صفحه 825 از 1371 نخستنخست ... 3257257758158168178188198208218228238248258268278288298308318328338348358759251325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,241 تا 8,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

می شه نظر بدین چقدر امید هست برای این جوابی که برام فرستادند؟ یعنی اگه اپلای کنم پذیرش بگیرم ، به من RA می دند؟ من باید سوالی بپرسم برای خالی نبودن عریضه؟

اول استاده اینو گفت و فرستاد به director:

Thank you for your interest in the University of Kansas.

I have forwarded your enquiry to our Director of Graduate Studies.

Best wishes.

بعد اینو Director فرستاد:
    You are welcome to apply for admission to our Ph.D. degree program in civil engineering with specialization in structural engineering. Here are the instructions:
    http://ceae.engr.ku.edu/prospective/...admission.html
    . If you are admitted, our structural engineering professors will consider you for a graduate research assistantship.

Best regard

Junior Member

سلام یه استاد بهم اینجوری جواب داده به نظرتون چقدر شانس دارم؟ جواب بدم و در مورد فاند ازش بپرسم؟

Thank you for your interest in the research activities of my laboratory.

The X X Lab is always interested in outstanding prospective students, and we do have open positions for a small number of applicants selected competitively after admission either to the Computer Science (preferred), Electrical Engineering, or Math departments.

I would therefore encourage you to apply, and to indicate clearly in your application your preference for working in the X X Lab with me, so as to ensure that your application comes to my attention during the review process.

Best wishes for good luck.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میشه یک نمونه از جواب اول استاد رو بگذارید؟
    مثلا همونی که باهاتون مشورت کردم در مورش...

Thanks for your email, actually I could be interested in having you on board. I'm currently involved in the XXX, and we are looking for a student to specifically work on the XXX. So we can certainly start to chat about the possibility for you to join my team in Fall 2014.

این جواب برای یه دانشگاه فرانسوی زبانه، که من اپلای نمیخوام کنم قطعا ولی خیلی برام جالبه که ایشون و یا 3 - 4 استاد دیگه توی کانادا با اینکه ابراز علاقه به همکاری کردن، ولی دیگه جواب ایمیل نمیدن!! یکیشون مدارکم رو دید و گفت در تماس باشیم که بتونم بیشتر بشناسمت، به نظرم وضعیت خوبی داری (4 ماه پیش!!)... دیگه هرچی ایمیل میزنم، جوابم رو نمیده!!! یکی دیگه گفت من و دانشجوهام سعی میکنیم باهات در تماس باشیم که بیشتر سر در بیاری از کارمون و اگر دوست داشتی اپلای کنی (چون یه رشته ی متفاوت بود)، هیچ خبری نشد ازشون!! مشکل از چیه ؟

یکی دیگه هم که اولین امیلم رو 4 ماه پیش جواب داد ولی دیگه هیییچ خبری ازش نشد، دیروز بعد از 6-7 تا فالو آپ من ریپلای کرد که ایمیلت توس اسپمم بود.

ممنون.

Junior Member

سلام دوستان، به نظرتون میشه به جواب این استاد امیدی داشت؟ به خاطر جمله آخرش میگم. از این ایمیلها زیاد داشتم ولی مشابه جمله ی آخر توش نبود!!

Dear Ms. XXX: Thank you for your interest in my lab. At the University of XX, as at most US institution, it is necessary to be accepted into a graduate program and complete programmatic requirements before you can begin research towards your Ph.D. Information on our graduate program can be found at XXXX. If you are admitted to the program please feel free to get in touch with me again.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط glasshouse نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظرتون میشه به جواب این استاد امیدی داشت؟ به خاطر جمله آخرش میگم. از این ایمیلها زیاد داشتم ولی مشابه جمله ی آخر توش نبود!!

