صفحه 821 از 1371 نخستنخست ... 3217217718118128138148158168178188198208218228238248258268278288298308318719211321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,201 تا 8,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط rnattaj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در جواب ایمیلم به یکی از اساتید ازم کپی از Transcript رو خواسته کسی می دونه این دقیقا شامل چه مدارکی می شه؟
    یعنی کارنامه هاتون..

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saman992 نمایش پست ها
    کلا اگه یه توضیح هم در مورد میل طرف بدید ممنون میشم.
    البته credential فکر کنم، اون طوری که گشتم، recome و ... میشه.
    و اینکه در جوابش چی بگم.
    ممنون
    ايميلي كه دريافت كرديد خيلي خوبه. بگيد هر وقت خواستيد ميتونم مصاحبه كنم. ضمنا اگه اينترنتت زياد جالب نيست تلفن جالبتره.
    ميشه اينو بگي:
    Dear Dr. X

Thanks so much for the message. OK, I will be waiting to you to come back. Please let me know when we can talk? As a matter of fact, phone is better for me since my internet speed is not very well at the moment

Look forward to hear from you
    Regards - Your name

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان حدود یک ماه پیش من به یکی از اساتید دانشگاه های کانادا ایمیل زدم و اینجوری بهم جواب داده:
    I will most likely be accepting very few new M.Eng. students into my group in Fall 2014 and none in Winter 2014.

If you do apply for Fall admission, I will give your application very serious consideration, since you have an impressive CV, but at this stage I cannot make any commitments.
    من یه سوتی دادم و فکر کردم که چون نوشته M.Eng یعنی نمیخواد بهم فاند بده در حالی که این دانشکده کلا M.Sc نداره و یه چیزی داره به اسم M.Eng with thesis option که معادل همون M.Sc میشه و این استاد منظورش همین بوده. بعد من بهش گفتم که :
    Thank you very much for your response. I really appreciate it.
    I am just a little confused about the M.Eng program. While reviewing your research group's website, I had noticed that there are only M. Eng students working in your lab and frankly, I was kind of confused . Since I am looking very seriously to continue my education after Masters and apply for a PhD program, I wonder if there are any M.Sc positions available.

و دیگه جواب نداد بهم! چند روز پیش هم بهش گفتم تافل 115 گرفتم و گفتم که میخوام پروژه کارشناسی انتخاب کنم با فلان موضوع، نظر شما چیه، و ایمیلم رو Track کردم . میدونم که بازش کرده و خونده ولی باز جواب نداده! به نظر شما چی کار کنم؟ خیلی خیلی واسم مهمه که از همین دانشگاه پذیرش بگیرم... الان یعنی امیدی هست یا نه ؟ باز بهش میل بزنم ؟ کی بزنم ؟ چی کار کنم .. ((
    میتونم واسه یه دانشکده دیگه از همین دانشگاه هم اقدام کنم به نظر شما به اونها هم ایمیل بزنم یا ضایع میشه؟
    ممنون از همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif

این جمله ش منظورش این نیست که تو اپلای کن پذیرش رو بگیر، حالا بعدا که پذیرش گرفتی من میتونم supervisorت باشم؟! بعد اگه اینطوریه، بعد support کردن از روی credential چه مفهومی داره؟ و یا اینکه support you from the start چه معنی ای رو میده؟! استادش هم چینیه فکر کنم یه کم نامفهوم گفته!
    ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    ايميلي كه دريافت كرديد خيلي خوبه. بگيد هر وقت خواستيد ميتونم مصاحبه كنم. ضمنا اگه اينترنتت زياد جالب نيست تلفن جالبتره.
    ميشه اينو بگي:
    Dear Dr. X

Thanks so much for the message. OK, I will be waiting to you to come back. Please let me know when we can talk? As a matter of fact, phone is better for me since my internet speed is not very well at the moment

Look forward to hear from you
    Regards - Your name

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhane71 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان حدود یک ماه پیش من به یکی از اساتید دانشگاه های کانادا ایمیل زدم و اینجوری بهم جواب داده:
    I will most likely be accepting very few new M.Eng. students into my group in Fall 2014 and none in Winter 2014.

If you do apply for Fall admission, I will give your application very serious consideration, since you have an impressive CV, but at this stage I cannot make any commitments.
    من یه سوتی دادم و فکر کردم که چون نوشته M.Eng یعنی نمیخواد بهم فاند بده در حالی که این دانشکده کلا M.Sc نداره و یه چیزی داره به اسم M.Eng with thesis option که معادل همون M.Sc میشه و این استاد منظورش همین بوده. بعد من بهش گفتم که :
    I am just a little confused about the M.Eng program. While reviewing your research group's website, I had noticed that there are only M. Eng students working in your lab and frankly, I was kind of confused . Since I am looking very seriously to continue my education after Masters and apply for a PhD program, I wonder if there are any M.Sc positions available.

