صفحه 839 از 1371 نخستنخست ... 3397397898298308318328338348358368378388398408418428438448458468478488498899391339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,381 تا 8,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها من به یه استادی ایمل زدم
    بی ادب برگشته بهم این رو گفت
    Dear applicant,

I will not answer email my name has been pasted into. I hope you understand that we are looking for people interested in our lab not in getting any job.

thank you,

یعنی چی آخه.....

بی تربیته بودا.
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Junior Member

احتمالا ایمیلی که فرستادین تمپلیت بوده و فقط اسم استاد رو توش عوض کردین.
    خیلی از استادا خوششون نمیاد که ایمیل تمپلیت دریافت کنن و خیلی ها هم به اینجور ایمیل ها اصلا جواب نمیدن.
    کلا استادا دنبال دانشجوهایی هستن که واقعا به کارشون علاقه داشته باشه.

سلام بچه ها...نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Thank yu for your interest. Your background is excellent and I urge you to apply.

At the moment I do not have an opening but who knows the grant situation in 2 years.
    Best,

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام بچه ها...نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Thank yu for your interest. Your background is excellent and I urge you to apply.

At the moment I do not have an opening but who knows the grant situation in 2 years.
    Best,
    متاسفانه برداشت + از این ایمیل نداشتم بنظر من پیگیری نکنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... الان تقریبا همه ی جاهایی که میخواستم اپلای کردم و همه ی منابع مالیم برای این قضیه خرج شده. ولی دست از ایمیل زدم بر نداشتم. اخیرا 2-3 تا ایمیل این مدلی از کانادا گرفتم که واقعا به شکم انداخته که اپلای کنم یا نه... چقدر میشه به این جواب های ابهام الود اعتماد کرد ؟ سه تاشون هم گفتن بهار سال دیگه معلوم میشه که فاند داریم یا نه... یعنی اپلای = ریسک.

It does look your work is very interesting and overlaps with mine. Unfortunately, my funding situation is not yet clear for next year so I am not in a position to guarantee funding (or RA and TA positions). There is nothing to say you can't apply, but I can't promise you anything at this point.

I'm not sure if I would be able to support you next year, given uncertain funding.

As such, I would encourage you to apply, but can't guarantee that you will be accepted.

Your profile looks very interesting.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نظرش در مورد رزومه تون از 50-50 بهتره؛ بخصوص اینکه گفته overlap بین کارهاتون وجود داره. اما با توجه به 50-50 بودن شرایط مالی قضیه، تضمینی نیست. البته اشاره هم کرده که پذیرفته شدنتون توی دانشگاه هم قطعی نیست.

با این اوصاف، همه چی 50-50 به نظر میاد. ظاهراً تنها مورد قطعی قضیه، Application Fee هست!

Junior Member

یه استاد به من اوکی داده ولی رنک دانشگاش خوب نیست. نمی دونم چی کار کنم. نظر شما چیه ( Florida international university )
    تافل 110 دارم ولی معدلم خوب نیست (14)
    هیچ جا تا الآن اوکب نداده بهم
    یا میکن فاند نداریم یا جا نداریم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    یه استاد به من اوکی داده ولی رنک دانشگاش خوب نیست. نمی دونم چی کار کنم. نظر شما چیه ( Florida international university )
    در شرایط حال حاظر که رقابت بسیار شدید هست بنظر من اپلای کنید اگر پاسخی در خور توجه هست چون بورس شدن بسیار رقابتی شده است
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

واقع بین باشید؛ با معدل 14 این دانشگاه به نظر من اصلاً گزینۀ بدی نیست. ایالتش هم خوبه و میتونید با سایر دانشگاه هاش، ارتباط علمی داشته باشید. نمرۀ تافل بسیار خوبی دارید ولی این عامل به تنهایی نمیتونه برای گرفتن پذیرش از رنک های بالا کافی باشه.

نمیدونم رشتۀ شما چیه اما این دانشگاه رنکش توی مهندسی مکانیک بین 139 تا 166 هست و توی برق هم بین 135 تا 175. پس اونقدرها هم بد نیست. البته شاید رشتۀ شما فرق داشته باشه.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

دوستان با سابقه راهنمایی لازم رو کردن. فقط میخواستم بگم که 1) به نظر من هم گزینه ی خوبیست، و سعی کنید رابطتون رو ادامه بدید 2) روی اوکی دادن استادها تا وقتی که نامه پذیرش + فاند رو رسما نگرفتید، حساب نکنید... معنیش اینه که گزینه ها دیگتون رو هم در نظر بگیرید.

موفق باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    دوستان با سابقه راهنمایی لازم رو کردن. فقط میخواستم بگم که 1) به نظر من هم گزینه ی خوبیست، و سعی کنید رابطتون رو ادامه بدید 2) روی اوکی دادن استادها تا وقتی که نامه پذیرش + فاند رو رسما نگرفتید، حساب نکنید... معنیش اینه که گزینه ها دیگتون رو هم در نظر بگیرید.

موفق باشیم.
    سلام
    همینطور که دوستامون گفتن همه تخم مرغهاتو تو ی سبد نچین.بعد...اوکی دارریم تا اوکی.
    ضمنا شدیدا ربط داره به این که هدفت چیه و میخوای چی کار بکنی آمریکا بمونی یا نه...
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)