صفحه 850 از 1371 نخستنخست ... 3507508008408418428438448458468478488498508518528538548558568578588598609009501350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,491 تا 8,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

عزیزان نظرتون رو درباره این جواب ممکنه بدونم؟ با توجه به قسمت بولد شده به نظر میاد نظر مساعده. همینطوره؟ به نظرتون چی بپرسم تا مطمئن تر بشم؟
    Thank you for your interest in my research and Texas A&M. We
    are always looking for good students. So I would encourage
    you to apply and to keep me posted about the status of your
    application

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Nothing you have to ask. If your CV is good enough for A&M, you are recommended to apply. If not, don't waste your application fee
    نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    عزیزان نظرتون رو درباره این جواب ممکنه بدونم؟ با توجه به قسمت بولد شده به نظر میاد نظر مساعده. همینطوره؟ به نظرتون چی بپرسم تا مطمئن تر بشم؟
    Thank you for your interest in my research and Texas A&M. We
    are always looking for good students. So I would encourage
    you to apply and to keep me posted about the status of your
    application
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    Nothing you have to ask. If your CV is good enough for A&M, you are recommended to apply. If not, don't waste your application fee
    ممنون از پاسخ
    اما خب این خوب بودن رو که من نمیدونم. باید استاد راهنمایی م کنه ونظر بده. اصلا با استاد برا همین مکاتبه میکنیم دیگه. چطوره این جواب رو بنویسم
    ... .Dear Dr
    Thanks for your response. It would be an honor to attend Texas A&M and to join your research group
    ... I am strongly interested in research projects of ... especially those related to
    ?How do you evaluate my CV and my chances for admission

Regards

Junior Member

دوستان عزیزم خیلی ممنون از راهنماییتون، من از یکی از اساتید دانشگاه منچستر این ایمیلو گرفتم.
    Dear Amin,

Apologies for slow reply. I am interested in your application. If you wish to submit an application, can you please take a look at the PhD topics available on the School website
    Do you have any funding? It will be difficult without some form of scholarship.

Best regards,
    من هم جواب دادم که احتیاج به فاند دارم و اینکه به کارشون علاقه زیادی دارم و ایشون دوباره ایمیلی زدن که توش خیلی تعریف کرده بودن و نهایتا نوشته بود:
    ........ but finding funding is key.
    کسی میتونه کمکم کنه که توی انگلیس گرفتن فاند چطوریه و آیا امیدی هست؟ چون شنیدم به دانشجویان غیر اروپایی خیلی سخت فاند میدن

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من از یکی ازاساتید این ایمیل دریافت کردم در مورد قسمت بولد شده سوال داشتم که نحوه پذیرش من تنها منوط به حضور من اونجاست؟ و میخوان مصاحبه بگیرن؟بعد پذیرش بدن؟ همچنین گفته کمیته باید لاین کاری و استاد راهنمای شما را انتخاب کنه؟در صورتی که لاین کاری من با این استاد همخونی داره؟به نظرتون چی بگم بهش
    As you explained in your e-mail, you will need a letter of acceptation of
    your candidature to our Graduation Programa in order to ask for financial
    support (tickets and other details for your stay here). In this
    way, it is important now to send you this document. Our Secretary, Celina,
    .ill send it to you by email.The next step would be the choice of your research line that is done inthe presence of a commission that will discuss and decide who will be your
    supervisor and of course the subject of your PhD thesis. Certainly, the
    candidate subject preferences and experience are taken into account. These
    will happen only when the canditate is already here.

Please let me know if this steps would be ok for you.

Dear Keivan

But you must know more about this university and its criteria in admission! You have to know roughly who can and who can not get admission to this university. If you don't know, it doesn't mean to ask from the professors. You have to ask from program coordinator though. In each department there are people called "program coordiantaor" who are well familiar with admission criteria and can evaluate your resume, let you know if you have any chance to be admitted.

