صفحه 826 از 1371 نخستنخست ... 3267267768168178188198208218228238248258268278288298308318328338348358368769261326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,251 تا 8,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    سلام. یک استاد به من این جواب رو داده

Thank you for your interest to study at the .... I would be pleased to accept you as a PhD student. Please visit our website and submit the online application as soon as possible

من در پاسخ ازش پرسیدم برای چه ترمی اپلای کنم که جواب داد: May intake, if possible

من به ددلاین ترم May نمی رسم چون ددلاین اول دسامبر هست و تازه مسائل گرفتن ویزا هم هست. حالا نمی دونم بهش چی جواب باید بدم. در ضمن اصلا با من در مورد پروژه اش و فاند صجبت نکرده. ممنون می شم راهنماییم کنید که چه طوری ازش بپرسم در مورد فاند.

دوست عزیز تا اول دسامبر که هنوز 1 ماه مونده. شاید اگه بجنبید بتونید برسید. به هر حال پذیرش بگیرید حالا برای ویزا هم می شه فکر کرد. در بد ترین شرایط پذیرشتونو دیفر می کنید برای ترم بعدی.
    استادها معمولا وقتی فاند نداشته باشن خودشون مستقیم می گن. به نظر من در این مرحله می تونید ازش تشکر کنید و بگید همه تلاشتونو می کنید که بتونید تا قبل از ددلاین مدارکتونو کامل کنید و اپلیکشن رو سابمیت کنید( حتی اگر مدرکی آماده نشد هم می تونید نزدیک های ددلاین باهاش صحبت کنید شاید پذیرش کاندیشنال بهتون داد و از این دست کارها) و یادتون نره که شما علاقه مند هستید هرچه زودتر کارتونو زیر نظر ایشون شروع کنید (بهتره یه جایی در ایمیلت براش پیدا کنی)
    می تونید در فاصله الان تا زمانی که اپلیکشن رو سابمیت می کنید با سوالاتی نظیر روی چه پروژه ای قرار کار کنید و غیره یه سری اطلاعات در خصوص نوع کار و ساپورت مالیش بگیرید. البته می شه هم خیلی رک بپرسید این سوالو و اصلا هم بی ادبی یا نکته منفی نیست چون اون هم خیلی رک جوابتونو خواهد داد.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام دوستان. 1 استاد برای 1پوزیشن به من اینطوری جواب داده میدونم ok نداده ولی دقیقا منظورش چیه؟ و اینکه ارزش داره من پروپوزال براش آماده کنم با این جوابش؟
    Hi XXX

This is indeed I could potentially supervise as a PhD. I'm assuming this is in relation to the bursary advertised.

I attach a suggested project overview

You need to fill out a official application form and write a proposal. I think forms can be obtained from:rXXXX@X

Best wishes
    Check out my blog at: http/
    Download my articles and papers at: http://
    Follow me on Twitter

Mark
    ...Move and the way will open

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید Urgent

دوستان منو توی این نامه راهنمایی بنمایید لطفا

این استاد رو ابراز علاقه کردم به فیلد کاریش که خیلی از فیلد تحقیقاتی و مورد علاقه م بدور بود و مثل اینکه داره باهام راه میاد و یه چیزایی میگه:

Dear xxxxx. xxxxxxxxx,

I appreciate that you think to extend your studies to groundwater. If you like to apply official to U of M for graduate studies (here: M.Sc.) you can add me as your preferred supervisor. However, you might consider some of my selection criteria:
    · Self-funded students are generally accepted if their GPA enables them to join U of M. in case that you are looking for a research assistantship (RA) you might have a look at the next points.
    · One major point for selection of students is their academic merit related to that project I like them to work on. So, all applicants are in competition with each other. The decision on students starting in fall 2014 will be in end of March 2014. Your application would be strong in case I get a project which relates to landslides or – which has a higher probability – a problem related to thawing of soils permafrost and the impact of groundwater flow beneath structure (e.g. railway tracks). We are actually working on such an idea. Maybe you can state how you can fit into such a scheme.
    · Other criteria contain the GPA, the quality of a university and the English exam. Applicants how do not have a successful English exam at that point can still be admitted (with special constraints) but have a clear disadvantage during the selection process.
    · Finally, all other points, e.g. if they published paper, attend conferences, etc.

I can certainly send you some of my paper. Please find it in the attachment. However, you might consider that working in the above mentioned field of permafrost will be more suitable to you at this moment. This is not meaning that you do not have any chance to be admitted if you think of a different area (e.g., recharge estimation).

I hope I could help with this email a bit.

Best regards,
    xxxxxxxxxxxx
    خب نظر شما چیه؟ چکار کنم....
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    دوستان منو توی این نامه راهنمایی بنمایید لطفا

این استاد رو ابراز علاقه کردم به فیلد کاریش که خیلی از فیلد تحقیقاتی و مورد علاقه م بدور بود و مثل اینکه داره باهام راه میاد و یه چیزایی میگه:

Dear xxxxx. xxxxxxxxx,

I appreciate that you think to extend your studies to groundwater. If you like to apply official to U of M for graduate studies (here: M.Sc.) you can add me as your preferred supervisor. However, you might consider some of my selection criteria:
    · Self-funded students are generally accepted if their GPA enables them to join U of M. in case that you are looking for a research assistantship (RA) you might have a look at the next points.
    · One major point for selection of students is their academic merit related to that project I like them to work on. So, all applicants are in competition with each other. The decision on students starting in fall 2014 will be in end of March 2014. Your application would be strong in case I get a project which relates to landslides or – which has a higher probability – a problem related to thawing of soils permafrost and the impact of groundwater flow beneath structure (e.g. railway tracks). We are actually working on such an idea. Maybe you can state how you can fit into such a scheme.
    · Other criteria contain the GPA, the quality of a university and the English exam. Applicants how do not have a successful English exam at that point can still be admitted (with special constraints) but have a clear disadvantage during the selection process.
    · Finally, all other points, e.g. if they published paper, attend conferences, etc.