و دیگه جواب نداد بهم! چند روز پیش هم بهش گفتم تافل 115 گرفتم و گفتم که میخوام پروژه کارشناسی انتخاب کنم با فلان موضوع، نظر شما چیه، و ایمیلم رو Track کردم . میدونم که بازش کرده و خونده ولی باز جواب نداده! به نظر شما چی کار کنم؟ خیلی خیلی واسم مهمه که از همین دانشگاه پذیرش بگیرم... الان یعنی امیدی هست یا نه ؟ باز بهش میل بزنم ؟ کی بزنم ؟ چی کار کنم .. ((
    میتونم واسه یه دانشکده دیگه از همین دانشگاه هم اقدام کنم به نظر شما به اونها هم ایمیل بزنم یا ضایع میشه؟
    ممنون از همگی
    اگر معدل و تافلتون خوبه و واقعا به این دانشگاه علاقمندید خوب اپلای کنید. ردتون که نکرده. گفته هروقت اپلای کردید بررسی میکنه و تصمیم میگیره. وظیفه هم نداره برای شما پروژه کارشناسی تعریف کنه. وقت ایشون رو دیگه نگیرید. با استادهای دیگه هم صحبت کنید هیچ مشکلی نیست.

Junior Member

سلام به همگی

ممنون از همگی
    زنگ بزن. مطمین باش خیلی خیلی تاثیر خوبی داره. البته اگه شانس بیاری و ازون استادایی باشه که گوشی رو برداره. من تا الان 4 تا جواب خیلی خوب از زنگ زدن گرفتم. اگه speaking ات هم که خوبه، دیکگه خیلی عالی میشه. استاد خوشش هم میاد زنگ زدی و بگو از ایران داری زنگ میزنی و بگو اگه میشه ایمیل منو جواب بدین و اگه دیدین خوب تحویل گرفت، همین جا سوالاتون رو بپرسید

Junior Member

مرسی از جواب هاتون. من حتما اپلای میکنم برای این داشگاه منظورم این بود که به این استاد امیدی هست یا نه... نگفتم که پروژه برام تعریف کن، گفتم به نظر شما این کاری که من انتخاب کردم جا داره واسه ارشد ادامه بدم و کلا یه جوری میخواستم ازش سوال بپرسم که مجبور باشه به ایمیل ام جواب بده، ولی کلا هیچ علایم حیاتی نداره....

به نظرتون زنگ زدن بد تر نمیکنه موضوع رو؟ میدونم که سرش خیلی خیلی شلوغه... Speaking ام خوبه ، ولی چی بپرسم ؟ بگم چرا به ایمیلم جواب ندادید؟ در همین حد؟ بعد ایمیل هاتونو جواب دادن ؟ من یه اشنا دارم توی همون دانشگاه بهش گفته بودم که بره و با این استاد صحبت کنه. وقتی رفته بود بدون اینکه اصلا بگه که کی هستی و چی کار داری گفته بود وقت ندارم باید وقت قبلی بگیری بعد اون بنده خدا هم ایمیل زده بود واسه وقت گرفتن و به ایمیل اون هم جواب نداده! من چی کار کنم با این بشر؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

مرسی از جواب هاتون. من حتما اپلای میکنم برای این داشگاه منظورم این بود که به این استاد امیدی هست یا نه... نگفتم که پروژه برام تعریف کن، گفتم به نظر شما این کاری که من انتخاب کردم جا داره واسه ارشد ادامه بدم و کلا یه جوری میخواستم ازش سوال بپرسم که مجبور باشه به ایمیل ام جواب بده، ولی کلا هیچ علایم حیاتی نداره....

به نظرتون زنگ زدن بد تر نمیکنه موضوع رو؟ میدونم که سرش خیلی خیلی شلوغه... Speaking ام خوبه ، ولی چی بپرسم ؟ بگم چرا به ایمیلم جواب ندادید؟ در همین حد؟ بعد ایمیل هاتونو جواب دادن ؟ من یه اشنا دارم توی همون دانشگاه بهش گفته بودم که بره و با این استاد صحبت کنه. وقتی رفته بود بدون اینکه اصلا بگه که کی هستی و چی کار داری گفته بود وقت ندارم باید وقت قبلی بگیری بعد اون بنده خدا هم ایمیل زده بود واسه وقت گرفتن و به ایمیل اون هم جواب نداده! من چی کار کنم با این بشر؟؟؟
    شما که نمره تافلتون عالیه اگر رزومتونم به همین خوبی باشه مطئنن پذیرشتون اوکی هست بعد از پذیرش صحبت با اساتید راحتتره! به نظرم تماس با استاد صرفن بدلیل اینکه بگین ایمیلمو چک کن و من میخوام اپلای کنم اصلن درست نیست. جای شما بودم بعد از پذیرش با دلایل بهتر سراغ همین استاد یا استاد دیگری از همین دپارتمان میرفتم.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman992 نمایش پست ها
    کلا اگه یه توضیح هم در مورد میل طرف بدید ممنون میشم.
    البته credential فکر کنم، اون طوری که گشتم، recome و ... میشه.
    و اینکه در جوابش چی بگم.
    ممنون
    cre·den·tial
    noun

• 1.
      a qualification, achievement, personal quality, or aspect of a person's background, typically when used to indicate that they are suitable for something.
      "recruitment is based mainly on academic credentials"

در ایمیل بنویسید شما هم علاقه به همکاری دارید و مقدار فاندی که میخواهید را بیان کنید و اگر موضوع خاصی برای پروپوزال دارید را بیان کنید و بگویید چه زمانی وقت دارید که با ایشون skype کنید.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

سلام دوستان
    یه استاد از من نمراتم و مقالاتم رو خواسته گفتم که مقالات دوتاش چاپ شده چهارتاش تو داوری هست، حالا گفته اونارو که چاپ شدن بفرست، من میخوام اونایی رو که تحت داوری هستند رو هم بفرستم واسش چون هم قوی ترن هم جاهای بهتری توی داوری هستن، خطر مطر نداره؟ سواستفاده نمیکنه احیانا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)