صفحه 831 از 1371 نخستنخست ... 3317317818218228238248258268278288298308318328338348358368378388398408418819311331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,301 تا 8,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dear, Hassan.
    Did you fill the application form? Today I received the applications from students but I did not find yours.

About scholarships, I cannot confirm now. However because I am a young professor my students have the highest priority. It's almost sure that any of my students will have a scholarship this semester, however I cannot confirm right now.

Please confirm if you have filled the application.I will check what happened.

سلام
    من چند صفحه ی قبل ایمیل های قبلی رو هم قرار داده بودم.اما بعد چند ایمیل به این متنی که گذاشتم رسیدیم.
    ارزیابی شما چیه؟مثبت هست؟ به نظرتون چند درصد احتمال فاند داره؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام دوستان من به شدت به راهنمایی شما دوستان نیاز دارم.
    من یه ایمیل از استاد دریافت کردم که گفت"رزومه شما فوق العاده است و شما باید برای دانشگاه apply کنی و از الان شروع کن فلان مقاله و قلان مقاله من رو بخون تا آماده باشی برای اومدن به اینجا"

حالا یه مشکلی هست اونم اینکه این استاد هیچ اشاره ای به فاند نکرده و من نمیدونم چی بهش بگم که بهش برنخوره به نظر شما این قصدش فاند دادن هست یا نه؟؟ من چی بگم بهش؟
    من یه مشکل دیگه هم دارم که ممکنه با این تاپیک اصلا سنخیتی نداشته باشه همین دانشگه گفته اگر scholarship میخواید باید GRE بدید اگر هم نه پس gre اجباری نیست . من به استاد ایمیل دادم که آقا قضیه GRE چیه؟؟ گفت اگر میخوای simply admitted بشی نمیخواد GRE بدی .
    حالا به نظر شما من باید چیکار کنم تناقضی هست یعنی اگر برای scholarship اقدام کنم شانسم برای پذیرش کم میشه؟چی بگم بگم من scholarship نمیخواممم؟؟؟
    کمک لطفا به نظر شما این استاد fundi در نظر گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mandani نمایش پست ها
    من یه ایمیل از استاد دریافت کردم که گفت"رزومه شما فوق العاده است و شما باید برای دانشگاه apply کنی و از الان شروع کن فلان مقاله و قلان مقاله من رو بخون تا آماده باشی برای اومدن به اینجا"

حالا یه مشکلی هست اونم اینکه این استاد هیچ اشاره ای به فاند نکرده و من نمیدونم چی بهش بگم که بهش برنخوره به نظر شما این قصدش فاند دادن هست یا نه؟؟ من چی بگم بهش؟
    من یه مشکل دیگه هم دارم که ممکنه با این تاپیک اصلا سنخیتی نداشته باشه همین دانشگه گفته اگر scholarship میخواید باید GRE بدید اگر هم نه پس gre اجباری نیست . من به استاد ایمیل دادم که آقا قضیه GRE چیه؟؟ گفت اگر میخوای simply admitted بشی نمیخواد GRE بدی .
    حالا به نظر شما من باید چیکار کنم تناقضی هست یعنی اگر برای scholarship اقدام کنم شانسم برای پذیرش کم میشه؟چی بگم بگم من scholarship نمیخواممم؟؟؟
    ظاهرا استاده شمارو پسندیده و اگر دانشگاه هم شمارو بپذیره، استاده هم شمارو بر میداره.

در مورد فاند، خیلی راحت و محترمانه همین حالا ازش بپرسید. بگید که خواندن مقاله هارو شروع کردید. در کنارش سؤالی هم دارید. و سؤالتونو در مورد ساپورت مالی استاد بپرسید.

پذیرش ساده یعنی بدون ساپورت مالی دانشگاه. اگه اسکالرشیپ می خواید، باید GRE بدید چون از الزاماته. درخواست اسکالرشیپ اختلالی توی پذیرش ایجاد نمیکنه. نهایتش یا پذیرش با اسکالرشیپ میدند یا بدون اسکالرشیپ.
    در مورد فاند استاد هم بهتره از خود استاد بپرسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mandani نمایش پست ها

