صفحه 818 از 1371 نخستنخست ... 3187187688088098108118128138148158168178188198208218228238248258268278288689181318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,171 تا 8,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Smile پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من برای یکی از دانشگاه های کانادا اقدام کردم برای PhD ( توی سپتامبر 2013). استادم توی دپارتمان Computer Science بود، برای همین هم دانشگاه بهم گیر داد که مجاز نیستم برای این دپارتمان و باید مهندسی اقدام کنم (خودم مهندسی مکانیک خوندم).
    خلاصه اینکه استاد بهم گفت توی دپارتمان برق، به عنوان adjunct محسوب میشه و اونجا اقدام کنم،
    حالا بعد از یک ماه از زمان اقدامم، Graduate Advisor دپارتمان برق میگه که اشتباهی واسه این دپارتمان اقدام کردم، و ایمیلمو واسه استاده فروارد کرد و استاد متن زیر رو به هردومون داده
    Hi,
    the student should contact Dr. XXX has interim adviser
    .

حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟ به دکتر XXX ایمیل بدم چی بگم؟ بگم آپدیت Application status من چیه؟

ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنند.

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    یه استاد بهم اینجوری گفت
    منم نمیدونم که اون سال چند نفر بودیم
    باید چی بگم

Just a quick question. I am writing something at the moment for the scholarship ranking process. I have had your thesis examined three times - once in Farsi. All have come back to me with a score in the mid-80% That should be enough to establish honours equivalence.

On your CV you mention that your MA thesis was ranked 1? Out of how many students in the final year? Also I note that your MA took 3 years - was it completed part time?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU

سلام دوستان
    من به یکی از دانشگاههای آمریکا ایمیل زدم استاده اینو جواب داده، چی باید ایمیل بزنم بهش؟
    Thank you for inquiring about applying to the University of....., and for your interest in my research group. To clarify the application process, and what follows if you are admitted:
    1. All applications are handled by the department, not by individual professors.
    2. If you are admitted and choose to attend the University of ......, courses and the qualifying exam must be taken and passed. While you are doing this, you are usually supported as a teaching assistant.
    3. After these requirements are met, you talk with individual professors about working in their research groups. If accepted in a group, you are usually supported by the professor’s grant as a research assistantship. Since professors support graduate students with research grants, and since funds are limited, there is no guarantee that a student will be able to work with a specific professor. On very rare occasions students are admitted to research groups at an earlier stage.

I hope that this information is useful to you, and I wish you the best of luck in your graduate school applications.

ممنون

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    من به یکی از اساتید ایمیل زدم که البته این استاد جوان هست و assistant professor هم هستند.در دومین ایمیل اینجوری جواب دادند که به نظر خودم یکم مشکوکه!!:

[
    Dear Hassan,

My work is focused on power electronics for renewable energy. Of course I can accept you if you apply for the master's program at my university. Please find some information here:

و در ایمیل بعدی اینجوری جواب داد:

Please see the instructions for the application on our website. I will try to learn about it too. I'm not sure about how it works for foreing students. I'll get information with my colleagues. I know that we have already had Iranian students here before.
    By the way, why are you interested in coming to .....? Do you have any economical means to stay here until you will be eligible for a scholarship? Living costs are about USD 700 a month for basic needs (lodge, food and transportation). The university tuition is free and most students have a scholarship from the government, but this may not be immediate.

بعد دو ایمیل زود نیود؟ یا اصلا داره چندنفر و موازی پیش میبره تا یکی دونفر و آخرش بگیره؟ شایدم واسه اینه که جوان و منتظر برم پیشش و کار بکشه ازم؟!

سلام دوستان
    این پست رو خودم دو هفته پیش گذاشته بودم.بعد این مدت استاد برگشته این ایمیل رو بهم داده:

Hello Hassan,

Please fill the application form.********

It is in Portuguese but there is a guide on the website and you can use Google translator as well. Let me know if you have any doubt. Read the instructions carefully.

I will have a scholarship for next semester which I can give to any student. I just need to check it to be sure. In any case you need to apply first.

If you will really come, it would be nice if you can arrive one month earlier. USD 700 is enough for one month here. The living costs are high but for a student this must be more than enough if you live near the campus and have meals at the university restaurant.

Regards,

--
    Prof. *******

به نظرتون چند درصد احتمال گرفتن فاند هست؟ البته من در ایمیل قبلی گفته بودم که حتما فاند میخوام و بدون فاند نمیتونم.
    به نظرتون الان وقتشه بپرسم که ماهی چقدر هست اسکالرشیپ؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد بهم اینجوری گفت
    منم نمیدونم که اون سال چند نفر بودیم
    باید چی بگم

Just a quick question. I am writing something at the moment for the scholarship ranking process. I have had your thesis examined three times - once in Farsi. All have come back to me with a score in the mid-80% That should be enough to establish honours equivalence.

