صفحه 824 از 1371 نخستنخست ... 3247247748148158168178188198208218228238248258268278288298308318328338348749241324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,231 تا 8,240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه استادی جواب زیر رو به من داده این یعنی من امکان فاند گرفتن از ایشون رو دارم یا یه جواب کلی است که به همه میدن (البته فیلد کاریمون یکی )؟منظورشون از اینکه گفتن وقتی که پذیرش گرفتی میتونیم با هم حرف بزنیم چیه؟ و دوم اینکه باید چه جوری جواب ایمیلشون رو بدم؟
    ممنونم

Please apply to out graduate program. We can think of working
    together once you are admitted..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin2012 نمایش پست ها
    سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه استادی جواب زیر رو به من داده این یعنی من امکان فاند گرفتن از ایشون رو دارم یا یه جواب کلی است که به همه میدن (البته فیلد کاریمون یکی )؟منظورشون از اینکه گفتن وقتی که پذیرش گرفتی میتونیم با هم حرف بزنیم چیه؟ و دوم اینکه باید چه جوری جواب ایمیلشون رو بدم؟
    ممنونم

Please apply to out graduate program. We can think of working
    together once you are admitted..
    امکان گرفتن فاند وجود داره اما استاد خیلی پاسخ معمولی رو داده.
    دانشگاهها معمولا این طوری هستن که اول یه پذیرش عادی میدن و بعدا باید با استاد در تماس باشین(یا قبلا بوده باشید و تاییدتون کرده باشه) تا بتونین فاند هم بگیرین. این که اول گفته پذیرش بگیرین بعدا صحبت میکنیم به این خاطر بوده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    خیلی جالبه که استاد بعد اط اشتیاق فراوان تو ایمیل اول... دیگه و دیگه جواب ایمیل دوم رو نمیده!! اصلا آدم میمونه که مشکل چیه... من این متن رو میفرستم معمولا که مطمئن شم طرف تمپلیت نفرستاده... ولی هیچ کس جواب نمیده... متنم مشکلی داره ؟

Thank you so much for your kind reply.

I will apply soon and put your name as the faculty member that I am interested in working with. But before the formal application, as my potential supervisor, would you inform me more about your current/future projects that may be a possibility to become involved in as your Research Assistant (RA) ?

Thank you very much for your time. I am looking forward to corresponding with you in the near future.

Regards,

با تشکر
    به پروفایل استاد رجوع کنید و ببینید چه پروژه هایی در دست اقدام داره. یا به مقالات منتشر شدۀ استاد توی 5 سال اخیر (یا حتی 3 سال اخیر) سر بزنید. اگر استاد مورد نظر، آزمایشگاه تحقیقاتی داره، توی وب سایت آزمایشگاه هم میشه اطلاعات خوبی به دست آورد.
    شاید استاد مربوطه احساس میکنه که شما از جزئیات فیلد تحقیقاتیش و پروژه های کنونیش بی خبر هستید که چنین ای میلی براشون میزنید! در اینصورت، با دست خودتون، شانستون کاهش پیدا میکنه. چون استادی که روزانه N تا ای میل دریافت میکنه، طبیعیه که برای افرادی زمان بذاره که دست کم، قبل از ای میل زدن، حسابی توی پروفایلشون بگرده و زمینه های تحقیقاتیشونو در بیاره.

کمی با دقت بیشتر ای میل بزنید. ضمناً اشارۀ دقیقتری بکنید که به کدام حوزۀ کاری استاد علاقمند هستید. یا حتی میتونید بگید که کدام مقاله های اخیرشون براتون جالب بوده. البته حتماً چکیدۀ مقاله خونده بشه تا گاف ندید. اینجوری استاده باور میکنه که با شناخت از استاد، ای میل زدید.

موفق باشید.

سلام بر دوستان گل،

یکی از اساتید به من در جواب ایمیل گفتند که برو سراغ یکی دیگه اون بیشتر به کارت میخوره و بصورت آنلاین اپلای کن ولی شرایط پذیرش سخته! و متن ایمیلشون هم اینه :

Dear Arman,
    You are most welcome to apply to our graduate school. I recommend that you also contact X whose activity should match your interests.
    The information for application is given online. be aware that admission is very competitive and based on merit only. Be sure we'll pay attention to your application.
    Best wishes

من به اون یکی هم ایمیل زدم گفتم به فیلد کاریت علاقه مندم و مقالاتت رو خوندم مثل مقاله x و رزومه رو هم براش فرستادم ولی هنوز جوابی نداده. البته نگفتم به فلانی هم ایمیل زدم شمارو معرفی کرده. کسی نظر خاصی راجع به این پروسه داره ؟ (البته من نیم نمره از نمره زبان این دانشگاه کمتر دارم! که هم تو متن ایمیل و هم تو رزومه اوردمش)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. یکی از اساتید جواب زیر رو به من داده:

