صفحه 834 از 1371 نخستنخست ... 3347347848248258268278288298308318328338348358368378388398408418428438448849341334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,331 تا 8,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hosseinioun نمایش پست ها
    باز هم سلام
    ببخشید که باز سئوال می پرسم
    یک استاد دیگه از من transcript خواسته. منظورش متن پایان نامه است آیا؟ یا چی هست؟
    دو.ست عزیز ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس ترجمه شده را خواستند از شما که باید اسکن و ایمیل بزنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان در مورد این ایمیل:
    "I appreciate your interest. We have an opening. I will evaluate your application with the many others that I have received."
    این یعنی من باید اپلای کنم بعد ایشون بررسی میکنن اپلیکیشن منو، یا اینکه رزومه ام که ایمیل کردمو بررسی میکنن و من الان باید منتظر باشم ایمیل بزنن و نظرشونو بگن؟؟ من بهتره چه جوابی بدم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    دوستان در مورد این ایمیل:
    "I appreciate your interest. We have an opening. I will evaluate your application with the many others that I have received."
    این یعنی من باید اپلای کنم بعد ایشون بررسی میکنن اپلیکیشن منو، یا اینکه رزومه ام که ایمیل کردمو بررسی میکنن و من الان باید منتظر باشم ایمیل بزنن و نظرشونو بگن؟؟ من بهتره چه جوابی بدم؟

جای خالی داره؛ باید اپلای کنید تا در کنار سایر متقاضی ها، مدارک شما هم بررسی بشه. اگر علاقمند به این دانشگاه هستید، باید اپلای کنید تا ببینید بعدش چی پیش میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary - Environmental Eng.

دوستان نظرتون در مورد این جوابی که من از یه استادی دریافت کردم چیه؟
    Thank you for your interest in my research program. I currently do not know how many students I will be accepting in 2014. If you would like to be considered for admission and financial aid, then I encourage you to send a formal application. We cannot make decisions on admission without a completed application. There are typically many RA, TA, and fellowship positions available in the XX program each year. On our web site (...) you will find information on our program and links to application forms. Again, I thank you for your interest in our XX program and I look forward to seeing your application.
    Sincerely,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط royapr نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد این جوابی که من از یه استادی دریافت کردم چیه؟
    Thank you for your interest in my research program. I currently do not know how many students I will be accepting in 2014. If you would like to be considered for admission and financial aid, then I encourage you to send a formal application. We cannot make decisions on admission without a completed application. There are typically many RA, TA, and fellowship positions available in the XX program each year. On our web site (...) you will find information on our program and links to application forms. Again, I thank you for your interest in our XX program and I look forward to seeing your application.
    Sincerely,
    میگه باید رسما اپلای کنید تا ببینم قبولتون میکنم یا نه.

Junior Member

دوستان میشه نظرتون رو بگید؟ من نمره تافل، جی آر ایمو برای استاد فرستادم. یعنی بهم گفته بود نمره جی آر ایت اومد دوباره بهم ایمیل بزن:
    اپلی کنم یعنی؟
    مرسی
    Hi Mohammad,

Thanks for your materials. I am impressed that you have a research plan already.

I'm not sure if I will take on more Ph.D. students this year ... our group has gotten quite large. We have a strong XXX group at XXX now, so it is likely worth applying, between the other XXXXX professors and myself, if my situation changes.

Best,

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    دوستان میشه نظرتون رو بگید؟ من نمره تافل، جی آر ایمو برای استاد فرستادم. یعنی بهم گفته بود نمره جی آر ایت اومد دوباره بهم ایمیل بزن:
    اپلی کنم یعنی؟
    مرسی
    Hi Mohammad,

Thanks for your materials. I am impressed that you have a research plan already.

I'm not sure if I will take on more Ph.D. students this year ... our group has gotten quite large. We have a strong XXX group at XXX now, so it is likely worth applying, between the other XXXXX professors and myself, if my situation changes.

Best,

دوست گرامی استاد از پروپوزال شما که احتمالا نگاهی سر سری کرده خوششون اومده و گفتن بنظر ایشان شما میتونی در گروه تحقیقاتی دانشگاه پذیرش بگیری بنظرم خیلی ایمیل قوی نیست که بشه گفت حتما اقدام کنید به عنوان گزینه ای که احتمال پذیرش دارید من جای شما باشم به عنوان یک گزینه بهش نگاه می کنم ه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

سلام دوستان
    توی این جوابی که من گرفتم partial یعنی چی؟ یعنی یه قسمتی از هزینه رو خودم باید بدم ؟
    Yes, I do have positions open in my group and I am looking for a student with interests/background in ****as well. Please apply online ASAP and I will nominate you for a scholarship as well. The advantage of winning a fellowship is that you will get the tuition waived plus partial assistantship for your Ph.D. study, the fellowship will make you very impressive in the future for job hunting. Feel free to let me know if you have any questions.
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط azadyar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی این جوابی که من گرفتم partial یعنی چی؟ یعنی یه قسمتی از هزینه رو خودم باید بدم ؟
    Yes, I do have positions open in my group and I am looking for a student with interests/background in ****as well. Please apply online ASAP and I will nominate you for a scholarship as well. The advantage of winning a fellowship is that you will get the tuition waived plus partial assistantship for your Ph.D. study, the fellowship will make you very impressive in the future for job hunting. Feel free to let me know if you have any questions.
    مرسی
    partial یعنی بخشی از کل. یعنی اون فلوشیپ میتونه شهریه و بخشی از هزینۀ زندگی شمارو کاور کنه. برای بقیۀ هزینۀ زندگی هم از خود استاد بپرسید که آیا بهتون TA یا RA تعلق میگیره یا نه. از این متن به نظر میرسه که فول کاور باشید.

دوستان عزیز نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

I expect to have a position to offer, so you are welcome to apply. I'm glad for your interest and experience. It is competitive.
    اندکی صبر، سحر نزدیک است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)