صفحه 790 از 1371 نخستنخست ... 2906907407807817827837847857867877887897907917927937947957967977987998008408901290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,891 تا 7,900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها اگه یه استادی اینجوری جواب داد به نظرتون نیاز هست مثلا یه مدت دیگه بازم ازش بپرسم؟
    At this point, it does not look like I will taking students for September 2014.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    بچه ها اگه یه استادی اینجوری جواب داد به نظرتون نیاز هست مثلا یه مدت دیگه بازم ازش بپرسم؟
    At this point, it does not look like I will taking students for September 2014.
    ميتونيد بپرسيد ولي به نظر نمياد حتي رزومه رو ديده باشه. بازم با خودتونه. سنگ مفت گنجشك مفت. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی استاد قول ساپورت نداده و گفته اپلای کنید چون بنظر می اید شما کووالی فاید هستین@! بنظرم اگه انلاینه طریق اپلای و هزینه نداره بزنید
    سام من راجع به ساپورت به استاد میل زدم گفت که:
    Students are guaranteed five years of funding, typically with a mixture of TA and RA appointments.
    رنک دانشگاه زیر 60 هستش

Junior Member

بچه ها یه استاد ایرانی توی آلمان این جواب رو به من داده: Many thanks for your interest. Your proposal sounds interesting. If you are interested in pursuing a Ph.D. at ...... University in ..... you should check the webpage and apply in time. There are some Iranian Ph.D. you might want to get in touch with to get further information. In general I only supervise Ph.D. students out of our own Ph.D. program. You should consider to apply. حالا بحث فاند رو باهاش مطرح کنم ؟ازطرفی میخوام برا بورس داآد اقدام کنم و سوپر وایزر میخام

دوستان، یه ساعت بعد از اینکه من به یه استاد ایمیل فرستادم برام جواب اومد که :
    Thanks for your words and interest.
    You will be very welcome to visit the lab when you will be in ....
    به نظرتون این تمپلیته؟ نمی دونم براش چی بنویسم!

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    سلام یه استاد به من ایمیل زد من به یکی دیگه ایمیل زده بودم اون سی ویمو ئاسه این یکی فرستاد و اونم بهم ایمیل زد که می خوای دانشجوی من بشی؟ منم گفتم اره. اونم دو موضوع داد منم گفتم صبر کن تا مقاله هاتو بخونم. گفت باشه. بعد بهش ایمیل زدم و یکی از او موضو عاتو گفتم . بعدش بهم اینجوری جواب داد: I will look into what is required at this endفقط همین یه جمله!!! من منظورشو نمی فهمم. حالا من چی باید بگم؟ منظورش چی بوده؟
    شما کاری نباید بکنی استاد گفته که بررسی میکنه که برای گرفتن شما چکار باید کرد. باید منتظر ایمیل بعدی باشی.
    i will look into من بررسی خواهم کرد
    what is required چه مواردی لازم است
    at this end از این طرف( یعنی سمت خودش یعنی دانشگاه)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط topengineer نمایش پست ها
    دوستان، یه ساعت بعد از اینکه من به یه استاد ایمیل فرستادم برام جواب اومد که :
    Thanks for your words and interest.
    You will be very welcome to visit the lab when you will be in ....
    به نظرتون این تمپلیته؟ نمی دونم براش چی بنویسم!
    ايميل شما چي بوده!؟ هر چي هست تمپليت نيست اما بحث ويزيت و ... است!!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vartasepid نمایش پست ها
    بچه ها یه استاد ایرانی توی آلمان این جواب رو به من داده: Many thanks for your interest. Your proposal sounds interesting. If you are interested in pursuing a Ph.D. at ...... University in ..... you should check the webpage and apply in time. There are some Iranian Ph.D. you might want to get in touch with to get further information. In general I only supervise Ph.D. students out of our own Ph.D. program. You should consider to apply. حالا بحث فاند رو باهاش مطرح کنم ؟ازطرفی میخوام برا بورس داآد اقدام کنم و سوپر وایزر میخام
    سلام
    بله پرسش هاي لازم را بكنيد و نظرشون را بدونيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان یک استاد اینطور جواب داده ...
    Dear ******,
    I’m sorry but I’m not taking on any new students at this time. However, I would be interested in reading a copy of your ******* papers. Would you mind emailing them to me?

حالا من باید چطور به این استاد جواب بدم؟؟ اگر پوزیشن نداره برا چی مقاله هامو خواسته؟؟؟ لطفا یک متن پیشنهادی ام به من بدید ....

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک استاد اینطور جواب داده ...
    Dear ******,
    I’m sorry but I’m not taking on any new students at this time. However, I would be interested in reading a copy of your ******* papers. Would you mind emailing them to me?

حالا من باید چطور به این استاد جواب بدم؟؟ اگر پوزیشن نداره برا چی مقاله هامو خواسته؟؟؟ لطفا یک متن پیشنهادی ام به من بدید ....
    مقاله هاتون چاپ شده؟ اگر چاپ شده بفرستيد شايد از همكاراش كسي رو بتونه معرفي كنه. به هر حال به كارتون اگر علاقمند باشه ممكنه بتونه كمكي كنه. متن خاصي نميخواد. تشكر كنيد و براش بفرستيد البته اگر خودتون مايل هستيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)