Thank you for your interest to study at the .... I would be pleased to accept you as a PhD student. Please visit our website and submit the online application as soon as possible

به نظر شما این یک جواب کلی محسوب می شه یا امکان فاند هست؟ آیا نیازی هست که من جوابی به این ایمیل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    سلام. یکی از اساتید جواب زیر رو به من داده:

Thank you for your interest to study at the .... I would be pleased to accept you as a PhD student. Please visit our website and submit the online application as soon as possible

به نظر شما این یک جواب کلی محسوب می شه یا امکان فاند هست؟ آیا نیازی هست که من جوابی به این ایمیل بدم؟

به نظر من که ازشون بپرسید فاندی در کار هست یا خیر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گل،

یکی از اساتید به من در جواب ایمیل گفتند که برو سراغ یکی دیگه اون بیشتر به کارت میخوره و بصورت آنلاین اپلای کن ولی شرایط پذیرش سخته! و متن ایمیلشون هم اینه :

Dear Arman,
    You are most welcome to apply to our graduate school. I recommend that you also contact X whose activity should match your interests.
    The information for application is given online. be aware that admission is very competitive and based on merit only. Be sure we'll pay attention to your application.
    Best wishes

من به اون یکی هم ایمیل زدم گفتم به فیلد کاریت علاقه مندم و مقالاتت رو خوندم مثل مقاله x و رزومه رو هم براش فرستادم ولی هنوز جوابی نداده. البته نگفتم به فلانی هم ایمیل زدم شمارو معرفی کرده. کسی نظر خاصی راجع به این پروسه داره ؟ (البته من نیم نمره از نمره زبان این دانشگاه کمتر دارم! که هم تو متن ایمیل و هم تو رزومه اوردمش)
    برای نمره ی زبان، به graduate school ایمیل بزنید و شرایطتونو بگید، موارد خاصی هم بوده که قبول کرده اند (برای خودم هم پیش اومده ).

در رابطه با ایمیل نظر خاصی ندارم! از دوستان دیگه بپرسید
    (اگه من بودم و جواب نمیداد، ایمیل استاد رو فوروارد می کردم و بالاش هم می گفتم که فلانی منو نشویق کرده (Encouraged me to .....) که با شما کار کنم)

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

دوستان این ایمیل دریافتی منو لطفا بخونید و بگید چطور راضیش کنم که من به هر زمینه ای از رشته م علاقه دارم

Dear Mr. xxxxxx,

Thank you very much for showing your interest in working with Dr. Wxy. Dr. Wxy recently retired and forwarded your email to me.

I looked to your CV and believe that you will be a successful student. However, I am working in a different area compared to your main area of interest. My area is groundwater (mainly modelling aspects). Although you indicated in your email that you would also work in different research areas I feel that groundwater is too far away from your actual studies.

I wish you best of luck that you find a suitable position for further studies related to earthquakes.

best regards
    xxxxxxxxx
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    خیلی جالبه که استاد بعد اط اشتیاق فراوان تو ایمیل اول... دیگه و دیگه جواب ایمیل دوم رو نمیده!!
    میشه یک نمونه از جواب اول استاد رو بگذارید؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل دریافتی منو لطفا بخونید و بگید چطور راضیش کنم که من به هر زمینه ای از رشته م علاقه دارم

Dear Mr. xxxxxx,

Thank you very much for showing your interest in working with Dr. Wxy. Dr. Wxy recently retired and forwarded your email to me.

I looked to your CV and believe that you will be a successful student. However, I am working in a different area compared to your main area of interest. My area is groundwater (mainly modelling aspects). Although you indicated in your email that you would also work in different research areas I feel that groundwater is too far away from your actual studies.

I wish you best of luck that you find a suitable position for further studies related to earthquakes.

best regards
    xxxxxxxxx
    یه جورایی داره میگه شرمنده! در ضمن، زیاد راحت نیست که بهش بگی به حوزۀ کاریش علاقمند هستی، چون خودش داره کلی توضیح میده که کارش از فیلد شما خیلی دوره! اگه بخوای متقاعدش کنی، ممکنه حس کنه که می خوای به هر قیمتی پذیرش بگیری و برات حوزۀ کاری چندان مهم نیست! در این صورت، شاید شانسی برای پذیرفتنت نباشه.

به هر تقدیر شاید با خوندن چند تا از مقاله هاش، بتونی براش توضیح بدی که حوزۀ کاری اون استاد بازنشسته، یکی از علاقه هات بوده و این یکی هم یکی دیگه. با توضیح برداشتت از کارهای 3-5 سال اخیرش و ایده های جالبی که توی کارهای اخیر و پروژه های اخیرش میبینی، شاید بشه راضیش کرد.

موفق باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)