صفحه 846 از 1371 نخستنخست ... 3467467968368378388398408418428438448458468478488498508518528538548558568969461346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,451 تا 8,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    هیچ چیز خاصی نگفته. جز اینکه شما رو به اپلای از طریق سایت دانشگاه هدایت کرده. نم یخوام نا امیدتون کنم اما به نظر می رسه مه علاقه مند نبوده. البته بدون داشتن استاد خاصی هم خیلی ها اپلای کردن و موفق شدن.
    میشه ازش سوال بپرسم؟ مثلا بگم شما پوزیشنی دارین و اینا؟
    میشه راهنمایی کنینی چی بگم؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    میشه ازش سوال بپرسم؟ مثلا بگم شما پوزیشنی دارین و اینا؟
    میشه راهنمایی کنینی چی بگم؟
    مرسی
    تو ایمیل اولتون چی بهش گفته بودین؟
    اینطور که به نظر می یاد ایشون زیاد علاقه مند نشده و یا اینکه به دلایلی فعلا دانشجو نمی گیره، حس می کنم تماسهای بیشتر هم بی نتیجه است اما چیزی رو هم از دست نمی دین، می تونین ازش بپرسین که اگه خودش نمی تونه استاد دیگه ای رو بهتون معرفی کنه و این چیزها.
    موفق باشین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    تو ایمیل اولتون چی بهش گفته بودین؟
    اینطور که به نظر می یاد ایشون زیاد علاقه مند نشده و یا اینکه به دلایلی فعلا دانشجو نمی گیره، حس می کنم تماسهای بیشتر هم بی نتیجه است اما چیزی رو هم از دست نمی دین، می تونین ازش بپرسین که اگه خودش نمی تونه استاد دیگه ای رو بهتون معرفی کنه و این چیزها.
    موفق باشین.
    اولا لازمه بگم امریکاس و رنک دانشگاش خیلی خوبه و شاید نوع جوابش به خاطر اینه که اونا قبل ادمیشن با دانشجویی قرار نمیزارن(دانشگاههای برتر امریکا)
    و من در متن ایمیلم خودم و کارهام رو معرفی کردم و بعضی کارای اون رو که به کارای من ربط پیدا میکرد رو گفتم و روزمم رو به ایمیل اتچ کردم.
    خیلی خشک و سرد جواب داده. ولی نمیدونم میشه امیدی باشه و با توجه به رنک دانشگاش و اینا شاید بشه امیداوار شد چون مثالا ممکن بود از یک دانشگاه با رنک 100 باشه تا این دانشگاه. ضمنا این استاده با نفر اول رشتم در دنیا در ام ای تی همکاری میکنه. این رو به خاطر این میگم که نوع پاسخش رو بشه تصور کرد از طرف چه جور ادمیه.

dear good friends,

please let me know your opinion about this response:

Thank you for your enquiry. Due to limited funding, I do not currently have any graduate vacancies in my group. I am hoping that I will have positions available for Fall 2014, and I will let you know if a suitable position arises. I do receive a large number of applications so if a position does arise it would be a competitive selection process. Your background looks very impressive, but you would need to make a formal application before I could consider you for a position.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    dear good friends,

please let me know your opinion about this response:

Thank you for your enquiry. Due to limited funding, I do not currently have any graduate vacancies in my group. I am hoping that I will have positions available for Fall 2014, and I will let you know if a suitable position arises. I do receive a large number of applications so if a position does arise it would be a competitive selection process. Your background looks very impressive, but you would need to make a formal application before I could consider you for a position.
    ميتونيد اقدام كنيد اما چيز خاصي نگفته جز اينكه شما هم با بقيه مقايسه و بعد ايشون انتخاب ميكنه. از رزومه تعريف كرده اما تا مدارك همه نرسه مشخص نيست رقباتون چه رزومه هايي دارند آيا بهترند يا ضعيف تر. اما براي پاييز اميدواره كه پوزيشن داشته باشه. بازم فكر كنيد و با توجه به رنك دانشگاه و رتبه و رزومه ي خودتون تصميم بگيريد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ميتونيد اقدام كنيد اما چيز خاصي نگفته جز اينكه شما هم با بقيه مقايسه و بعد ايشون انتخاب ميكنه. از رزومه تعريف كرده اما تا مدارك همه نرسه مشخص نيست رقباتون چه رزومه هايي دارند آيا بهترند يا ضعيف تر. اما براي پاييز اميدواره كه پوزيشن داشته باشه. بازم فكر كنيد و با توجه به رنك دانشگاه و رتبه و رزومه ي خودتون تصميم بگيريد. شادزي
    ممنون از پاسختون...زمینه ی کاریه استاد کاملا با زمینه ی کاری من و مقاله هام همخوانی داره...ولی رنک دانشگاش خیلی بالا هست...راستش خیلی ریسکه...در ضمن اپلیکیشن فی خیلی بالایی داره..............

