوشته که اگه کسی تمایل به گرفتن فاند داره بهتره که مستقیم برای دکترا اقدام کنه چون این فاند ها برای ارشد خیلی کم هستش.
    الان نمیدونم اگه من اپلای کنم برای دکترا تو اون یه سال و یا دو سال اول هم این نوع فاند ها بهم تعلق میگیره یا نه؟
    اقدام براي دكتري مستقيم كار خوبيه اگر شما خودتون رو از نظر شرايط رزومه در سطحي ببيني كه رقابتي باشه. چون معمولا شرايط دانشجوي ليسانس كه براي دكتري اقدام كنه از ارشد كه براي همون پوزيشن اقدام كنه كمي سخت تره. مثلا شرط معدل كمي بالاتره نمره ي GRE كمي بالاتر نيازه و معدل خوب. اگر فكر ميكنيد رزومه ي شما اين مشخصات رو داره و از نظر رنكينگ رزومه و دانشگاه تقريبا در يك سطح هستند ميتونه يك گزينه باشه. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... ایشون رو باید بوسید گذاشت کنار ؟
    میخوام بهش بگم که تو یه تیکه اش رو از RA بده، شاید دپارتمان TA بده... بگم یه همچین چیزی رو ؟

Dear Context

Thank you for your letter and your interest in our program. Based on the information you have sent your skills and training are very suitable for graduate study in my research group. Unfortunately student fees for international students are quite high and my current grants are not high enough to provide a student with a comfortable level of support. Therefore I would not recommend that you apply to the program unless you can find another potential supervisor or additional means of financial support.

Thanks again for your interest and I wish you all the best with your future endeavors.

Sincerely,
    ايشون اگر يه تيكه RA داشت بهت بده كه تو رودروايسي نبود ميگفت ديگه نظر من اينه اگر قطعا كار با ايشون رو ميخواي تنها در يك صورت روي خوش نشون ميده كه پول از جانب خودت باشه حالا يا سال اول يا بسته به توانايي كه نشون بدي ممكنه از سال بعد گرنت هم بهت بده( تضميني نيست). اگر اين شراط رو داري ميتوني به رايزني باهاش ادامه بدي و مطمئن باش استقبال ميكنه. شادزي

Junior Member

I do not have any funding available. I can support your application for funding elsewhere
    منظور این استاد از elsewhere چیه؟ یعنی همون RA و TA ی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hmhm نمایش پست ها
    I do not have any funding available. I can support your application for funding elsewhere
    منظور این استاد از elsewhere چیه؟ یعنی همون RA و TA ی؟
    دوست گرامی منظور اپلای برای بورسهای دیگر هست برخی از موسسات به دانشجویان بین المللی بورس تحصیلی می دهند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی منظور اپلای برای بورسهای دیگر هست برخی از موسسات به دانشجویان بین المللی بورس تحصیلی می دهند.
    میشه بیشتر توضیح دهید ؟ یعنی چه جور بورس هایی؟؟؟

سلام
    من این ایمیلو در کمتر از دو ساعت از طرف یه استاد گرفتم، از جوابش نمی فهمم آیا فاند می ده یا نه!! یعنی باید دوباره بهش ایمیل بزنم بپرسم؟

Thanks for your interest in the research in our group. Your background and experience would be a good fit for the projects currently under way in our lab. In fact, we're also interested in magnetic and semiconducting binary superlattices now. I encourage you to apply to the program, please let me know if you have any questions.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollahi1516 نمایش پست ها
    سلام
    من این ایمیلو در کمتر از دو ساعت از طرف یه استاد گرفتم، از جوابش نمی فهمم آیا فاند می ده یا نه!! یعنی باید دوباره بهش ایمیل بزنم بپرسم؟

Thanks for your interest in the research in our group. Your background and experience would be a good fit for the projects currently under way in our lab. In fact, we're also interested in magnetic and semiconducting binary superlattices now. I encourage you to apply to the program, please let me know if you have any questions.

خوبه اما تا اپلاي نكنيد از طرف دانشگاه پذيرفته نشيد ايشون مذاكرات خاصي روي فاند با شما نداره. متونيد بازم ازش بپرسيد. ولي تنها نكته ي مثبت صحبتش بودن پوزيشن و هم راستا بودن تحقيقاته. ميتونه يك گزينه باشه اگر كه رزومه ي شما با رنك دانشگاه تقريبا بخونه. باز باهاشون تماس بگيريد از فاند بپرسيد. شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    خوبه اما تا اپلاي نكنيد از طرف دانشگاه پذيرفته نشيد ايشون مذاكرات خاصي روي فاند با شما نداره. متونيد بازم ازش بپرسيد. ولي تنها نكته ي مثبت صحبتش بودن پوزيشن و هم راستا بودن تحقيقاته. ميتونه يك گزينه باشه اگر كه رزومه ي شما با رنك دانشگاه تقريبا بخونه. باز باهاشون تماس بگيريد از فاند بپرسيد. شادزي
    مگه اگه استاد دانشجورو بپذیره دانشگاه مخالفت می کنه؟ نمی دونم تو ایمیلم چجوری ازش درباره فاند بپرسم، میشه کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)