صفحه 848 از 1371 نخستنخست ... 3487487988388398408418428438448458468478488498508518528538548558568578588989481348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,471 تا 8,480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید میل زدم و گفتم که می خوام واسه ارشد اپلای کنم و همراه ایمیل رزومه رو هم ضمیمه کردم ( توی رزومه دقیقاً مشخصه که فارغ التحصیل کارشناسی هستم) ولی نمی دونم جوابش تا چه حدی مثبته ؟ و اینکه منظور استاد از این جواب چیه ممنون میشم راهنمائیم کنید و اینکه جوابشو چی بدم خوبه؟!
    Dear xxx

If you are interested for PhD here, you can apply to the Department of
    Computer Engineering. I am looking for PhD students usually. Then
    we investigate the applications and decide.
    Thank you for your interest.

Best Regards

xxxxxxxx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از اساتید میل زدم و گفتم که می خوام واسه ارشد اپلای کنم و همراه ایمیل رزومه رو هم ضمیمه کردم ( توی رزومه دقیقاً مشخصه که فارغ التحصیل کارشناسی هستم) ولی نمی دونم جوابش تا چه حدی مثبته ؟ و اینکه منظور استاد از این جواب چیه ممنون میشم راهنمائیم کنید و اینکه جوابشو چی بدم خوبه؟!
    Dear xxx

If you are interested for PhD here, you can apply to the Department of
    Computer Engineering. I am looking for PhD students usually. Then
    we investigate the applications and decide.
    Thank you for your interest.

Best Regards

xxxxxxxx

سلام بر شما
    جوابی که بهتون داده نه منفیه نه مثبت!
    به نظرم اول بررسی کنید که برای رشته و دانشگاهی که اقدام کردید دکترای پیوسته وجود داره یا نه. اگه داره که مشخصا ازتون خواسته شانستونو واسه PhD امتحان کنید. ولی هیچ تضمینی هم نداده که شما رو بپذیره!
    اگر فقط میخواید واسه مستر اقدام کنید بهش بگید. البته اینبار نقاط قوت خودتونو بیشتر بولد کنید، شاید نظرش عوض شد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    Please let me know you opinion:

Thank you for your email. You have a strong background in…..and….. that would be necessary to work in my group. I encourage you to apply to our Ph.D. program. I will keep an eye out for
    your file.
    استاد از رزومتون خوشش اومده و احتمال داره موقع بررسی درخواستتون توی دپارتمان ازتون حمایت هم بکنه. حتما جوابشو بدید و اشتیاق خودتونو واسه اپلای نشون بدین.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط cleopatra نمایش پست ها
    سلام بر شما
    جوابی که بهتون داده نه منفیه نه مثبت!
    به نظرم اول بررسی کنید که برای رشته و دانشگاهی که اقدام کردید دکترای پیوسته وجود داره یا نه. اگه داره که مشخصا ازتون خواسته شانستونو واسه PhD امتحان کنید. ولی هیچ تضمینی هم نداده که شما رو بپذیره!
    اگر فقط میخواید واسه مستر اقدام کنید بهش بگید. البته اینبار نقاط قوت خودتونو بیشتر بولد کنید، شاید نظرش عوض شد.
    موفق باشید
    بله دکترای مستقیم داره، ولی به قول شما در پذریش تضمینی نیست و این خودش یک ریسکه چون پذیرفته شدن برای دکترای مستقیم سخت تر از مقطع ارشد هست بنظرتون ازش بپرسم که تضمین میکنه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    بله دکترای مستقیم داره، ولی به قول شما در پذریش تضمینی نیست و این خودش یک ریسکه چون پذیرفته شدن برای دکترای مستقیم سخت تر از مقطع ارشد هست بنظرتون ازش بپرسم که تضمین میکنه یا نه؟
    معمولا استادا همچین تضمینی نمیدن. میتونید ازش بپرسید که به نظرش چقدر شانس دارین.اون هیچ تعهدی نداره که پذیرش شمارو تضمین کنه!
    اگه فرایند اپلایش بدون هزینه هست امتحانش که ضرر نداره. اگر هم استاد براتون خیلی مهم نیست میتونید به یه استاد دیگه تو اون دپارتمان ایمیل بزنید.

