صفحه 845 از 1371 نخستنخست ... 3457457958358368378388398408418428438448458468478488498508518528538548558959451345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,441 تا 8,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    امروز بعد 200 تا ایمیل زدن به استادا یه استاد از دانشگاه بروک کانادا که رنکش چندان بالا هم نیست این جوابو واسم داده!!!

Thank you for your interest in my research group, I currently have no funding to support international graduate students so I can only offer you a place in my research group if you are self-funded. I am glad you enjoyed reading my paper, there should be some more work coming out on this topic in the near future.

یعنی علت اینکه استادا جواب نمیدن اینه که فاند ندارن؟چون احتمالا میدونن دانشجوهای خارجی فاند می خوان (البته من 3 ،4 ماه قبلم یه همچین جوابایی حتی از استادای دانشگاههای رنک بالا مثل بریتش کلمبیا هم گرفته بودم که فاند ندارن)

الان واقعا نمی دونم چیکار کنم؟ اپلای کنم بدون استاد؟ من واقعا مصمم بودم که امسال پذیرش بگیرم ولی الان با این شرایط.....!!!
    TRY HARDER!

این چیزا ناامید شدن و این جرفا رو نمیشناسه.. 1) استادای بیشتری پیدا کن 2) متن ایمیل رو یکم عوض کن، دوباره برای اون 200نفر بفرست... دیگه اگر واقعا هیچ جوابی نداشتی، یه نگاه به روزمه ات بکن، جاهایی که فک میکنی پذیرش میگیری اپلای کن.

این پستم نگاه کن.

سلام دوستان .به نظرتون این جوابی که گرفتم روی شانس پذیرشم تاثیری میذاره؟

Hi, .... Thanks for the email. The way it works here is that you apply to the Physics department rather than directly to individual professors. So, please go ahead and apply. If/when you do, let me know, and I will take a long look at your application. Your CV is certainly strong, and I will argue that you should be admitted, but it's up to the university and the department.

Best

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    سلام دوستان .به نظرتون این جوابی که گرفتم روی شانس پذیرشم تاثیری میذاره؟

Hi, .... Thanks for the email. The way it works here is that you apply to the Physics department rather than directly to individual professors. So, please go ahead and apply. If/when you do, let me know, and I will take a long look at your application. Your CV is certainly strong, and I will argue that you should be admitted, but it's up to the university and the department.

Best

يك شانسه كه ميتونه به فرصت خوبي تبديل بشه. من اگر جاي شما مي بودم و هزينه برام مهم نبود حتما اقدام مي كردم. اما هيچ چيز مشخص نخواهد بود ماداميه رزومه ي رقباي شما مشخص نشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام.
    من تاکنون برای تعدادی اساتید ایمیل زدم (البته نسبت به دوستان که میگن 200 ایمیل زدن خیلی کمتر هست!! البته به علت اینکه اساتید زیادی توی کار مورد علاقم پیدا نکردم که امکانات ازمایشگاهی هم داشته باشه) و شاید برای بعضی 4 یا 5 بار ایمیل را مجدد فرستاده ام.
    به جرات میتونم بگم (طبق تجربم) اگر استادی بخواد جواب بده حداکثر بعد از 2 روز حتما جواب میدن! از اونهایی که من ایمیل فرستاده بودم حدود 20-25 درصد جواب دادن. اما متاسفانه جوابشون منفی بود (یا دیگر کار تحقیقاتی نمی کنند! یا دارند بازنشست میشن! یا دارند به سفر کاری میرند!! یا دیگر دانشجو نمیگیرند!!) و بجز 4-3 مورد (بصورت مستقیم ایمیل دادن یا غیر مستقیم که مسول پذیرش شرایط دانشگاه برام فرستاده بود) که جوابی مبنی بر اقدام به ارسال مدارک جهت بررسی در کمیسیون و رقابت با دیگر داوطلبین داده بودن، جواب دیگر دریافت نکردم. با توجه به نزدیک شدن ددلاین اکثر دانشگاهها از دوستان با تجربه چندتا سوال داشتم:
    1- به این جواب نیمچه نیمه اساتید چقدر می توان امیدوار بود و آیا برای این دانشگاه اقدام کنم؟؟
    2- تکیلفمون با اساتیدی که جواب نمی دهند چیست؟؟ و چگونه میشه از شرایطشان اطلاع پیدا کرد؟؟؟
    3- آیا با اساتیدی که مایل هستم باهاشون کار کنم و جواب ندادن باهاشون تماس تلفنی بگیرم ؟؟ (الیته اسپکینگم خوب نیست و نگران این هستم که این موضوع اثر منفی بر روی اساتید بزاره!)
    4- پارسال با 2 استاد ارتباط داشتم که دراخرین روزهای ددلاین (1هفته به پایان زمان) بمن گفتن اپلای کن!!(که منم نرسیدم) اما امسال اصلا جواب ایمیل هامو ندادند! ایا امسال برایشان مدارک بفرستم؟؟
    5- در انتها ایا برای دانشگاهی که دوست دارم در انها پذبرش بگیرم اما جواب از اساتیدشان دریافت نکردم اقدام کنم؟؟ بر این اساس چقدر شانس دارم؟

البته میدونم که باید اپلای کرد تا بعد دید در رقابت یا رقبا چقدر شانس داریم؛ اما میخوام تیری که تو تاریکی پرتاب میکنم به هدف نزدیک تر باشه.
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان این ایمیل بعد از یه هفته گرفتم. میتونین نظرتون بگین ممنون (یعنی یه جورایی منفی یا نه؟)
    ایمیل زیر رو از یکی از استادهای استرالیا گرفتم.

