صفحه 817 از 1371 نخستنخست ... 3177177678078088098108118128138148158168178188198208218228238248258268278679171317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,161 تا 8,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifilmi نمایش پست ها
    مرسی دوست من. نه اینکه تا این حد رابطه پیش بره. منظور من این بود که با اولین ایمیلی که میفرستیم استاد یه تمپلیت بفرسته که رزومه ت خوبه. اپلای رسمی کن. اون وقت اپلای ریسکه دیگه. اونم با این وضع دلار. بریم سراغ یه استادی که با هم به توافق برسیم هرچند تو همون دانشگاه. به نظرم خیلی ناجور نباشه.
    درسته و منطقی... تا وقتی استاد به شما قول خاصی نداده و به قول شما رابطه تا این حد پیش نرفته، به نظرم ایمیل زدن به سایرین اشکالی نداره... من حس میکنم این ایمیل زدن به چندتا استاد از یه دپارتمان رو ماها خیلی دیگه سخت گرفتیم... رابطه عاشقانه نیست که بگیم داریم خیانت میکنم :دی ما ها همه Prospective Student هستیم و وظیفه مون همینه که دنبال موقعیت بگردیم. ایمیل هم میزنیم که بینیم طرف موقعیت داره یا نه، در نهایت ایم ما هستیم که تصمیم میگیریم کدوم موقعیت رو انتخاب کنیم... حالا چه از بین موقعیت های موجود توی یه دپارتمان، چه بین همه دانشگاه هایی که اپلای میکنیم... من خودم اوایلش خیلی سخت میگرفتم، و وقتم رو سر یه استاد خیلی تلف میکردم و ولی وقتی به استادهای دیگه ایمیل زدم دیدم جوابهای بهتری دارم میگیرم.

موفق باشیم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    Hi,

my group has a guideline, which is to complete research study reports before joining my group.
    all my student have went through the guideline and they all study their phd and are well funded.
    the research reports are ~ 7-10 pg each on specific topics that i give you.
    a student has 5 weeks for each report to complete.
    if you are interested in let me know.
    btw, if you don't believe you want to commit yourself to write the reports, that's completely fine (i want to make sure i don't spend unnecessary time/efforts to email back and forth; if you decide to commit to write the reports you need to write the reports).
    !
    بعضی از استید اینجوری هستند. مثلا یکی از اساتید به یکی از دوستای من 5 تا سوال داد گفت اینهارو حل کن جواب هاشو برام بفرست. دوستم هم کلی وقت گذاشت و فرستاد بعدش اون تصحیح کرد انگار نمره دوستم خوب نشد به اندازه کافی!
    بستگی به خودتون داره که بخواهید 5 هفته وقت بزارید یا نه و اینکه چقدر در اون زمنیه پیشزمینه لازم رو دارید و در نهاید گزاشی تحویل می دید که توجه استاد رو جلب می کنه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ariaie : October 21st, 2013 در ساعت 02:38 PM دلیل: تغییر پست نقل قول شده
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نظر لطفا

Dear xx,

You resume and experience certainly look interesting, especially because of your xx experience.

Regardless, you still need to apply and indicate that you would like to work with me.

Regards,

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidesut نمایش پست ها
    نظر لطفا

Dear xx,

You resume and experience certainly look interesting, especially because of your xx experience.

Regardless, you still need to apply and indicate that you would like to work with me.

Regards,

مثل هميشه تا اپلاي نكنيد چيزي مشخص نيست. يعني تا استاد شما رو با رقباتون مقايسه نكنه در اين مرحله به تنهايي و با حظور شما تصميمي نميگيره. اما هم پوزيشن داره براي دانشجو هم از نكته ايي در رزومه ي شما خوشش اومده. ميتونيد بيشتر رو اين كار كنيد و نظرش رو با خودتون موافق تر كنيد. ولي اپلاي كردن هم بستگي به خودتون داره كه دانشگاه رو در سطحي ميبينيد كه به شما پذيرش بده؟

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان خوبم . لطفا کمک فوری کنین. من با یه استاد در تماس بودم و چند سری ازش سوال و جواب گرفتیم و من بهش گفتم که معدلم پایین تر از اون چیزیه که دانشگاه نوشته. سری بعد گفت ریزنمراتت رو برام بفرست. تو همین مدت آزاد کردن مدرک و ... دوباره با هم بحث علمی داشتیم و الان این ایمیل رو زده. تو جوابش چی بنویسم؟؟؟!!! از یه طرف میگم بخاطر معدل ریجکتم نکنه و پولم هدر بره و از طرف دیگه هم میگم که خیلی مته به خشخاش نذارم. به نظر شما چه باید کنم؟؟
    اینم جوابش:

Thank you for the note. Please complete the entire application and let me know when you do so that I can follow its progress here.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    با دو تن از اساتید دانشگاه NUS مکاتبه داشتم، ممنون میشم نظرتونو روی هر دو بفرمایید:
    1- بعد از ارسال ایمیل علاقه مندی، استاد این ایمیل رو به من و به منشی دپارتمان فرستادند:
    YYY

Please forward application form for to this candidate.

