صفحه 84 از 1371 نخستنخست ... 347475767778798081828384858687888990919293941341845841084 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Galois1360
    سلام به نظرتان معنی این ایمیل استاد چیه؟به نظرتان مثبته یا template؟
    چه جوابی بدم بهتره؟
    Thank you for your interest in studying....at ....

We have not started reviewing the applicant files yet,
    and I will keep you posted as soon as we finish reviewing
    your file.

Best regards,
    خوب منظور اینه که هنوز هیچ پرونده ای را بررسی نکردند.... در ضمن گفته وقتی پرونده شما بررسی شد حتما به شما خبر می ده..... هیچ منظور خاصی نداشته و نتیجه به بررسی آینده بستگی داره.... پس منتظر بشید تا پرونده شما بررسی بشه حتما نتیجه را به شما خبر می دن.... نگران نباشید..... نیاز نیست جواب خاصی بدید فقط خوبه تشکر کنید و بگید که منتظر نتیجه بررسی از طریق ایمیل ایشون هستید... در واقع بگید که منتظر بررسی می مونید.... و پیشاپیش تشکر کنید که شما را از نتیجه با خبر می کنند.
    Life salutes you when you make others happy

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام - ممنون میشم اگه کمکم کنید چون تو بد شرایطی قرار گرفتم.
    دیشب یه ایمیل از کانادا گرفتم که استاد دانشگاه ... واسم فرستاده و نوشته که :

I have your full application. Are you flexible with your starting date? Can you start from May 1, 2009? Please let me know

این چه جورشه ؟!؟! چرا اول May ؟ من اصلا واسه این تاریخ نمیتونم برم. کلی کار دارم. کلی مقدمات باید فراهم بشه. من خودم رو واسه شهریور آماده کردم نه اردیبهشت !!!
    به نظر شما بهش چه جوابی بدم؟ از یک طرف نمیتونم اردیبهشت برم و از طرف دیگه میترسم اگه بگم نمیتونم اردیبهشت بیام، منصرف بشه و یه دانشجوی دیگه بگیره ؟ نظر شما نقش کلیدی تو تصمیم من بازی میکنه.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

سلام......
    جسارتا، شما چه مشکل خاصی دارید که نمی تونید زودتر برید؟..... البته قصد فضولی نیست..... ولی اگر مسئله حاد نیست خوب اول "می" برید.... به نظر من کاملا رد نکنید... بگید ترجیح می دید که آگوست ترم رو شروع کنید ولی اگر راهی برای postpone شدن وجود نداره و شما شانستون(فوند) را از دست می دید.... خوب بسم الله بگید همین" می" تشریف می برید..... در واقع اول نظرتون رو بگید ولی نتیجه و تصمیم را به خود استاد واگذار کنید.... از الان هم کلی وقت دارید می تونید آماده بشید و احتمال سفارت هم خلوت تر باشه..... امیدوارم موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من اخیرا یه استاد پیدا کردم که از زمینه کاری من خوشش اومد از اونجایی که بدشانسیهای من یکی دو تا نیست :-[ حالا که اومدم applyکنم دیدم ددلاین گذشته به استاده گفتم و اینطور جواب داد که:
    Your CV looks very appropriate. Unfortunately, I have no power to change deadlines. In fact, we are interviewing students over this next month but have made no decisions yet. I would urge you to apply to ....., maybe you could still be considered for this year. If you are too late, you will have to wait for another semester. I am ccin'g Dr. .........who might have more information as to whether there is still time to apply for this year.
    از طرفی دیگه تو سایتشون نوشته که
    The application deadline for the Fall semester is the preceding January 15. Applications received by the department after that date are disadvantaged for admission and financial support. Only exceptional students may be considered for admission at other times.

به نظر شما این exceptional students شامل حال ما می شن
    در ضمن باتوجه به ایمیل استاده من apply کنم یا نه؟
    HI
    People have already answered you earlier; but as you asked me to say my idea:
    Were I you, I simply would ask that professor to send a cover letter to that office, say graduate office, mentioning that you would be his/her graduate student and he/she is strongly gonna hire you as his/her student; This action is the most reliable and undoubted one; by this means you will have both sides: professor himself and highly possible admissions

another alternative , that could be also considerable, is just applying and trying your chance, in this case you do apply and keep touch with that advisor and occasionally remind him of your application; if he is seriously gonna hire you, he will support your application when being decided on

سلام
    مرسی از جوابتcountdown
    استاده دوباره این جور جواب داده که
    don't know ........, probably not. But.... maybe. You would have to apply to see.
    Anyways I can not guarantee admittance into my lab as our procedure is to have new students rotate through 3 labs. For example, mine would be one & then you would have to pick 2 others. then we would all make a decision after the rotation.

