صفحه 827 از 1371 نخستنخست ... 3277277778178188198208218228238248258268278288298308318328338348358368378779271327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,261 تا 8,270 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    فکر میکنم وقت گیره نوشتنش برام ولی اگه 50 جوابش مثبت باشه زمان میزارم براش.اما منظورش دقیقا چیه ؟ :|
    بهترين كار پرسش از خود استاده
    اينكه اين پروپزال چيه دقيقا و اينكه بپرسين چيا بايد داخلش نوشته توضيح داده بشه
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    من از استاد مورد علاقم یک جواب در حد یک خط گرفتم که نوشته
    do you have any hands on experience?

به دوستم گفتم، گفت این تمپلیته. خیلی دپرس شدم. می ترسم. آخه این دانشگاه دو تا استاد ایرانی داشت که من اول به اون یکی ایمیل زدم گفت من
    فاند ندارم الآن. این یکی هم اینو نوشته. من تجربه آزمایشگاهی ندارم. اگه داشتم تو رزومم می نوشتم. نمیدونم استاد چرا این سوال رو پرسیده. رشتم قدرته
    ولی با سیستم قدرتی زیاد کار نکردم. ولی با سیستم های الکترونیکی خوب کار می کنم مخصوصا عیب یابیشونو که این مطلب رو تو رزومم ننوشتم. حالا نمیدونم امید داشته باشم یا نه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    سلام

به دوستم گفتم، گفت این تمپلیته. خیلی دپرس شدم. می ترسم. آخه این دانشگاه دو تا استاد ایرانی داشت که من اول به اون یکی ایمیل زدم گفت من
    فاند ندارم الآن. این یکی هم اینو نوشته. من تجربه آزمایشگاهی ندارم. اگه داشتم تو رزومم می نوشتم. نمیدونم استاد چرا این سوال رو پرسیده. رشتم قدرته
    ولی با سیستم قدرتی زیاد کار نکردم. ولی با سیستم های الکترونیکی خوب کار می کنم مخصوصا عیب یابیشونو که این مطلب رو تو رزومم ننوشتم. حالا نمیدونم امید داشته باشم یا نه
    طبیعیه که یک استاد تمایل داشته باشه با کسی کار کنه که تجربۀ کار عملی داشته باشه.
    درسته که شما قدرتی هستی ولی الکترونیک و قدرت، اونقدری فاصله با هم ندارند که نشه تجربۀ الکترونیکی رو توی رزومه آورد.
    بهش ای میل بزن و از تمام تجربه هات بگو. بگذار خودش تشخیص بده که آیا با این حد تجربه، به کارش میای یا نه.

[QUOTE=Ninita;1416198]سلام دوستان. 1 استاد برای 1پوزیشن به من اینطوری جواب داده میدونم ok نداده ولی دقیقا منظورش چیه؟ و اینکه ارزش داره من پروپوزال براش آماده کنم با این جوابش؟
    Hi XXX

This is indeed I could potentially supervise as a PhD. I'm assuming this is in relation to the bursary advertised.

I attach a suggested project overview

You need to fill out a official application form and write a proposal. I think forms can be obtained from:rXXXX@X

Best wishes
    Check out my blog at: http/
    Download my articles and papers at: http://
    Follow me on Twitter

.من دارم برای این استاد پروپوزال مینویسم.استاد موضوع مشخصی داره برای پروپوزال و توی سایت دانشگاه nottinghamبود. یک فایل راجع به اون برام فرستاده.به نظرتون ایمیل بزنم بگم دارم مینویسم و آیا فاند دارید؟ یا اینکه هیچی نگم ؟ من فاند لازم دارم .این دانشگاه خودش در نظر میگیره ؟چیکار کنم؟
    ...Move and the way will open

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=Ninita;1417539]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    سلام دوستان. 1 استاد برای 1پوزیشن به من اینطوری جواب داده میدونم ok نداده ولی دقیقا منظورش چیه؟ و اینکه ارزش داره من پروپوزال براش آماده کنم با این جوابش؟
    Hi XXX

This is indeed I could potentially supervise as a PhD. I'm assuming this is in relation to the bursary advertised.