Thanks

Dear amir_y

Please follow the instruction in the application forms and hope that you are successful in your application.
    With best wishes

XXX
    2- بعد از ارسال ایمیل علاقه مندی، استاد این ایمیل رو برای من ارسال کردند:
    Dear amir_y,

Thank you for your interest to do PhD with me. Please submit your application online. My department officer will email you about the procedure.

Regards,
    XXX
    به نظرتون هیچ کدوم جواب مثبتی دارند؟ نظرتون چی هستش؟
    ممنون و متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با دو تن از اساتید دانشگاه NUS مکاتبه داشتم، ممنون میشم نظرتونو روی هر دو بفرمایید:
    1- بعد از ارسال ایمیل علاقه مندی، استاد این ایمیل رو به من و به منشی دپارتمان فرستادند:
    YYY

Please forward application form for to this candidate.

Thanks

Dear amir_y

Please follow the instruction in the application forms and hope that you are successful in your application.
    With best wishes

XXX
    2- بعد از ارسال ایمیل علاقه مندی، استاد این ایمیل رو برای من ارسال کردند:
    Dear amir_y,

Thank you for your interest to do PhD with me. Please submit your application online. My department officer will email you about the procedure.

Regards,
    XXX
    به نظرتون هیچ کدوم جواب مثبتی دارند؟ نظرتون چی هستش؟
    ممنون و متشکر
    ببین اینو میتونی به عنوان گزینه در نظر داشته باشی واسه مبادا. من هم چند مورد واسه م اینطوری پیش اومده. اگه از جایی جواب قطعی نداشته باشیم میتونیم روشون حساب کنیم. به نظر من این جوابا 50 - 50 س.

سلام.
    من از یک استاد ایمیل زیر رو گرفتم:
    Dear Hossein,Thank you for your interest.
    The best thing you can do is to apply to our graduate program, i.e., for the Ph.D. in Electrical and Computer Engineering.
    This will allow the admission committee and myself to appraise your complete application file.
    There is a possibility that I will have funding for a Ph.D. on software architecture modeling and measurement in 2014. There is no certainty though.
    Regards,

معنی این چیه؟
    فکر کنم گفته اول apply کن بعدش معلوم میشه، درسته؟
    Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hosseinioun نمایش پست ها
    سلام.
    من از یک استاد ایمیل زیر رو گرفتم:
    Dear Hossein,Thank you for your interest.
    The best thing you can do is to apply to our graduate program, i.e., for the Ph.D. in Electrical and Computer Engineering.
    This will allow the admission committee and myself to appraise your complete application file.
    There is a possibility that I will have funding for a Ph.D. on software architecture modeling and measurement in 2014. There is no certainty though.
    Regards,

معنی این چیه؟
    فکر کنم گفته اول apply کن بعدش معلوم میشه، درسته؟
    يك پوزيشن داره واسته اپلاي كنيد تا بتونه مدارك رو با بقيه ي متقاضيان مقايسه و بهترين رو انتخاب كنه. 1 پوزيشن داره موضوعشم گفته. بازم خودتون ببينيد وضعيت بقيه ي پاسخ هايي كه گرفتيد به چه صورته. ايشون از رزومه ي شما حرفي نزده و مشخص نيست كه ديده يا نه. شايد بد نباشه بهش بار دوم ايميل بزنيد و بگيد همين قصد رو داريد ولي بنا به تجربه اش از سالهاي گذشته رزومه ي شما رو در حدي ميبينه كه شانسي داشته باشيد يا ازش اطلاعات تماس يكي از دانشجوهاش رو بگيريد و از اون بپرسيد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Breeze2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,Biomedical Engineering,

سلام ، الان یه استادی بهم این طوری جواب داده:
    Dear Breeze2014,

thank you very much for your interest in my research. I might have an opening for a position in Fall 2014. In order for me to consider your application, please apply to the ----- program at ---'s:l

In the meanwhile, I'd be happy to talk mode about potential projects. In particular, I have recently begun doing simultaneous EEG-fMRI recordings looking into multi-sensory integration. Another project that you might like would be in collaboration with a company and would entail developing multi-sensory integration mechanisms of uncertain sensory data measured in different reference frames (including non-inertial ones). This is not directly related to EEG or fMRI but does use methods for motion capture. I have funding for this project, so that might be the most likely one to go through.

Let me know what you think.

Cheers
    دوستان این یعنی منو قبول کرده یا هنوز معلوم نیست؟
    این که گفته Talk mode، یعنی با هم تلفنی صحبت کنیم یا با email هم می شه. (چون من تا حالا با هیچ استادی صحبت نکردم، نمی دونم چی بگم و می ترسم خراب کنم)
    تو ایمیل بعدی حتما باید بگم که دقیقا می خوام رو چی کار کنم؟
    اگه به ایمیل فردا جواب بدم بد می شه؟

پیشا پیش دوستان خیلی ممنون از کمک ها
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)