صفحه 849 از 1371 نخستنخست ... 3497497998398408418428438448458468478488498508518528538548558568578588598999491349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,481 تا 8,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. من برای یک پوزیشن ثبت نام کردم و حالا بعد از یکی دو ماه این جواب برام اومده. نظر شما چیه و اینکه من الان چه جوابی باید بدم؟ ممنونم
    Dear .......,

Referring to your application for the above-mentioned position, you will find the evaluation of your qualifications made by the assessment committee below.

If you have any objections to the assessment, please let us know no later than December 12th 2013.
    With a master degree, the candidate is qualified. Moreover her training and interest in Developmental biology was considered a plus. However candidates with more background in quantitative sciences (physics, maths) and more advanced programming skills, have been privileged for this position which will be at the interface between physics and biology.

Den overordnede bedømmelse er:
    Qualified

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یک پوزیشن ثبت نام کردم و حالا بعد از یکی دو ماه این جواب برام اومده. نظر شما چیه و اینکه من الان چه جوابی باید بدم؟ ممنونم
    Dear .......,

Referring to your application for the above-mentioned position, you will find the evaluation of your qualifications made by the assessment committee below.

If you have any objections to the assessment, please let us know no later than December 12th 2013.
    With a master degree, the candidate is qualified. Moreover her training and interest in Developmental biology was considered a plus. However candidates with more background in quantitative sciences (physics, maths) and more advanced programming skills, have been privileged for this position which will be at the interface between physics and biology.

Den overordnede bedømmelse er:
    Qualified
    دوست گرامی
    متاسفانه شما در عین حال که کوالیفای بودین ولی برای پوزیشن انتخاب نشدید و اشخاصی با بیس قوی تر از شما را انتخاب کرده اند نیازی به پاسخ نیست این برای من هم چندین بار پیش امده است متاسفانه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_Bahari نمایش پست ها
    بچه ها من برا یه استاد دانشگاه واشنگتن رزومه م رو فرستادم و پرسیدم جای خالی تو فیلد من داره یا نه. این جوابیه که بعد از چند دقیقه دریافت کردم:
    Dear Leyla
    It's great that you are interested in joining my research group. There seems to be a nice match between our research interests
    .......I urge you to apply through the official departmental process. You can find more information at
    Good luck
    الان به نظرتون با این جواب باید مستقیما اپلای کنم؟ (حداقل های دانشگاه رو دارم) یعنی هیچ اطلاعات دیگه ای نباید از استاد بپرسم؟ از چیز دیگه ای نباید مطمئن بشم؟
    گیج شدم! اولین ایمیل ارسالی م بود و خیلی غیرمنتظره بود
    من هم ایمیلی شبیه به این ایمیل خانم بهاری رو دریافت کردم، برا منم سواله. لطفا دوستان مطلع پاسخ بفرمایند

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    من هم ایمیلی شبیه به این ایمیل خانم بهاری رو دریافت کردم، برا منم سواله. لطفا دوستان مطلع پاسخ بفرمایند

به نظرم هر دو نبايد هول بشيد. ما هم تجربه كرديم اين ايميل ها رو. وقتي به ماهيت واقعيشون پي نبرديد پيروزي شيريني رو نويد ميدن. البته در ايميل زدن نميشه جوابي بهتر از اين انتظار داشت. حداقلش اينه كه از رزومه تعريف كرده پوزيشن داره و همين هم خوبه. شما ميتونيد دوباره در مورد فاند ازشون بپرسيد اما قطعا تا اپلاي نكنيد مشخص نميشه. اينكه اپلاي كنيد به شما بستگي داره. چيزهايي كه بايد مد نظر باشه:
    1- رقبا و ميزان برتري رزومه هاشون بر رزمه ي شما
    2-رنك دانشگاه
    3-شرايط رزومه ي شما و انطباقش با دانشگاه مورد نظر
    4-اينكه هزينه تا چه حد براتون مهمه
    5-شانس
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام... برای جایی اپلای کردم، ولی قبلش تماس با استاد نداشتم. الان توجه کردم که استادی که اسمش رو زدم، دوتا پوزیشن داره... میخواستم نظرتون رو در مورد این متن بدونم ؟ چیز خاصی لازمه بش اضافه کنم ؟

I have applied to your master program in XXX (Fall 2014). Since your area of research is very interesting for me, I mentioned your name in my Statement of Interests as my potential supervisor.

I just noticed that you have two masters positions that I would like to discuss you about. It would be my honor if you would have a look at my application package, and inform me if you find it convincing enough to support me through the admission process.

Please find the attached my CV, transcripts and also the Statement of Interests. Let me know if any other information/documents are required.

Your kind and prompt attention is appreciated and I am looking forward to hearing from you soon.

