صفحه 841 از 1371 نخستنخست ... 3417417918318328338348358368378388398408418428438448458468478488498508518919411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,401 تا 8,410 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab67 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه ایمیل زدم به استاد گفتم از زمینه کارتون خوشم میاد.تزم رو هم گفتم چیه.ایشون این جواب رو دادن:
    Thank you for your interest in our research program. We accept new
    graduate students continuously. Graduate student funding is handed out
    on a competitive basis to the pool of applicants admitted into our
    graduate program. At this writing I have no new funding for new
    students or post-docs, although I do have proposals submitted for such
    funding. If there are funding opportunities through your government, or
    one that is a cooperation between our governments, you might consider
    investigating these opportunities and applying for them.
    منظورشون اینه که نمیتونن فاند بدن یا شاید بعدا بتونن؟؟؟
    من الان باید جوابشون چی بگم؟
    مرسیییییی
    دوست عزیز ایشون واضح گفتن فاند ندارن،هرچند پروپوزال برای گرفتن فاند سابمیت کردن.اگر خودت فاند داری میتونی اینجا رو در نظر بگیری.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا نمایش پست ها
    دوستان لطفا نظرتون رو راجع به این ایمیل هم بگین :
    Dear Maryam, thanks for your inquiry. Your profile looks indeed quite in line with my own interests.

I would encourage you to apply.

Keep in mind, however, that I am leaving for a sabbatical year in Fall 2014 and will be back in Fall 2015.

لطفا من رو راهنمایی کنین که چه جوابی به ایشون بدم.
    بگم که من بیام درسم رو شروع کنم و تو بعدا به من پروژه بده. یا بگم که من رو به یکی دیگه معرفی کن؟

ممنون از وقت و جوابتون
    اساتيد سال اول زياد كاري به دانشجو ندارن و دانشجو بيشتر درگير پاس كردن كورس ها هست
    شما خيلي كوتاه بگيد: خوب تكليف كار كردن من با شما چي ميشه؟
    ویرایش توسط pApAr : November 20th, 2013 در ساعت 07:11 PM دلیل: نقل قول
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا نمایش پست ها
    سوال اصلی من اینه که معمولا در این گونه شرایط بهترین برخورد چیه. ممنون میشم اگه زود راهنماییم کنین که من زودتر جوابش روبدم.
    جوابش امیدوار کنندس ولی مشکل اینه که تو اون یک سالی که نیستن احتمالا شما هم فاندی نخواهید داشت چون پروژه ای نیست. بالاخره استارت پروژه باید همون اوایل بخوره دیگه
    به نظرم بپرس که تو اون یک سالی که ایشون تشریف ندارن فاند بهتون تعلق میگیره یا اینکه خودتون باید خرج کنید. اگه فاند بهتون تعلق نمیگیره و خودتونم نمیتونید خرج این یه سالو از جیب بدید کلا بیخیال این استاد بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- مهندسی محیط زیست(دانشگاه تهران)

سلام دوستان.من یه ایمیل به استاد زدم ایشون گفتن رزومه ام رو بفرستم برای رئیس دپارتمان.اینم متنش:
    Dear: Please see our information in the attachment. Please also send resume to Dr.Ma, for his pre-evaluationالان من رزومه ام رو که میفرستم چی تو متنش به انگلیس بگم به ایشون.
    مرسییییی از کمکتون

Junior Member

یه استاد جوابمو به صورت زیر داده. نمیدونم منظورش چیه؟ اینارو واسش ایمیل بزنم یا باید \ست کنم؟ به نظرتون خوشش اومده از رزومم؟
    Please send me your following documents:
    1. TOEFL results
    2. GRE results
    3. MS transcripts (unofficial OK)
    4. BS transcript (unofficial OK)