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون...زمینه ی کاریه استاد کاملا با زمینه ی کاری من و مقاله هام همخوانی داره...ولی رنک دانشگاش خیلی بالا هست...راستش خیلی ریسکه...در ضمن اپلیکیشن فی خیلی بالایی داره..............
    گاهي ريسك هاي بالا نتايج شيريني به دنبال داره گاهي خير. ببينيد خودتون چي مي خواهيد. اگر دوست داريد قطعا شانستون رو اينجا امتحان كنيد اپليكيشن بالا هرگز يك بهانه نيست. اگر بعيد ميدونيد از رزومه اتون كه در بازي شانس ببره اين هزينه رو صرف شانسي قطعي تر كنيد. چيزي كه مسلمه شما از استادي جوابي بهتر از اين نخواهيد شنيد و نهايتا از رزومه تعريف كنند و تشويق به اپلاي.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

سلام دوستان. به نظرتون این جواب جز جوابای حوبه، بده یا خنثی؟
    Pleaseinform me when you have officially applied, I look forward to receiving yourcompleted application packet.
    االبته بعد از ابن هم در مورد research interest خودم پرسید ولی منکه بهش جواب دادم دیگه هیچی نگفت
    این نیز بگذرد ...

Junior Member

سلام دوستان جواب سوالهای مارو بدید لطفاً:
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام.
    من تاکنون برای تعدادی اساتید ایمیل زدم (البته نسبت به دوستان که میگن 200 ایمیل زدن خیلی کمتر هست!! البته به علت اینکه اساتید زیادی توی کار مورد علاقم پیدا نکردم که امکانات ازمایشگاهی هم داشته باشه) و شاید برای بعضی 4 یا 5 بار ایمیل را مجدد فرستاده ام.
    به جرات میتونم بگم (طبق تجربم) اگر استادی بخواد جواب بده حداکثر بعد از 2 روز حتما جواب میدن! از اونهایی که من ایمیل فرستاده بودم حدود 20-25 درصد جواب دادن. اما متاسفانه جوابشون منفی بود (یا دیگر کار تحقیقاتی نمی کنند! یا دارند بازنشست میشن! یا دارند به سفر کاری میرند!! یا دیگر دانشجو نمیگیرند!!) و بجز 4-3 مورد (بصورت مستقیم ایمیل دادن یا غیر مستقیم که مسول پذیرش شرایط دانشگاه برام فرستاده بود) که جوابی مبنی بر اقدام به ارسال مدارک جهت بررسی در کمیسیون و رقابت با دیگر داوطلبین داده بودن، جواب دیگر دریافت نکردم. با توجه به نزدیک شدن ددلاین اکثر دانشگاهها از دوستان با تجربه چندتا سوال داشتم:
    1- به این جواب نیمچه نیمه اساتید چقدر می توان امیدوار بود و آیا برای این دانشگاه اقدام کنم؟؟
    2- تکیلفمون با اساتیدی که جواب نمی دهند چیست؟؟ و چگونه میشه از شرایطشان اطلاع پیدا کرد؟؟؟
    3- آیا با اساتیدی که مایل هستم باهاشون کار کنم و جواب ندادن باهاشون تماس تلفنی بگیرم ؟؟ (الیته اسپکینگم خوب نیست و نگران این هستم که این موضوع اثر منفی بر روی اساتید بزاره!)
    4- پارسال با 2 استاد ارتباط داشتم که دراخرین روزهای ددلاین (1هفته به پایان زمان) بمن گفتن اپلای کن!!(که منم نرسیدم) اما امسال اصلا جواب ایمیل هامو ندادند! ایا امسال برایشان مدارک بفرستم؟؟
    5- در انتها ایا برای دانشگاهی که دوست دارم در انها پذبرش بگیرم اما جواب از اساتیدشان دریافت نکردم اقدام کنم؟؟ بر این اساس چقدر شانس دارم؟