Regards,

• سلام، دوستان یک استاد کانادایی بعد 15 روز جواب ایمیل منو داده( فکر کنم یخ ایمیل ها دیر باز میشه تو کانادا)
      حالا این یعنی اینکه اول باید اپلای کنم بعد تصمیم میگیره یا از الان منو تو گروهش قبول کرده ؟ یه قسمت حرفاش میرسونه که بعدا تصمیم میگیره یه قسمتم نشون میده علاقمنده که من برم تو گروهشون!!!

Thank you for your email. You have a very interesting background for a prospective member of our group. I would suggest that if you have interest in joining our group that you put a full application into the Department of XX .Once your full application is available I will get back to you asap. In particular, I look strongly at reference letters before making final decisions about students

Also, in the meantime, take a look at our recent publications, and let me know what research area(s) which you might be interested in. If you have any questions about our lab or the University of XXX, let me know

?Also, your cv indicates that you finished your MSc in Oct 2012 -- can you update me on what you have been doing in the last year
      Cheers
      مستقیم ازشون بپرسم فاند میدید؟! البته فکر کنم خود استادا هم میدونن دانشجوهای اینترنشنال فاند میخوان چون اونایی که نداشته باشن خودشان زود میگن مثل ای ایمیل
      Thank you for your interest in my research group, I currently have no funding to support international graduate students so I can only offer you a place in my research group if you are self-funded. I am glad you enjoyed reading my paper, there should be some more work coming out on this topic in the near future.
      بازم بنظرتون بپرسم؟ چطوری بگم؟ ایمیلشون تا چه حد امیدوارکننده است؟

Junior Member

دوستان من از یکی از اساتید دانشگاه های خیلی خوب آمریکا این ایمیل رو گرفتم. با توجه به اینکه از ددلاین دانشگاه گذشته چیکار میتونم بکنم؟ به نظرتون ایمیل تمپلیت نیست؟ قائدتا فاند نداره که اینطوزی جواب داده؟
    مرسی از همتون

Dear Amin,

Thank you for you interest in our research, and congratulations for your impressive resume and strong background.
    We usually know about if we can hire new students in the spring, when we also hear back results of admission. Note that admission is given by an independent committee and it is critical that you get the admission before we can start any conversation regarding existing openings.

Bests

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    دوستان من از یکی از اساتید دانشگاه های خیلی خوب آمریکا این ایمیل رو گرفتم. با توجه به اینکه از ددلاین دانشگاه گذشته چیکار میتونم بکنم؟ به نظرتون ایمیل تمپلیت نیست؟ قائدتا فاند نداره که اینطوزی جواب داده؟
    مرسی از همتون

Dear Amin,

Thank you for you interest in our research, and congratulations for your impressive resume and strong background.
    We usually know about if we can hire new students in the spring, when we also hear back results of admission. Note that admission is given by an independent committee and it is critical that you get the admission before we can start any conversation regarding existing openings.

Bests
    تمپليت هم نباشه چيز خاصي درش نيست. شما به ي دانشگاه كميته محور ايميل زدي، استادش گفته من كاره اي نيستم در پروسه پذيرش و اينكه شما برو اول پذيرش را بگير بعد بيا باهم بحث كنيم.
    اگه هم رزومتون در حد دانشگاه نيست كارتون به استاد نميرسه چون اول كار همه اين نوع دانشگاهها اينه كه كميته به شما پذيرش بده
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... برای جایی اپلای کردم، ولی قبلش تماس با استاد نداشتم. الان توجه کردم که استادی که اسمش رو زدم، دوتا پوزیشن داره... میخواستم نظرتون رو در مورد این متن بدونم ؟ چیز خاصی لازمه بش اضافه کنم ؟

I have applied to your master program in XXX (Fall 2014). Since your area of research is very interesting for me, I mentioned your name in my Statement of Interests as my potential supervisor.

I just noticed that you have two masters positions that I would like to discuss you about. It would be my honor if you would have a look at my application package, and inform me if you find it convincing enough to support me through the admission process.

Please find the attached my CV, transcripts and also the Statement of Interests. Let me know if any other information/documents are required.

Your kind and prompt attention is appreciated and I am looking forward to hearing from you soon.

Regards,
    سلام
    ايميلت طولانيه، نياز نيست اين همه بنويسي
    وانمود نكن كه همين الان فهميدي پزيشن داره،
    I have already applied to the master program of XXX. As a potential supervisor, I mentioned your name in the statement

I'll be very grateful if you could please check my CV attached, let me know if you have any openings at your research group
    Please let me know if I can provide any further information

Your kind attention is highly appreciated. I am looking forward to hear from you ASAP

Regards

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EL master at KTH

سلام به همگی.کسی میتونه اطلاعاتی راجع به پروفسور رضا ایروانی- دانشگاه تورنتو بده؟میخوام بدونم چه چیزی در رزومه براش مهمه؟ اینکه حتما از دانشگاه شریف باشی!؟ ساپورت میکنه؟من خودم برای مستر میخوام برم کانادا. میخوام ساپورت مالی هم داشته باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)