Thank you for your enquiry about joining my research group. We are always looking for high achieving students to join our research team. I do not have funding available currently to pay you a scholarship but there are a number of scholarships offered through the University which cover tuition fees and living costs.

In order to be considered for postgraduate research and scholarships here, please complete the application process as described at the School of Engineering Future Research Students website xxxxxx where you can find up to date information on admissions and scholarships. You may list my name as a potential supervisor and I will look forward to seeing your application.
    To apply for a Graduate Research Degree program, all applicants are required to complete a hard copy application form, to be submitted along with all required supporting documents (original or certified copies). Please note that there is no online application available and we do not accept emailed applications.

Please refer to the following link xxxxxxxxxx - where you can find the application form, which includes detailed instructions regarding the supporting documentation required.
    Once completed, you can submit your application by mail or in person to the following address:
    Graduate Research Admissions,
    Our website also has a Frequently Asked Questions section which may provide you with further guidance - xxxxxx
    Your referees can email the referee reports directly to us, at xxxxxxx If they prefer to mail the reports to our office, they must ensure the reports are sealed in envelopes with their signature across the seal

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh63 نمایش پست ها

سلام دوستان این ایمیل بعد از یه هفته گرفتم. میتونین نظرتون بگین ممنون (یعنی یه جورایی منفی یا نه؟)
    ایمیل زیر رو از یکی از استادهای استرالیا گرفتم.

Thank you for your enquiry about joining my research group. We are always looking for high achieving students to join our research team. I do not have funding available currently to pay you a scholarship but there are a number of scholarships offered through the University which cover tuition fees and living costs.

In order to be considered for postgraduate research and scholarships here, please complete the application process as described at the School of Engineering Future Research Students website xxxxxx where you can find up to date information on admissions and scholarships. You may list my name as a potential supervisor and I will look forward to seeing your application.
    To apply for a Graduate Research Degree program, all applicants are required to complete a hard copy application form, to be submitted along with all required supporting documents (original or certified copies). Please note that there is no online application available and we do not accept emailed applications.

Please refer to the following link xxxxxxxxxx - where you can find the application form, which includes detailed instructions regarding the supporting documentation required.
    Once completed, you can submit your application by mail or in person to the following address:
    Graduate Research Admissions,
    Our website also has a Frequently Asked Questions section which may provide you with further guidance - xxxxxx
    Your referees can email the referee reports directly to us, at xxxxxxx If they prefer to mail the reports to our office, they must ensure the reports are sealed in envelopes with their signature across the seal
    خوب اوایلش یه کم دلسرد کننده و شبیه تمپلت و عذر و بهونه است. اما جایی که گفته اسم منو به عنوان سوپروایزر بزار خیلی امیدوار کننده است. من فکر می کنم اگه شرایطتون با توجه به حد نصاب های دانشگاه بالاست، اپلای کنین و تماستون رو هم با این استاد قطع نکنین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

دوستان شرمنده، کسی میدونه الان دانشگاه های آمریکا در تعطیلات هستن یا خیر؟ چون به چند تا از استادا میل زدم و جواب دادن که تا آخر هفته جاری که پیش رو هستش تشریف ندارن! در واقع فک کنم جواب اتومات بود که برام اومده!!!

دوستان یه جوابی از یکی از استادا گرفتم، میخاستم ببینم به نظرتون جوابش امیدوار کننده هست؟ و اینکه در جوابش تو این مرحله لازم هست چیزی بگم؟ اگه لازمه چی بگم؟
    Thank you for your message and congratulations on your accomplishments thus far!

I would be interested in reviewing a complete graduate application from you in the new year. I anticipate on accepting one PhD candidate to commence his/her studies in the Fall 2014 term. I will be considering applications on a competitive basis and would like to consider all applications in the spring of 2014.

In your application, please indicate that you wish to have your application reviewed by myself.

Thank you very much and I look forward to reviewing your application file.

سلام
    این جواب یکی از اساتیده:
    Please visit the web site for information concerning the ..... graduate program.

http://...........edu/

Good luck in your search for a suitable program.
    نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام
    این جواب یکی از اساتیده:
    Please visit the web site for information concerning the ..... graduate program.

http://...........edu/

Good luck in your search for a suitable program.
    نظرتون چیه؟
    هیچ چیز خاصی نگفته. جز اینکه شما رو به اپلای از طریق سایت دانشگاه هدایت کرده. نم یخوام نا امیدتون کنم اما به نظر می رسه مه علاقه مند نبوده. البته بدون داشتن استاد خاصی هم خیلی ها اپلای کردن و موفق شدن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)