صفحه 813 از 1371 نخستنخست ... 3137137638038048058068078088098108118128138148158168178188198208218228238639131313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,121 تا 8,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Salam
    I have received the following email from the professor in the university of Denver and I wonder how will u evaluate it
    "Hello M. XXXXXX,

We will be accepting new students for the 2014-2015 academic year, with application review to begin in February, so with your background I would invite you to apply to our doctoral program. If you would like, I could put you in contact with one of our doctoral graduates from Iran. If you have any questions about the program or application process, please email me. Thank you for your consideration of our program.

YYYYYY

Thanks
    Your favour will not go unnoticed
    Best of Luck

Junior Member

Salam
    What do u think of the following email
    Do u think I should count on it?

I will be taking on one or two new doctoral students for next fall. My students receive graduate research assistant positions which cover their tuition and fees as well as a small salary that can cover their living expenses. Admission is highly competitive, but your background looks appropriate and I urge you to apply to our program.

Best regards,

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط factfinder نمایش پست ها
    Salam What do u think of the following emailDo u think I should count on it?I will be taking on one or two new doctoral students for next fall. My students receive graduate research assistant positions which cover their tuition and fees as well as a small salary that can cover their living expenses. Admission is highly competitive, but your background looks appropriate and I urge you to apply to our program.Best regards,
    ايشون تا همه ي متقاضيان رو بررسي نكنه نظري نميده اما هم فاند داره هم پوزيشن داره و هم نظرش اينه شما خوبه كارات. به نظرم روش كار كنيد خصوصا اگر جواب بهتري نداريد .شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط factfinder نمایش پست ها
    Salam
    I have received the following email from the professor in the university of Denver and I wonder how will u evaluate it
    "Hello M. XXXXXX,

We will be accepting new students for the 2014-2015 academic year, with application review to begin in February, so with your background I would invite you to apply to our doctoral program. If you would like, I could put you in contact with one of our doctoral graduates from Iran. If you have any questions about the program or application process, please email me. Thank you for your consideration of our program.

YYYYYY

Thanks
    Your favour will not go unnoticed
    Best of Luck

بخواهيد اطلاعات تماس شاگرد ايراني رو بدن و با ايشون روي فاند و شرايط پذيرش نفرات صحبت كنيد. ايشون با ديدن رزومه ي شما نظر بهتري ميتونه بده كه با توجه به كساني كه پذيرش شدن در گذشته شما شانسي داريد يا خير.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana67 نمایش پست ها
    سلام بچه ها این آخرش منظورش اینه که فاند میده یا نه ؟

Apply for MS but in your statement of purpose letter, mention that you are iinterested in continuing PhD as well. I look at that favorably.
    Dr. **
    Graduate Chair

استادها كمتر در ايميل اين رو ميگن خصوصا قبل اينكه شما توسط دانشگاه پذيرش بشيد. اما ايشون رو شما نظر مثبتي داره و اگر جواب بهتري نداريد كاري كه گفته انجام بديد. در نظر داشته باشيد دكتري مستقيم ندارند.بازم تصميم نهايي با خودتونه.شادزي

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    استاد ایمیل زده:
    I will accept phd students for fall 2014, you can make an application.
    best,

1)امیدی هست؟
    2)یک متن خوب برای جوابش چه پارامترایی داشته باشه؟
    3) جملات پاچه خوارانه یه چند تا یاد بدید استفاده کنیم

4)بهش بگم پس روت حساب کنم یا نه؟بگم که من مستر می خوام نه دکترا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

دوستان من عضو تازه واردم نظرتون راجع به ایمیل چیه ؟ به نظرتون اپلای کنم واسه اون دانشگاه
    Dear Hamed,

Good to hear from you. You are welcome to apply for our graduate program. However, here are two problems you might encounter:

1. Our graduate program usually considers Iranian applicants that have undergraduate GPAs of 17 and higher.
    2. At this time, my understanding is that US is not approving visas for Iranian students who apply for degrees in petroleum engineering.

Best regards,
    XXXXXXXX xxx

در ضمن من الان چی باید بهش بگم ؟ =)))

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    دوستان من عضو تازه واردم نظرتون راجع به ایمیل چیه ؟ به نظرتون اپلای کنم واسه اون دانشگاه
    Dear Hamed,

Good to hear from you. You are welcome to apply for our graduate program. However, here are two problems you might encounter:

1. Our graduate program usually considers Iranian applicants that have undergraduate GPAs of 17 and higher.
    2. At this time, my understanding is that US is not approving visas for Iranian students who apply for degrees in petroleum engineering.

Best regards,
    XXXXXXXX xxx

در ضمن من الان چی باید بهش بگم ؟ =)))
    منظورش بند 501 هستش که به ایرانی ها در م. نفت ویزا نمیدن
    به تاپیکش سر بزن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

با بند 501 یه کاریش می کنم، قسمت معدل کارشناسی رو چیکار کنم اخه دانشگاش یه مقدار زیادی سطح بالاس تگزاس آستین. منم تجربه کاریم بالاست معدل ارشدم تو شریف رشته مکانیک 17 ولی تزم کاملا نفتی بوده ولی مشکل اصلی معدل کارشناسیم مکانیک علم و صنعت
    15.5!!!!!! :| مقاله ام در حال تکمیل شدنه ولی تا ددلاین میتونم فقط به سابمیتش برسم

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    با بند 501 یه کاریش می کنم، قسمت معدل کارشناسی رو چیکار کنم اخه دانشگاش یه مقدار زیادی سطح بالاس تگزاس آستین. منم تجربه کاریم بالاست معدل ارشدم تو شریف رشته مکانیک 17 ولی تزم کاملا نفتی بوده ولی مشکل اصلی معدل کارشناسیم مکانیک علم و صنعت
    15.5!!!!!! :| مقاله ام در حال تکمیل شدنه ولی تا ددلاین میتونم فقط به سابمیتش برسم
    اتفاقا اگر اولی رو بشه کاریش کرد دومی رو اصلا نمیشه
    چرا ؟ چون سه تا از دوستام قربانی این بندن
    هر ترفندی هم به ذهنت برسه به کار گرفتن نشد که مشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)