I can certainly send you some of my paper. Please find it in the attachment. However, you might consider that working in the above mentioned field of permafrost will be more suitable to you at this moment. This is not meaning that you do not have any chance to be admitted if you think of a different area (e.g., recharge estimation).

I hope I could help with this email a bit.

Best regards,
    xxxxxxxxxxxx
    خب نظر شما چیه؟ چکار کنم....
    سلام
    زياد جالب نيست اما جواب بدي هم نيست
    نمرات زبان، دانشگاهي كه در آن درست تمام شده، اينا چطوريه؟ مشخصه فيلد شما با كار فعلي استاد فرق داره اما گفته كه ميشه ي جورايي ي كار مشترك انجام داد.
    اگه رزومت خوبه و رقابتي هست ميشه اپلاي كني اگه نيست كلا بيخيال بشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    سلام دوستان. 1 استاد برای 1پوزیشن به من اینطوری جواب داده میدونم ok نداده ولی دقیقا منظورش چیه؟ و اینکه ارزش داره من پروپوزال براش آماده کنم با این جوابش؟
    Hi XXX

This is indeed I could potentially supervise as a PhD. I'm assuming this is in relation to the bursary advertised.

I attach a suggested project overview

You need to fill out a official application form and write a proposal. I think forms can be obtained from:rXXXX@X

Best wishes
    Check out my blog at: http/
    Download my articles and papers at: http://
    Follow me on Twitter

Mark
    اگه نوشتنش خيلي ازت وقت نميگيره بد نيست ي امتحان بكني
    شاد باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    سلام. یک استاد به من این جواب رو داده

Thank you for your interest to study at the .... I would be pleased to accept you as a PhD student. Please visit our website and submit the online application as soon as possible

من در پاسخ ازش پرسیدم برای چه ترمی اپلای کنم که جواب داد: May intake, if possible

من به ددلاین ترم May نمی رسم چون ددلاین اول دسامبر هست و تازه مسائل گرفتن ویزا هم هست. حالا نمی دونم بهش چی جواب باید بدم. در ضمن اصلا با من در مورد پروژه اش و فاند صجبت نکرده. ممنون می شم راهنماییم کنید که چه طوری ازش بپرسم در مورد فاند.

1- به ددلاين فك كنيد
    2- اگه به ددلاين ميرسيد همين الان ازش در ارتباط با فاند بپرسيد. فاند اولين چيزيه كه بايد تكليفش مشخص بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Queenm نمایش پست ها
    دوستان خیلی ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید

یه استادی قبلا به من گفته بود که I and my research group are very interested in having you here بعد الان ایمیل زده برنامه ریسرچش رو توضیح داده آخرشم گفته:

Your role in my lab would be to work with prediction engines and help in the design
    of the prototype vehicle.

Let me know if you have an interest in this plan.

به نظر شما من جوابش رو چجوری بدم؟ آیا الان راجع به فاند و اینکه آیا ۱۰۰٪ منو میگیره سوال کنم یا نه؟
    سلام
    آره بگيد علاقمند هستيد و ....
    بگيد اين پروژه همراه با فاند هست، چرا كه من به فاند نياز دارم! اينجوري ميشه فهميد بهت پول ميده يا نه (كه فكر ميكنم داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    اگه نوشتنش خيلي ازت وقت نميگيره بد نيست ي امتحان بكني
    شاد باشي
    فکر میکنم وقت گیره نوشتنش برام ولی اگه 50 جوابش مثبت باشه زمان میزارم براش.اما منظورش دقیقا چیه ؟ :|
    ...Move and the way will open

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    زياد جالب نيست اما جواب بدي هم نيست
    نمرات زبان، دانشگاهي كه در آن درست تمام شده، اينا چطوريه؟ مشخصه فيلد شما با كار فعلي استاد فرق داره اما گفته كه ميشه ي جورايي ي كار مشترك انجام داد.
    اگه رزومت خوبه و رقابتي هست ميشه اپلاي كني اگه نيست كلا بيخيال بشيد
    تافل93 دانشجوی ترم7 آزاد معدل17.5 یه مقاله توی کنفرانس بین المللی

به نظر خودم که رزومه متوسطی دارم... شما چی فکر میکنید؟ منظور از اپلای همون اپلای خودمونه دیگه؟ یا باید اول با استاده تلفنی صحبت کنم؟
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    تافل93 دانشجوی ترم7 آزاد معدل17.5 یه مقاله توی کنفرانس بین المللی

به نظر خودم که رزومه متوسطی دارم... شما چی فکر میکنید؟ منظور از اپلای همون اپلای خودمونه دیگه؟ یا باید اول با استاده تلفنی صحبت کنم؟
    آره منم نظر شما را دارم. بنظر من (باز به خودتون ميدونيد) اپلاي كنيد. يعني بريد بصورت رسمي از طريق سايت دانشگاه اپلاي كنيد. توصيه شديد اينكه هر كاري ميكني به استاد هم بگو
    اصلا قبل اپلاي بهش ايميل بزن بگو من فقط بخاطر علاقه به كار كردن تحت نظارت شما دارم اپلاي ميكنم و اميددارم كه هم از اپليكيشنم حمايت كني هم از الان بهم بگي چيكار كنم يا چيكار نكنم كه شانس پذيرشم حداكثر باشه. بگو براي مصاحبه و ... در مورد ريسرچ هم آماده هستم
    برخي از اساتيد قبل اپلاي كردن (مث من) مصاحبه ميكنن برخي نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)