Dear Ms. XXX: Thank you for your interest in my lab. At the University of XX, as at most US institution, it is necessary to be accepted into a graduate program and complete programmatic requirements before you can begin research towards your Ph.D. Information on our graduate program can be found at XXXX. If you are admitted to the program please feel free to get in touch with me again.
    متاسفانه ان هم تمپلته اما حداقل پوزيشن دارند. شما بايد از طريق دانشگاه پذيرفته بشيد و تازه بعدش با ايشون تماس بگيريد كه تضميني در فاند گرفتن ازشون نيست. مگر بپرسيد اگر من پذيرش بگيرم شما قطعا فاند به همه ي دانشجوهاتون تعلق ميگيره يا اونم رقابتيه.جوابشون باز كمي انتخاب رو آسون تر ميكنه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    متاسفانه ان هم تمپلته اما حداقل پوزيشن دارند. شما بايد از طريق دانشگاه پذيرفته بشيد و تازه بعدش با ايشون تماس بگيريد كه تضميني در فاند گرفتن ازشون نيست. مگر بپرسيد اگر من پذيرش بگيرم شما قطعا فاند به همه ي دانشجوهاتون تعلق ميگيره يا اونم رقابتيه.جوابشون باز كمي انتخاب رو آسون تر ميكنه.
    شادزي
    میشه جمله ی مناسب برای این پرسش بگید که حالت طلب کارانه نداشته باشه ؟! ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - K.N.Toosi U of Tech

دوستان خیلی ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید

یه استادی قبلا به من گفته بود که I and my research group are very interested in having you here بعد الان ایمیل زده برنامه ریسرچش رو توضیح داده آخرشم گفته:

Your role in my lab would be to work with prediction engines and help in the design
    of the prototype vehicle.

Let me know if you have an interest in this plan.

به نظر شما من جوابش رو چجوری بدم؟ آیا الان راجع به فاند و اینکه آیا ۱۰۰٪ منو میگیره سوال کنم یا نه؟

May the odds be ever in your favor

Junior Member

سلام بچه ها به نظرتون من به این استاده چی بنویسم ، این میگه من دوست دارم تو رو داشته باشم دانشگاه نمی ذاره یا !!!! کلا چی بگم
    دریابیید
    I would love to have a PhD student in ancient history here at Auburn, especially one with your skill. However, Auburn does not really have an ancient history program at the Masters or PhD level -- I am really the only ancient historian here. We do give PhDs in history, but students come here mostly to study the history of technology, the American civil war, and early modern European history. I simply don't know if we could put a program together here for you.
    اخرم اینو گفته
    I am happy to help you find a program that better suits your needs.
    بلاخره من نفهمیدم منو می خواد یا نه ؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moni68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها به نظرتون من به این استاده چی بنویسم ، این میگه من دوست دارم تو رو داشته باشم دانشگاه نمی ذاره یا !!!! کلا چی بگم
    دریابیید
    I would love to have a PhD student in ancient history here at Auburn, especially one with your skill. However, Auburn does not really have an ancient history program at the Masters or PhD level -- I am really the only ancient historian here. We do give PhDs in history, but students come here mostly to study the history of technology, the American civil war, and early modern European history. I simply don't know if we could put a program together here for you.
    اخرم اینو گفته
    I am happy to help you find a program that better suits your needs.
    بلاخره من نفهمیدم منو می خواد یا نه ؟؟؟؟؟؟
    داره میگه در این دانشگاه رشته موردنظر شما رو نداریم و بعد گفته اگر بخوای من بهت میگم کجا این رشته را دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. یک استاد به من این جواب رو داده

Thank you for your interest to study at the .... I would be pleased to accept you as a PhD student. Please visit our website and submit the online application as soon as possible

من در پاسخ ازش پرسیدم برای چه ترمی اپلای کنم که جواب داد: May intake, if possible

من به ددلاین ترم May نمی رسم چون ددلاین اول دسامبر هست و تازه مسائل گرفتن ویزا هم هست. حالا نمی دونم بهش چی جواب باید بدم. در ضمن اصلا با من در مورد پروژه اش و فاند صجبت نکرده. ممنون می شم راهنماییم کنید که چه طوری ازش بپرسم در مورد فاند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)