I attach a suggested project overview

You need to fill out a official application form and write a proposal. I think forms can be obtained from:rXXXX@X

Best wishes
    Check out my blog at: http/
    Download my articles and papers at: http://
    Follow me on Twitter

.من دارم برای این استاد پروپوزال مینویسم.استاد موضوع مشخصی داره برای پروپوزال و توی سایت دانشگاه nottinghamبود. یک فایل راجع به اون برام فرستاده.به نظرتون ایمیل بزنم بگم دارم مینویسم و آیا فاند دارید؟ یا اینکه هیچی نگم ؟ من فاند لازم دارم .این دانشگاه خودش در نظر میگیره ؟چیکار کنم؟

چرا نگرانيد كه نپرسيد؟ اگر فاند براتون حياتيه بهتره كه مطمئن باشيد و بعد زحمت بكشيد. به نظرم در يك ايميل محترمانه ازشون بپرسيد شما چند نفر رو ميتونيد براي اين پروژه كه من دارم پروپوزالش رو مي نويسم ساپورت مالي كنيد. بگيد ميدونيد كه اول پذيرش دانشگاه مهمه ولي به فرض پذيرش شدن شرايط فاند ايشون چيه و شامل چه مواردي ميشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    سلام

منم فكر ميكنم رو رزومه وقت نگذاشتن. بهتره تجربياتتون رو بطور واضح و روشن در يك ايميل براشون ارسال كنيد و سعي كنيد از علاقمنديتون به اون زمينه ي قدرت هم حسابي تعريف كنيد. چون اساتيد ميدونن علاقه باعث ميشه شخص اگر هم نميدونه زود فرا بگيره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان یکی از اساتید به ایمیل من این طور جواب داد
    Dear ,
    Your enquiry was passed to me as your research area is closely related to mine. Would you mind if you email your undergraduate academic transcript please?
    Thanks
    بعد من چون ریز نمراتم رو آماده نداشتم بهش ایمیل زدم و گفتم که الان ندارم و باید تهیه کنم در اسرع وقت می فرستم
    Dear Dr.
    Thanks for your kindly reply. Unfortunately I don't have my undergraduate transcripts on my academic documents. I should get it from my previous university. Because of official procedure, it may take time.
    However, I will send it as soon as I get it.
    Best regards
    بعد یک هفته هم ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم و براش فرستادم.GPA حساب کردم و هم لیسانس هم فوق لیسانس رو فرستادم اینم ایمیلم:
    Dear Dr
    Pursuant to your request, my undergraduate and graduate academic transcripts are dedicated.
    In graduate study, because of some personal problems, I couldn't study as well as I wanted. However, I tried to compensate in graduate study.
    Let me remind you that in our educational system, the courses concerning Mineral Processing are passed in graduate study. Therefore, please notice the graduate transcript for better evaluation of Mineral Processing courses.
    I look forward to hearing from you.
    Thank you for your time and consideration.
    Sincerely
    حالا بعد حدود یک هفته هنوز جوابم رو نداده. خیلی ناراحتم نمی دونم دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه. اصلا به نظر شما ایمیل های من مشکلی داشته یا نه؟
    یکی از دوستان اگر راهنمایی کنن که چه کار باید بکنم ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از اساتید به ایمیل من این طور جواب داد
    Dear ,
    Your enquiry was passed to me as your research area is closely related to mine. Would you mind if you email your undergraduate academic transcript please?
    Thanks
    بعد من چون ریز نمراتم رو آماده نداشتم بهش ایمیل زدم و گفتم که الان ندارم و باید تهیه کنم در اسرع وقت می فرستم
    Dear Dr.
    Thanks for your kindly reply. Unfortunately I don't have my undergraduate transcripts on my academic documents. I should get it from my previous university. Because of official procedure, it may take time.
    However, I will send it as soon as I get it.
    Best regards
    بعد یک هفته هم ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم و براش فرستادم.GPA حساب کردم و هم لیسانس هم فوق لیسانس رو فرستادم اینم ایمیلم:
    Dear Dr
    Pursuant to your request, my undergraduate and graduate academic transcripts are dedicated.
    In graduate study, because of some personal problems, I couldn't study as well as I wanted. However, I tried to compensate in graduate study.
    Let me remind you that in our educational system, the courses concerning Mineral Processing are passed in graduate study. Therefore, please notice the graduate transcript for better evaluation of Mineral Processing courses.
    I look forward to hearing from you.
    Thank you for your time and consideration.
    Sincerely
    حالا بعد حدود یک هفته هنوز جوابم رو نداده. خیلی ناراحتم نمی دونم دوباره بهش ایمیل بزنم یا نه. اصلا به نظر شما ایمیل های من مشکلی داشته یا نه؟
    یکی از دوستان اگر راهنمایی کنن که چه کار باید بکنم ممنون می شم.
    سلام
    آقا اين چه كاريه شما كردي!!!؟ اين ايميل چيه بهش زدي؟!! داستان نوشتي براش؟ چرا!؟
    به شما گفته لطف كن كارنامتو بفرست همين! اولا ميتونستي ايميل بهش نزني و بعد يك هفته كه كارنامه را رديف كردي بهش بفرستي
    الانم كاملا تعجب ميكنم چرا به خودت شك كردي و شروع كردي چيزي را توجيح كني كه شايد اصلا به ذهن استاد هم خطور نكنه!! نكنيد از اين كارا داداش من. راستي انگليسيت هم جالب نبوده! فارسي خودمونو دقيقا تبديل كردي به انگليسي
    شما كافي بود فقط يك ايميل بزني و فقط در ايميلت بگي "بفرماييد اينم ريزنمرات"!
    به هر حال يك هفته رسيد بازم ايميل را فوروارد كن بهش