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab67 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه ایمیل به استاد زدم ایشون گفتن رزومه ام رو بفرستم برای رئیس دپارتمان.اینم متنش:
    Dear: Please see our information in the attachment. Please also send resume to Dr.Ma, for his pre-evaluationالان من رزومه ام رو که میفرستم چی تو متنش به انگلیس بگم به ایشون.
    مرسییییی از کمکتون
    به نظر من ایمیل استادتون و فوروارد کنین به ایشون و رزومه رو هم attach کنین بهش. تو متن ایمیل هم مثل بنویسین پیرو صحبتهای انجام شده با دکتر... (اسم استادتون) و عطف به پاسخ ایشون، روزمه خودم و براتون می فرستم. تشکر هم بکنین و درخواست بدین که نظرشون و یا مدارک بیشتری اگه لازم هست و به شما اطلاع بدن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mos_bad نمایش پست ها
    یه استاد جوابمو به صورت زیر داده. نمیدونم منظورش چیه؟ اینارو واسش ایمیل بزنم یا باید \ست کنم؟ به نظرتون خوشش اومده از رزومم؟
    Please send me your following documents:
    1. TOEFL results
    2. GRE results
    3. MS transcripts (unofficial OK)
    4. BS transcript (unofficial OK)
    خوب همین که جواب داده خودش امیدوار کننده است چون اینها کلی ایمیل دریافت می کنن و از بینشون فقط به افرادی که بیشتر جذبشون می کنن جواب می دن. من فکر میکنم که باید براشون ایمیل کنین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

دوستان نظرتون درباره این پاسخ چیه؟
    Hi -

I do not know what funding I will have in the next year, so I cannot make a decision at this time. If you were to apply to the program, to be accepted, and if some of my grants were to come forth, I might be able to mentor you. At this stage, the best I can do is say that your record looks of interest to people at our university.

Best regards
    Mike
    بنظرتون بهترین جواب چیه به ایشون بدم؟ اصلا آیا جوابی داره؟

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط felertishia88 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون درباره این پاسخ چیه؟
    Hi -

I do not know what funding I will have in the next year, so I cannot make a decision at this time. If you were to apply to the program, to be accepted, and if some of my grants were to come forth, I might be able to mentor you. At this stage, the best I can do is say that your record looks of interest to people at our university.

Best regards

Mike
    بنظرتون بهترین جواب چیه به ایشون بدم؟ اصلا آیا جوابی داره؟
    خوب نظر دادن کمی سخته نمی خوام نا امیدتون کنم اما تجربه می گه که وقتی استادی زیاد تمایل نداره دانشجو رو به اپلای از طریق سیستم دانشگاه هدایت می کنه، البته شایدم ایشون واقعا در حال حاضر براش مقدور نیست. در هر حال به نظر نمی رسه ایمیل ایشون جوابی داشته باشه، اما اگه می خواین پیگیری بیشتری بکنین می تونین بهش ایمیل بزنین و بپرسین که مثلا می تونه افرادی و که با شما interest هاشون مشابه هست معرفی کنه. این نظر منه اما هر طور صلاح می دونین. اینم بگم که گرفتن تایید یک استاد واقعا عالی هست اما بودن افرادی که بدون داشتن تایید یک استاد خاص و از طریق اپلای مستقیم دانشگاه پذیرش گرفتن پس نا امید نشین. به خصوص اگه شرایطتون خوبه.

2 تا استاد انگلیس امروز این ایمیلا رو برام فرستادن. از اونجایی که پروپوزال تا حالا ننوشتم یعنی خارجی! نمیدونم چیکار کنم و اینکه چقدر اینا امیدوار کننده است؟

1-Dear xxx

Thank you for your interest in studying with me for your PhD, and for sending me your CV.

The system at the University of York is currently structured so that the PhD candidate submits an application with a project proposal. The project proposal should be discussed and developed in collaboration with me in advance of the application.

My expertise is in xx and my research focuses on the xx mechanisms of high-level xx of social information (e.g. actions). Is there a particular area of xx/xx perception you would like to study for your PhD, or do you have any specific ideas for a project here at York? If these are not quite yet well formed, I would be happy to talk to you to help refine your ideas.

I take it you are currently in Iran and therefore unable to come and visit me in York easily. It would be possible to arrange Skype discussions if necessary.

One further thing – I don’t have much experience of the Iranian system – do you think you can send me an amended CV with your grades from your degrees and courses included? In addition, it would be very helpful if you send me the .pdfs of the published papers you refer to in your email below.

Best wishes,
    Nick

2-Dear xx
    Thank you for your interest. It would be useful to know some more details.

What would you like to do a PhD on? Will you be applying for funding? If so, from whom? When would you be hoping to start?

It would be useful for you, and for me, if you could write a research proposal detailing your ideas for PhD study. You would need to do this for any university in the UK, so even if we decide that our interests are not sufficiently aligned, it would be of use to you if you end up approaching someone else.

I would also like to read one of your publications. Perhaps you could send me one.

I look forward to hearing more from you.

xxxx

...Move and the way will open

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)