صفحه 85 از 1371 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788899091929394951351855851085 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

به نظرتون سرکاری نیست؟

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    به نظرتون سرکاری نیست؟
    یه اپلای کردن که این همه وسواس نداره بفرست - یا میشه یا نمیشه دیگه ، مثل همه بچه ها - نکنه منتظری اول بهت پذیرش بدن بعدا اپلای کنی ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    به نظرتون سرکاری نیست؟
    نه برادر من این حرفا چی سرکار گذاشتن فقط مخصوص ما ایرانیاست
    در کل بنظر میرسه شما دد از دست دادید؟
    پس Applyشما الان زیاد فایده نداره.
    بهتره شروع کنی به تماس با اساتید ببینی کسی از رزومه شما خوشش میاد که با شما کار کنه؟بعدش گویا مشکلی نیست و می تونید هزینه کنید و اونا به شما بدون توجه به دد پذیرش می دهند.
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟کمک

مرسی از همتون
    راستش حداقل 2 استاد 4 ماه منو سر کار گذاشتن که حتی یه موردش رو هم توی همین قسمت گذاشتم
    من از استاده خواستم که Cover letter بده به garduate office
    اینجوری به من جواب داده که
    I will do my best but I think you should also think of applying for the 2010 school year. Can you work for one more year?

از طرفه دیگه منشیه اون جواب قبلی رو داده البته من CV رو فرستادم واسه منشیه
    به نظر شما این کار درسته که هم به این استاده جواب مثبت بدم واسه سال آینده و هم خودم مستقیما واسه بقیه استادها ایمیل بزنم؟
    شانس ما رو می بینی این دانشکده رو اصلا حواسم بهش نبوده!!!!!!!!!!!!!!! :-[ > بگو بچه می مرده به استادهای اینجا هم ایمیل می زدی!!!!!
    کمک

Junior Member

سلام دوستان کننده برام یک موضوع مبهم اتفاق افتاده ممنون میشم منو راهنمایی کنید.من به یک استاد در دانشگاه uci تماس گرفتم که سوالاتی از من پرسید ولی دیگه جوابی نداد من هم جدی نگرفتم و اون دانشگاه apply نکردم deadline دانشکده 15jan بوده مخصوصا برای فاند ولی گفته می شه همیشه فرستاد امرو اون استاد 2 بار به من ایمیل زده

I have not seen your application on line. I guess you did not apply.

In general there are two steps
    1) get admitted
    2) if you get admitted, you need to find somebody who could fund you. this is not automatic, and subject to the available funds.

بد من جواب دادم که زمان تمام شده الان و وقتی شما جواب ندادید فکر کردم شانسی ندارم ولی اگر فکر می کند میشه من apply کنم اونم جواب داده
    Good morning/evening,
    I think you have a chance. I am not sure I could fund you yet, but for sure you have a concrete chance. Your research fits my area.
    The deadline is passed. if you apply and I see the application on line with nice grades etc, I suggest admission (step 1).
    Do you have ref letters?
    regards

به نظرتون مصمم هست اصلا بد deadline امکان فاند گرفتن هست؟ می ارزه من 200 تومن هزینهreport زبان gre و apply دانشگاه کنم؟
    ممنون می شم بتونید هر چه زودتر کمک کنید.
    Innovate or evaporate

Don't ignore this great chance to get fund. If I were you, I would apply forthwith.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Senior Member

ایشون که خودش هم هنوز نمیدونه میتونهfund بده یا نه پس با توجه به اینکه ددلاین هم گذشته به نظرم خیلی ریسکش بالاست. البته میتونید دوباره مشخصا" راجع به فاند و اینکه بالاخره کی معلوم میشه میتونن بدن یا نه بپرسید ...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

بنظر من اینکه خودش ایمیل زده و پی گیر شده خیلی مهمه. اگرچه ریسکیه اما به امتحانش می ارزه. گاهی اوقات وقتی استادی که خرشون برو هست دنبال کارتون باشه می تونه خیلی کارها براتون انجام بده. البته اگر این استاد چنین وضعیتی داشته باشه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

ممنون از جوابهای شما ولی راستش بیشتر دو دل شدم نظر ها متفاوت بود در مورد استاد نمی دونم چقدر قدرتمند هستش توی دانشگاه؟ رتبش ولی Assistant هستش.
    Innovate or evaporate

Junior Member

If I were you I would apply it. It is your chance that the professor has contacted you.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)