پس با این حساب قیدشو بزنم دیگه؟! من معدل لیسانسم 14 بود از چند نفری پرسیدم گفتن که بگو لیسانس مشکل داشتی نتونستی نمره بالا بیاری و از این حرفا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    آقا اين چه كاريه شما كردي!!!؟ اين ايميل چيه بهش زدي؟!! داستان نوشتي براش؟ چرا!؟
    به شما گفته لطف كن كارنامتو بفرست همين! اولا ميتونستي ايميل بهش نزني و بعد يك هفته كه كارنامه را رديف كردي بهش بفرستي
    الانم كاملا تعجب ميكنم چرا به خودت شك كردي و شروع كردي چيزي را توجيح كني كه شايد اصلا به ذهن استاد هم خطور نكنه!! نكنيد از اين كارا داداش من. راستي انگليسيت هم جالب نبوده! فارسي خودمونو دقيقا تبديل كردي به انگليسي
    شما كافي بود فقط يك ايميل بزني و فقط در ايميلت بگي "بفرماييد اينم ريزنمرات"!
    به هر حال يك هفته رسيد بازم ايميل را فوروارد كن بهش

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    پس با این حساب قیدشو بزنم دیگه؟! من معدل لیسانسم 14 بود از چند نفری پرسیدم گفتن که بگو لیسانس مشکل داشتی نتونستی نمره بالا بیاری و از این حرفا.
    ببين !!! باز اومدي تفسير خودت را كردي!
    كي گفت قيدش را بزن
    من ميگم چرا درست ايميل نزدي. در واقع چرا درست تر و بهتر ايميل نزدي!
    شما كه از چند نفر سوال كردي كاش ميدادي ايميلت را هم ي نفر ميديد اصلاح ميكرد

شما سر يك هفته به طرف مجدد ايميل بزن بگو چي شد داستان و ريزنمراتت را باز اتچ كن بگو اگه ايميلم نرسيده بفرماييد اينم ريزنمرات
    شاد باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)