On your CV you mention that your MA thesis was ranked 1? Out of how many students in the final year? Also I note that your MA took 3 years - was it completed part time?
    آخه دوست عزیز این چه سوالی که شما میپرسین؟توی کارنامه ی کلی شما درج شده که شما چندم شدین و کلا ورودی تون چند نفر بودین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این پست رو خودم دو هفته پیش گذاشته بودم.بعد این مدت استاد برگشته این ایمیل رو بهم داده:

Hello Hassan,

Please fill the application form.********
    It is in Portuguese but there is a guide on the website and you can use Google translator as well. Let me know if you have any doubt. Read the instructions carefully.
    I will have a scholarship for next semester which I can give to any student. I just need to check it to be sure. In any case you need to apply first.
    If you will really come, it would be nice if you can arrive one month earlier. USD 700 is enough for one month here. The living costs are high but for a student this must be more than enough if you live near the campus and have meals at the university restaurant.
    Regards,

Prof. *******
    به نظرتون چند درصد احتمال گرفتن فاند هست؟ البته من در ایمیل قبلی گفته بودم که حتما فاند میخوام و بدون فاند نمیتونم.
    به نظرتون الان وقتشه بپرسم که ماهی چقدر هست اسکالرشیپ؟
    والا دوست خوب بنظرم استادت حزف منطقی زدن و اینطوری که از بیانشون مشخص هست اگر پذیرش بگیرید استاد دستشون بازه براتون بورس بگیرن و مبلغش هم گفتن دیگه! بنظرم اپلای کنید ضرری نداره
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    آخه دوست عزیز این چه سوالی که شما میپرسین؟توی کارنامه ی کلی شما درج شده که شما چندم شدین و کلا ورودی تون چند نفر بودین.
    منظورم کنکور نبوده
    من تو یه جشنواره پژوهشی برگزیده شده بودم
    الان استاد میگه از بین چند نفر برگزیده شدی؟

برای استادی توی کانادا رزومه و ریزنمراتم رو فرستادم و اونم موارد زیر رو ازم خواسته. به نظرتون این یک جواب تمپلته یا به رزومه و ریزنمراتم نگاهی انداخته؟
    من یک SOP نوشتم که موارد 2 و3 رو توش آوردم. الان به نظرتون انها رو جدا کنم یا همان sop رو بفرستم؟ البته من یک هدف کلی نوشتم الان این از من یک هدغ کوتاه مدت و بلند مدت می خواد. خوشحال میشم اگه پیشنهاد هوشمندانه ای برای این اهداف کوتاه مدت وبلند مدت بهم بدید؟

Thank you for your interest in our research group and sending your transcripts and CV.

Currently we are in the process of expanding our core team with 2~3 Ph.D. level positions

In order to provide you with a good feedback about your eligibility and direction within our group,
    please send me the following items ASAP before October 28th:

(1) one or two electronic copies of your publications, if applicable
    (2) a brief description of your research interest;
    (3) a brief description of your short and long term goals;
    (4) the expected date to be available if your application is accepted.

سلام دوستان .
    به يك استاد ايميل زدم اين جواب رو داده

Dear xxx
    Thank you for your interest to do PhD under my supervision. I have had a look at your cv and certificates, which are impressive.
    To take this further please send me a brief research proposal for your PhD research.
    Please note that I am moving to the University of the West of Scotland (UWS) in Glasgow, UK from Dec to set up a research group in the areas of intelligent systems, where the decision support system will be a major research theme. So please apply to UWS with all your documents stating my name as the proposed supervisor. You will have to take IELTS or TOEFL exam to demonstrate the English language proficiency.
    Best wishes
    xxx xxx

حالا من كه هنوز ايلتس ندادم و احتمالا چند ماه ديگه ميشه بايد چكار كنم؟ميشه بگم من موقع اومدن اونجا ايلتسم رو ارائه ميدم؟
    ضمنا پروپوزالم هم آماده نيست ميخوام بگم پروپوزالم آماده نيست به نظرتون موقعيت از دست ميره يا باهام راه مياد؟

خيلي خيلي ممنونم اگر كمكي بهم كنيد.

خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    به يك استاد ايميل زدم اين جواب رو داده

Dear xxx
    Thank you for your interest to do PhD under my supervision. I have had a look at your cv and certificates, which are impressive.
    To take this further please send me a brief research proposal for your PhD research.
    Please note that I am moving to the University of the West of Scotland (UWS) in Glasgow, UK from Dec to set up a research group in the areas of intelligent systems, where the decision support system will be a major research theme. So please apply to UWS with all your documents stating my name as the proposed supervisor. You will have to take IELTS or TOEFL exam to demonstrate the English language proficiency.
    Best wishes
    xxx xxx

حالا من كه هنوز ايلتس ندادم و احتمالا چند ماه ديگه ميشه بايد چكار كنم؟ميشه بگم من موقع اومدن اونجا ايلتسم رو ارائه ميدم؟
    ضمنا پروپوزالم هم آماده نيست ميخوام بگم پروپوزالم آماده نيست به نظرتون موقعيت از دست ميره يا باهام راه مياد؟

خيلي خيلي ممنونم اگر كمكي بهم كنيد.

دوست عزیز اگه پذیرش با فاند میخواهید باید نمره زبانتون آماده باشه تا بتونین اپلای کنید. در غیر اینصورت پذیرش مشروط میتونین بگیرین و زمانی که رفتین اونجا امتحان زبان بدین. البته من بعضی از دانشگاههی انگلیس رو دیدم که تو سایتشون نوشتن که با پذیرش مشروط هم میشه برای اسکولارشیپ اپلای کرد. این استاد همونطور که گفته یه گروه جدید تاسیس کرده و در به در دنبال دانشجو هست، به نظرم اگه پروپوزالتون رو آماده کنید میتونه مفید باشه. به قول دوستان سنگ مفت گنجشک مفت، پروپوزالتون رو بنویسید و بفرستید اگه خوشش اومد که بسیار هم عالی میشه. ولی بدون پروپوزال به نظرم موقعیت از دست میره. باز دوستان صاحب نظر بهتر میتونن راهنمایی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)