صفحه 806 از 1371 نخستنخست ... 3067067567967977987998008018028038048058068078088098108118128138148158168569061306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,051 تا 8,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، وقت به خیر
    دوستان به نظرتون جواب ایمیل زیر را چی بنویسم

All funded positions are filled on a competitive basis and you are most welcome to apply when these are announced. In case you can identify funding for your studies, you are welcome to contact me directly to discuss possible admission at that point.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iran90 نمایش پست ها
    سلام، وقت به خیر

All funded positions are filled on a competitive basis and you are most welcome to apply when these are announced. In case you can identify funding for your studies, you are welcome to contact me directly to discuss possible admission at that point.

تمپلته ولي پوزيشن فاند دار دارند.لذا ميتونيد بررسي كنيد كه از نظر رزومه ممكنه پذيرش بگيريد يا خير. اگرم كه فاند از خودتونه در مورد پذيرش به صورت مستقيم با خودشون بايد مذاكره كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط glasshouse نمایش پست ها
    سلام دوستان، تقریبا یه ماهه پیش استادم بهم زنگ زد و گفت یه استادی تو کانادا که آشناست دنبال دانشجو میگرده، سریع بهش ایمیل بزن. من هم اینکارو کردم، دو سه هفته پیش این جوابو به من داد که من اصلا نمیدونم یعنی چی!! مثبته، منفیه یا خنثی؟؟؟!!! به نظرتون دوباره بهش ایمیل بدم؟؟
    Dear .........,

Thank you for your interest. I am currently receiving applications.

Best regards

راستش چيز خاصي نگفته جز اينكه دانشجو ميگيره. شما ميتونيد بازم ازشون بپرسيد نظرشون در مورد رزومه ي شما چي بوده و آيا افق رو روشن ميبينند كه بتونيد ازشون فاند بگيريد؟شما آشنايي دادي با استادتون؟ يعني عنوان كرديد ايشون بهتون گفته تماس بگيريد؟
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط iran90 نمایش پست ها
    سلام، وقت به خیر

کاملا واضح گفته که شما هم مثل بقیه باید رقابت کنید با بقیه برای فاند. گفته اگه با پول خودت میای اوکی هستی بیا. پیشنهاد می کنم به ایمیل زدن ادامه بدید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک پروفسور ایمیل زدم وخواستم ببینم دانشجو می گیره یا نه. این طوری جوابم داد Thank you for contacting me and sending these impressive materials. Can you please tell me a little bit more about what you would like to study during your PhD. For example, do you have a general idea for a possible dissertation area? Also, it would be helpful if you could let me know why you are particularly interested in Utah State University. I would be very pleased to arrange a telephone interview sometime in the next couple of weeks. It looks like there is some good overlap between our research interests. Please send me some possible times that might work for you. I look forward to hearing from you.
    نظرتون چیه؟

بنظرم خوششون امده از روزمه ي شما و خواستن دقيقا عنوان كنيد رو چي دوست داريد كار كنيد و آيا ايده ي خاصي داريد. براي مصاحبه ي تلفني هم خودتون رو خوب آماده كنيد و زمانش رو به ايشون اطلاع بديد. سعي كنيد تماس قطعي نداشته باشه و ساعتي از روز نباشه كه صدا نويز داره. به نظرم روش كار كنيد ممكنه بتونيد موفق بشيد.يادتون نره يك دليل خوب براي اينكه چرا يوتا رو انتخاب كرديد داشته باشيد. شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک پروفسور ایمیل زدم وخواستم ببینم دانشجو می گیره یا نه. این طوری جوابم داد Thank you for contacting me and sending these impressive materials. Can you please tell me a little bit more about what you would like to study during your PhD. For example, do you have a general idea for a possible dissertation area? Also, it would be helpful if you could let me know why you are particularly interested in Utah State University. I would be very pleased to arrange a telephone interview sometime in the next couple of weeks. It looks like there is some good overlap between our research interests. Please send me some possible times that might work for you. I look forward to hearing from you.
    نظرتون چیه؟
    دوست عزیزمون simon زحمت کشیدن به خوبی به شما پاسخ دادن. اما چون دیدم جواب خوبی گرفتید و احتمالش هست که بتونید پذیرش بگیرید حدس زدم که بد نباشه چند تا توصیه کنم.

شما مهم ترین کاری که باید انجام بدید اینه که برید هرچی می تونید از آخرین مقالات این استاد بخونید. این خیلی مهم هست. حواستون باشه که کاملا نقادانه به خوندن بپردازید. هدف این هست که علاوه بر اینکه با کار اون آشنا می شید بتونید ایده هایی هم داشته باشید برای بهبود اون ها. قراره در مصاحبه ای که دارید از اونها صحبت کنید. توجه داشته باشید که همین طوری روی هوا نباید ایده بدید. شما قرار هست دانشجوی دکترا بشید. باید ایراد هایی که به کار استاد می گیرید و می خواید با نظراتتون اون رو بهبود بدید با دلیل و مدرک باشه. حتی می تونید برای محکم کاری با ارجاع به کارهای دیگه صحبت کنید. می تونم بگم تقریبا تمامی دوستان من که از این روش استفاده کردند موفق شدند که بعد از مصاحبه اینقدر استاد رو تحت تاثیر قرار بدند که استاد فرداش ایمیل زده که خوشش اومده و همه چی اوکی هست. درسته که این کار وقت می گیره اما شک نداشته باشید که ارزشش رو داره.

آرزوی موفقیت برای تمامی دوستانم.

Junior Member

سلام دوستان

به طور کلی جواب هایی به این صورت اصلا ارزش پیگیری دارند؟

Your background is good and please go ahead to apply

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_f نمایش پست ها
    سلام دوستان

به طور کلی جواب هایی به این صورت اصلا ارزش پیگیری دارند؟

Your background is good and please go ahead to apply

نميشه گفت. بگيم پيگيري نكنيد فردا پذيرش ميگيريد از همين جا و ميشه جواب خوب بگيم پيگير باشيد فردا كلي هزينه ميره بدون نتيجه. اين جوابا نتيجه ممكنه به دنبال نداشته باشند اما ميشه نتيجه ايي كه در آينده كسب ميشه بهشون نسبت داد. به همين خاطرم ميگن بالقوه تمپلته. ميتونيد باز باهاشون تماس بگيريد موارد بيشتري رو بپرسيد .شادزي

Junior Member

ممنون از جواب سریعتون
    به نظرتون می تونم ازش بخوام تا fund جدید ، یک پروژه مشترک با هم داشته باشیم. اصلا منطقی تا من برا پوزیشن جدید منتظر بمونم. دانشگاه رنک زیر 100 سوئد؟؟؟

سلام دوستان. بخاطر اینکه ارتباطم با یه استاد قطع نشه من ازش خواستم که یکی از مقاله هاش رو برام بفرسته و اون هم مقاله هه رو فرستاد. الان باید چیکار کنم؟ میگم مبادا سوالی که بخوام ازش بپرسم سوتی باشه. حقیقتش یه خورده مقاله ش سطح بالاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)