خوب منظورش چیه؟
    به نظرتون apply کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام - ممنون میشم اگه کمکم کنید چون تو بد شرایطی قرار گرفتم.
    دیشب یه ایمیل از کانادا گرفتم که استاد دانشگاه ... واسم فرستاده و نوشته که :

I have your full application. Are you flexible with your starting date? Can you start from May 1, 2009? Please let me know

این چه جورشه ؟!؟! چرا اول May ؟ من اصلا واسه این تاریخ نمیتونم برم. کلی کار دارم. کلی مقدمات باید فراهم بشه. من خودم رو واسه شهریور آماده کردم نه اردیبهشت !!!
    به نظر شما بهش چه جوابی بدم؟ از یک طرف نمیتونم اردیبهشت برم و از طرف دیگه میترسم اگه بگم نمیتونم اردیبهشت بیام، منصرف بشه و یه دانشجوی دیگه بگیره ؟ نظر شما نقش کلیدی تو تصمیم من بازی میکنه.
    کسی کمکم نمیکنه ؟ من امشب باید به استاد ایمیل بزنم. اصلا دو ماهه میشه ویزا گرفت ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Senior Member

کسی کمکم نمیکنه ؟ من امشب باید به استاد ایمیل بزنم. اصلا دو ماهه میشه ویزا گرفت ؟
    والا منم به احتمال زیاد کارم واسه ترم summer یعنی همون May درست میشه ... خودمم موندم که آیا میشه رفت یا نه ولی کمیته پذیرش که میدونم خیلی زود تشکیل میشه و جوابش هم قاعدتا" باید زود بیاد ... سفارت هم باید خلوت باشه این روزا ... من پاسپورت دارم و امیدوارم که بتونم به May برسم حالا شما رو دیگه نمیدونم میخوای چه تصمیمی بگیری ... در هر صورت میتونی به استاده بگی تمام تلاشت رو میکنی که بری ... بقیه دوستان هم نظر بدن خوبه ...

Senior Member

البته اینجا جاش نیست ولی میگم ... مدیران اگر صلاح دونستن جابجا کنن ... با خوندن فروم فهمیدم یه دو ماهی گرفتن ویزای کانادا بدون در نظر گرفتن موارد استثنا طول میکشه پس میتونی به استاده بگی تا آخر Feb یا دیگه حداکثر وسطای March باید پذیرشت بیاد وگرنه فایده نداره ... حالا میتونی اینو بهش نگی و بگی ok هست اگه هم مشکلی پیش اومد بعدا" بهش بگو احتمالا" قبول میکنه که واسه sep بری ...

لطفا" دوستان اگر در مورد مدت زمان گرفتن ویزای کانادا مطلبی دارن در تاپیک مرتبط پیگیری کنن ... ممنون

We have relatively few .......... associated with our department other
    than ...., but we can extend our deadline if a professor is
    particularly interested in a student. We have very few openings this
    year, but if you like, you can email your CV to me (I could not find it
    attached to this email) and I will show it to those interested in
    accepting a student. If they choose your application, they will contact
    you to arrange for you to officially apply. Please be aware that the
    competition for these few openings is very high. Therefore, I suggest
    that you also look at other possibilities.

این ایمیل رو منشیه مسئول ثبت نام فرستاده که ایمیل استاده رو در پیام قبلی توی این صفحه گذاشتم
    به نظر شما apply کنم ؟
    کمک کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    We have relatively few .......... associated with our department other
    than ...., but we can extend our deadline if a professor is
    particularly interested in a student. We have very few openings this
    year, but if you like, you can email your CV to me (I could not find it
    attached to this email) and I will show it to those interested in
    accepting a student. If they choose your application, they will contact
    you to arrange for you to officially apply. Please be aware that the
    competition for these few openings is very high. Therefore, I suggest
    that you also look at other possibilities.

این ایمیل رو منشیه مسئول ثبت نام فرستاده که ایمیل استاده رو در پیام قبلی توی این صفحه گذاشتم
    به نظر شما apply کنم ؟
    کمک کمک
    خودش که گفته، رزومه را بفرست استادا بررسی کنند اگر مایل بودن تماس می گیرن اون وقت اپلای کنید.... سریع تر رزومه بفرستید....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)