سلام، دوستان یک استاد کانادایی بعد 15 روز جواب ایمیل منو داده( فکر کنم یخ ایمیل ها دیر باز میشه تو کانادا)
    حالا این یعنی اینکه اول باید اپلای کنم بعد تصمیم میگیره یا از الان منو تو گروهش قبول کرده ؟ یه قسمت حرفاش میرسونه که بعدا تصمیم میگیره یه قسمتم نشون میده
    علاقمنده که من برم تو گروهشون!!!

Thank you for your email. You have a very interesting background for a prospective member of our group. I would suggest that if you have interest in joining our group that you put a full application into the Department of XX .Once your full application is available I will get back to you asap. In particular, I look strongly at reference letters before making final decisions about students

Also, in the meantime, take a look at our recent publications, and let me know what research area(s) which you might be interested in. If you have any questions about our lab or the University of XXX, let me know

?Also, your cv indicates that you finished your MSc in Oct 2012 -- can you update me on what you have been doing in the last year
    Cheers

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط cleopatra نمایش پست ها
    معمولا استادا همچین تضمینی نمیدن. میتونید ازش بپرسید که به نظرش چقدر شانس دارین.اون هیچ تعهدی نداره که پذیرش شمارو تضمین کنه!
    اگه فرایند اپلایش بدون هزینه هست امتحانش که ضرر نداره. اگر هم استاد براتون خیلی مهم نیست میتونید به یه استاد دیگه تو اون دپارتمان ایمیل بزنید.
    این استاد برام مهمه و هزینه اپلای هم نداره .فقط دو تامسئله هست: 1.بخاطر این استاد واسه دکترا اپلای کنم اونوقت اساتید دیگه که به دانشجوی ارشد نیاز دارند منو ریجکت می کنند و در آخر هم باز معلوم نیست این استاد قبولم کنه یا نه؟!
    2.با اینکه این دانشگاه جزو گروه ممتازه ولی نمی دونم وزارت علوم دکترای مستقیم رو ارزیابی می کنه یانه؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    سلام، دوستان یک استاد کانادایی بعد 15 روز جواب ایمیل منو داده( فکر کنم یخ ایمیل ها دیر باز میشه تو کانادا)
    حالا این یعنی اینکه اول باید اپلای کنم بعد تصمیم میگیره یا از الان منو تو گروهش قبول کرده ؟ یه قسمت حرفاش میرسونه که بعدا تصمیم میگیره یه قسمتم نشون میده
    علاقمنده که من برم تو گروهشون!!!

Thank you for your email. You have a very interesting background for a prospective member of our group. I would suggest that if you have interest in joining our group that you put a full application into the Department of XX .Once your full application is available I will get back to you asap. In particular, I look strongly at reference letters before making final decisions about students

Also, in the meantime, take a look at our recent publications, and let me know what research area(s) which you might be interested in. If you have any questions about our lab or the University of XXX, let me know

?Also, your cv indicates that you finished your MSc in Oct 2012 -- can you update me on what you have been doing in the last year
    Cheers
    سلام
    نخير هيچ Commitmentي در ايميل ايشان نيست. پيشنهاد ميكنم در ارتباط با فاند بپرسيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

یعنی مستقیم ازشون بپرسم فاند میدید؟! فکر کنم خود استادا هم میدونن دانشجوهای اینترنشنال فاند میخوان چون اونایی که نداشته باشن خودشان زود میگن مثل ای ایمیل
    Thank you for your interest in my research group, I currently have no funding to support international graduate students so I can only offer you a place in my research group if you are self-funded. I am glad you enjoyed reading my paper, there should be some more work coming out on this topic in the near future.

بازم بنظرتون بپرسم؟ ایمیلشون تا چه حد امیدوارکننده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    نخير هيچ Commitmentي در ايميل ايشان نيست. پيشنهاد ميكنم در ارتباط با فاند بپرسيد

بچه ها من برا یه استاد دانشگاه واشنگتن رزومه م رو فرستادم و پرسیدم جای خالی تو فیلد من داره یا نه. این جوابیه که بعد از چند دقیقه دریافت کردم:
    Dear Leyla
    It's great that you are interested in joining my research group. There seems to be a nice match between our research interests
    .......I urge you to apply through the official departmental process. You can find more information at
    Good luck
    الان به نظرتون با این جواب باید مستقیما اپلای کنم؟ (حداقل های دانشگاه رو دارم) یعنی هیچ اطلاعات دیگه ای نباید از استاد بپرسم؟ از چیز دیگه ای نباید مطمئن بشم؟
    گیج شدم! اولین ایمیل ارسالی م بود و خیلی غیرمنتظره بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)