As you are also well aware, most of American prestigious universities (e.g. A&M) is chiefly committee-based which means admission is given by a group of professors called committee members and
    not by individual faculty. In these university, you have to first get an admission and then could start to communicate with someone whose field of interests is line with yours. Keep in mind that a very good command in English (Toefl and GRE) with very good GPAs are of initial factors for admission

In all, at the moment, I think you have to only thank this professor, say him/her that you will be applying and ask detailed questions from the program coordinator and not from the professor

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    اما خب این خوب بودن رو که من نمیدونم. باید استاد راهنمایی م کنه ونظر بده. اصلا با استاد برا همین مکاتبه میکنیم دیگه. چطوره این جواب رو بنویسم
    ... .Dear Dr
    Thanks for your response. It would be an honor to attend Texas A&M and to join your research group
    ... I am strongly interested in research projects of ... especially those related to
    ?How do you evaluate my CV and my chances for admission

Regards

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم خیلی ممنون از راهنماییتون، من از یکی از اساتید دانشگاه منچستر این ایمیلو گرفتم.
    Dear Amin,

Apologies for slow reply. I am interested in your application. If you wish to submit an application, can you please take a look at the PhD topics available on the School website
    Do you have any funding? It will be difficult without some form of scholarship.

Best regards,
    من هم جواب دادم که احتیاج به فاند دارم و اینکه به کارشون علاقه زیادی دارم و ایشون دوباره ایمیلی زدن که توش خیلی تعریف کرده بودن و نهایتا نوشته بود:
    ........ but finding funding is key.
    کسی میتونه کمکم کنه که توی انگلیس گرفتن فاند چطوریه و آیا امیدی هست؟ چون شنیدم به دانشجویان غیر اروپایی خیلی سخت فاند میدن
    ديگه همه چي مشخصه
    ايشان گفته فاند بايد داشته باشي شما هم كه نداري
    پس تكليف مشخصه
    يا علي

نقل قول نوشته اصلی توسط lidoma نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من از یکی ازاساتید این ایمیل دریافت کردم در مورد قسمت بولد شده سوال داشتم که نحوه پذیرش من تنها منوط به حضور من اونجاست؟ و میخوان مصاحبه بگیرن؟بعد پذیرش بدن؟ همچنین گفته کمیته باید لاین کاری و استاد راهنمای شما را انتخاب کنه؟در صورتی که لاین کاری من با این استاد همخونی داره؟به نظرتون چی بگم بهشAs you explained in your e-mail, you will need a letter of acceptation of
    your candidature to our Graduation Programa in order to ask for financial
    support (tickets and other details for your stay here). In this
    way, it is important now to send you this document. Our Secretary, Celina,
    .ill send it to you by email.The next step would be the choice of your research line that is done inthe presence of a commission that will discuss and decide who will be your
    supervisor and of course the subject of your PhD thesis. Certainly, the
    candidate subject preferences and experience are taken into account. These
    will happen only when the canditate is already here.

Please let me know if this steps would be ok for you

Yes
    The committee will decide about your field of study and your future advisor
    You have to be there for the admission as well

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من اخیرا از یه استادی توی امریکا یه جواب خیلی عالی گرفتم که تا حالا چند بار ایمیل رد و بدل کردیم و کامل بهم توضیح داده چکار کنمو و خلاصه می تونم بگم خیلی ردیفه و .... . منتها الان یه مشکل وجود داره. من از اول واسه پی اچ دی بهش ایمیل زدم ولی الان میگم بهتره که اگه امکان داشته باشه واسه مستر برم بهتره ولی نمدونم اگه اینو بگم ممکنه رو نظر مثبته استاده تاثیر بدی بذاره یا نه. حالا میخواستم بدونم که اولا ایکه بگم بهش یا نه همون پی اچ دی را پیش بگیرم؟ ثانیا اگه شما موافقید که بگم چجوری باید بهش بگم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟
    پیشاپیش ممنون از جواب های عالیتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    من اخیرا از یه استادی توی امریکا یه جواب خیلی عالی گرفتم که تا حالا چند بار ایمیل رد و بدل کردیم و کامل بهم توضیح داده چکار کنمو و خلاصه می تونم بگم خیلی ردیفه و .... . منتها الان یه مشکل وجود داره. من از اول واسه پی اچ دی بهش ایمیل زدم ولی الان میگم بهتره که اگه امکان داشته باشه واسه مستر برم بهتره ولی نمدونم اگه اینو بگم ممکنه رو نظر مثبته استاده تاثیر بدی بذاره یا نه. حالا میخواستم بدونم که اولا ایکه بگم بهش یا نه همون پی اچ دی را پیش بگیرم؟ ثانیا اگه شما موافقید که بگم چجوری باید بهش بگم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟
    پیشاپیش ممنون از جواب های عالیتون
    دلیلتون برای اینکه برای مستر برید چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)