ببنید دوست من، بعضی از استادهای استرالیایی برای من حتی مقاله ی سابمیت شده under review هم فرستاده بودن بخوونم که مثلن ادامه کارو دنبال کنیم اما در مورد فاند میگفتن ادمیشن کامیتی داریم و این صحبتا! یه استاد انگلیسی هم میگفت زمینت با من یکیه مقاله هاشو برام فرستاده بود بخوم بعدش با هم صحبت کنیم و یه مقاله رو شروع کنیم اما در مورد فاند بنده خدا دستش تنگ بود. اما نکته ای که این اساتید دارن از دو دیدگاه قابل بررسیه: 1 ریسک 2 منفعت!
    شما باید خیلی صریح موضعتو با استاد مشخص کنی! اما با سیاست. به استاده بگو من خیلی دوس دارم باهاتون همکاری کنم اما فاند چی؟ بعضی از اساتید متاسفانه دلشونم بخواد یه دانشجو رو بگیرن نمیتونن به دلیل مسائل مالی بعد دانشجو تو یه دور تسلسل باطل می افته! و وقتش هدر میره...
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

دوستان به نظرتون در جواب این استاد که دانشگاه تاپ 30 هست بگم که معدل لیسانسم خیلی کمه؟
    این استاده بعد از یه ماه جوابمو امروز داده، به نظرتون دلیلش چیه؟
    Thanks for getting in touch. I am probably looking to take on one new student this fall, and your academic credentials seem strong. Your background (especially the ....) is a particularly good fit. I hope you will apply!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    چي كار به معدل داري!!
    نخير، شما شرايط را بسنج & ببين ميتوني اپلاي كني يا نه
    احتمال زياد فاند هم داره. ميشه اين جمله را دقيقا بهش بگي تا مطمئن شي فاند داره يا نه:
    دانشجويي كه ميگيريد فاند خواهد گرفت درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون در جواب این استاد که دانشگاه تاپ 30 هست بگم که معدل لیسانسم خیلی کمه؟
    این استاده بعد از یه ماه جوابمو امروز داده، به نظرتون دلیلش چیه؟
    Thanks for getting in touch. I am probably looking to take on one new student this fall, and your academic credentials seem strong. Your background (especially the ....) is a particularly good fit. I hope you will apply!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان
    یه استاد برای من اینو نوشته...
    I suggest you get some experience, especially work that involves writing
    reports and preferably research reports.
    این یعنی که مقاله علمی یا تحقیقی انجام بدم ! منظورش از report چیه؟
    و یه سوال دیگه، این استاد که ردم کرد اگه برای یه استاد دیگه از همون دانشگاه بلافاصله میل بفرستم اشکالی داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab19 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد برای من اینو نوشته...
    I suggest you get some experience, especially work that involves writing
    reports and preferably research reports.
    این یعنی که مقاله علمی یا تحقیقی انجام بدم ! منظورش از report چیه؟
    و یه سوال دیگه، این استاد که ردم کرد اگه برای یه استاد دیگه از همون دانشگاه بلافاصله میل بفرستم اشکالی داره؟
    ممنون
    جالبه ايميلي كه زده بودي انگليسيش ايراد داشته؟ اين گفته پيشنهاد ميكنم يكم در نوشتن متن هاي انگليسي خصوصا متن هاي تحقيقاتي كار كني!
    بله. ميشه سويچ كرد به استاد ديگه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

Hi xx,

The Department encourages all strong candidates to apply to our program. If you do, I will give your application my full attention.

Best regards,
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز این ایمیل تمپلیت هست و نکته خاصی ندارد فقط گفته اپلای کن ببینیم چی میشه
    با تشکر از جواب شما
    یه سوال هنوز باقی مانده و اون این هست که من این جواب ار از استاد جانز هاپکینز گرفتم.
    با این که تمپلیته، اما قسمت دومش که
    Please let me know when you finished submitting all your application materials dukd یعنی احتمال نداره پیگیری کنه؟
    من فکر می کنم باید وقتی جواب را بررسی می کنیم کیفیت دانشگاه هم در نظر بگیریم. به نظر شما این طور نیست؟

Junior Member

دوستان لطفاً راهنمایی کنید:
    یه جواب چند کلمه ای از یه استاد گرفتم که فیلد کاریش خیلی به من میخوره و خیلی هام این فیلد رو کار نمی کنن:
    Thanks ... - I look forward to reading your application!
    میخواستم بدونم میشه به عنوان یه گزینه کم شانس واسش اپلای کرد. از نظر سایر پارامترها من متوسط به حساب میام تو اپلیکنت های این دانشکده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)