البته میدونم که باید اپلای کرد تا بعد دید در رقابت یا رقبا چقدر شانس داریم؛ اما میخوام تیری که تو تاریکی پرتاب میکنم به هدف نزدیک تر باشه.
    متشکرم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام.
    من تاکنون برای تعدادی اساتید ایمیل زدم (البته نسبت به دوستان که میگن 200 ایمیل زدن خیلی کمتر هست!! البته به علت اینکه اساتید زیادی توی کار مورد علاقم پیدا نکردم که امکانات ازمایشگاهی هم داشته باشه) و شاید برای بعضی 4 یا 5 بار ایمیل را مجدد فرستاده ام.
    به جرات میتونم بگم (طبق تجربم) اگر استادی بخواد جواب بده حداکثر بعد از 2 روز حتما جواب میدن! از اونهایی که من ایمیل فرستاده بودم حدود 20-25 درصد جواب دادن. اما متاسفانه جوابشون منفی بود (یا دیگر کار تحقیقاتی نمی کنند! یا دارند بازنشست میشن! یا دارند به سفر کاری میرند!! یا دیگر دانشجو نمیگیرند!!) و بجز 4-3 مورد (بصورت مستقیم ایمیل دادن یا غیر مستقیم که مسول پذیرش شرایط دانشگاه برام فرستاده بود) که جوابی مبنی بر اقدام به ارسال مدارک جهت بررسی در کمیسیون و رقابت با دیگر داوطلبین داده بودن، جواب دیگر دریافت نکردم. با توجه به نزدیک شدن ددلاین اکثر دانشگاهها از دوستان با تجربه چندتا سوال داشتم:
    1- به این جواب نیمچه نیمه اساتید چقدر می توان امیدوار بود و آیا برای این دانشگاه اقدام کنم؟؟
    2- تکیلفمون با اساتیدی که جواب نمی دهند چیست؟؟ و چگونه میشه از شرایطشان اطلاع پیدا کرد؟؟؟
    3- آیا با اساتیدی که مایل هستم باهاشون کار کنم و جواب ندادن باهاشون تماس تلفنی بگیرم ؟؟ (الیته اسپکینگم خوب نیست و نگران این هستم که این موضوع اثر منفی بر روی اساتید بزاره!)
    4- پارسال با 2 استاد ارتباط داشتم که دراخرین روزهای ددلاین (1هفته به پایان زمان) بمن گفتن اپلای کن!!(که منم نرسیدم) اما امسال اصلا جواب ایمیل هامو ندادند! ایا امسال برایشان مدارک بفرستم؟؟
    5- در انتها ایا برای دانشگاهی که دوست دارم در انها پذبرش بگیرم اما جواب از اساتیدشان دریافت نکردم اقدام کنم؟؟ بر این اساس چقدر شانس دارم؟

البته میدونم که باید اپلای کرد تا بعد دید در رقابت یا رقبا چقدر شانس داریم؛ اما میخوام تیری که تو تاریکی پرتاب میکنم به هدف نزدیک تر باشه.
    متشکرم
    سلام دوست عزيز
    1- ناچاريد اكتفا كنيد، بله بسته به بودجه خودتون هر چند تا كه امكانش هست اپلاي كنيد.
    2- تكليف اينه كه يا بايد اپلاي كني يا بيخيالش بشي. نميشه فهميد شرايطشون چيه، مگه اينكه از دانشجوهاي قبليش كسب اطلاع كني
    3- نه اصلا، بخاي هم زنگ بزني بايد قبلش هماهنگ كرده باشي
    4- بله حتما بنظرم اپلاي كنيد.
    5- بله، حتما لازم نيست كه جواب داده باشي. خيلي ها بدون استاد ادميشن ميگيرن و در موارد زيادي هم ديده شده كه استاد بعد از اپلاي خودش با دانشجو تماس ميگيره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)