صفحه 830 از 1371 نخستنخست ... 3307307808208218228238248258268278288298308318328338348358368378388398408809301330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,291 تا 8,300 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    Hi xx,

The Department encourages all strong candidates to apply to our program. If you do, I will give your application my full attention.

Best regards,

این یعنی همینجوری فقط apply کن یا میگیرم یا نمیگیرم دیگه؟ 100$ fee داره اپلای کنم؟ من فاند میخوام :|
    دوست گرامی این ایمیل تمپلیت هست و نکته خاصی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    این جوابی خوبیه یا نه؟
    Dear XXX,You are strongly encouraged to apply for our graduate program. Please let me know when you finished submitting all your application materials.
    Best Regards,

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    سلام
    این جوابی خوبیه یا نه؟
    Dear XXX,You are strongly encouraged to apply for our graduate program. Please let me know when you finished submitting all your application materials.
    Best Regards,
    دوست عزیز این ایمیل تمپلیت هست و نکته خاصی ندارد فقط گفته اپلای کن ببینیم چی میشه
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ تمپلیت هست؟؟؟

Thank you for your interest. I will review your application once I have all the material from the admissions department. I will let you know if I have any further questions.

Take care,

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ تمپلیت هست؟؟؟

Thank you for your interest. I will review your application once I have all the material from the admissions department. I will let you know if I have any further questions.

Take care,
    دوست عزیز این ایمیل تمپلیت هست و نکته خاصی ندارد فقط گفته اپلای کن ببینیم چی میشه

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

سلام دوستان عزیز. این ایمیل استاد در جواب به من هست:

Dear xxx,
    Thanks for this note. I would encourage you to apply to our LL.M. program as your potential research program
    appears interesting. I've copied Ms. xxx who manages the admissions for our graduate student, and she can
    direct you to our application process, in case you wish to apply.
    Take care,
    xxx

بعدش من ایمیل زدم ادمیشن آفیس گفتن: اینجا دانشجو گرفتن بر اساس Admission Committee هستش.
    حالا پس استاده چیکاره اس؟! الاف؟
    نظر شما چیه؟ شانسی دارم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UOK

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. این ایمیل استاد در جواب به من هست:

Dear xxx,
    Thanks for this note. I would encourage you to apply to our LL.M. program as your potential research program
    appears interesting. I've copied Ms. xxx who manages the admissions for our graduate student, and she can
    direct you to our application process, in case you wish to apply.
    Take care,
    xxx

بعدش من ایمیل زدم ادمیشن آفیس گفتن: اینجا دانشجو گرفتن بر اساس Admission Committee هستش.
    حالا پس استاده چیکاره اس؟! الاف؟
    نظر شما چیه؟ شانسی دارم؟!
    من هم در بیشتر موارد همین جواب رو گرفتم. به خاطر همین دیگه به استادا چیزی نمیفرستم؛ مستقیم اپلای می کنم برای دانشگاه ها. هم وقتم رو نمیگیره، هم علاف نمیشم.
    ارتباط با استاد تنها در دو مورد می تونه خوب باشه؛ برای دکترا یا فوق دکترا بخوای اقدام کنی؛ یا برای دانشگاه اون استاده اپلای دادید و می خواید به عنوان خود نشون دادنی شانس اکسپت شدنتون رو افزایش بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UOK

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    Hi xx,

The Department encourages all strong candidates to apply to our program. If you do, I will give your application my full attention.

Best regards,

این یعنی همینجوری فقط apply کن یا میگیرم یا نمیگیرم دیگه؟ 100$ fee داره اپلای کنم؟ من فاند میخوام :|
    بیشتر دانشگاه ها برای همین "100 دلار " یه بخشی رو گذاشتن که حالت داوری داره. من خودم چند روز پیش که می خواستم برا دانشگاهی از هلند اقدام کنم همین دغدغه رو داشتم، که آیا اصلا من پیش نیازهای اون رشته رو از نظر اونا دارم؟ می رید تو دانشکده اون درسی که می خواید و با متصدی دانشجویان بین الملل ارتباط می گیرید. ازشون می پرسید با این وصف حال که من دارم، به نظرتون اپلای کنم؟! زود جواب میدن معمولا.
    نمونه ایمیلی که جواب منو دادن:
    Dear xyz,
    I would encourage you to apply.
    Please note, however, that I cannot judge your eligibility with respect to all available criteria, that I'm not a member of the applications committee and in no way involved in their decisions.

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar_xkk نمایش پست ها
    من هم در بیشتر موارد همین جواب رو گرفتم. به خاطر همین دیگه به استادا چیزی نمیفرستم؛ مستقیم اپلای می کنم برای دانشگاه ها. هم وقتم رو نمیگیره، هم علاف نمیشم.
    ارتباط با استاد تنها در دو مورد می تونه خوب باشه؛ برای دکترا یا فوق دکترا بخوای اقدام کنی؛ یا برای دانشگاه اون استاده اپلای دادید و می خواید به عنوان خود نشون دادنی شانس اکسپت شدنتون رو افزایش بدید.
    ممنون از پاسختون. خوب این طوری هم که میل نزنی و اپلای کنی که نمیشه! ریسک ریجکت شدن اپلیکیشنت میره بالا! اون وقت همین جوری فقط پول فی دادیم. الهی که کوفتشون بشه این پولا!
    شما هم میل زدن به استادا رو ترک نکن! بالاخره کاچی بعض هیچی!! حداقل تو ذهنش هستی.

Junior Member

We thank you for your interest in the Program. You are welcome to apply to the Program as your background fits to the Program content very well. Unfortunately admissions to the graduate programs start in Spring term. You need to follow the deadlines for online applications.
    I encourage you to take courses as special student from the Institute.
    سلام
    لطفا میشه راهنمایی کنید که با این استاد در ارتباط باشم یا نه گذراندن درس به این نحو که پیشنهاد دادن تاثیری در پذیرش من داره؟ در مورد فاد میتونم مستقیما سوال کنم از استاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)