صفحه 851 از 1371 نخستنخست ... 3517518018418428438448458468478488498508518528538548558568578588598608619019511351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,501 تا 8,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

والا دقیقا نمیدوم چقد این دلیلم منطقی هست ولی خودم اینجوری فکر می کنم که اگه بتونم ارشدم را از اون دانشگاه بگیرم دکترا زیر صد یا پنجاه را می تونم بعد از اتمام ارشدم بگیرم. در ضمن لازمه اینو بگم که من الان فارغ التحصیل شریفم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دلیلتون برای اینکه برای مستر برید چیه؟
    والا دقیقا نمیدوم چقد این دلیلم منطقی هست ولی خودم اینجوری فکر می کنم که اگه بتونم ارشدم را از اون دانشگاه بگیرم دکترا زیر صد یا پنجاه را می تونم بعد از اتمام ارشدم بگیرم. در ضمن لازمه اینو بگم که من الان فارغ التحصیل شریفم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    دلیلتون خیلی موجه نیست. البته مهم اینه که این دانشگاهی که الان اقدام می کنید در چه سطحیه؟ خیلی با 50 و 100 فرق داره یا فقط کمی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دلیلتون خیلی موجه نیست. البته مهم اینه که این دانشگاهی که الان اقدام می کنید در چه سطحیه؟ خیلی با 50 و 100 فرق داره یا فقط کمی؟
    دانشگاهی که الان بهم اکی داده حول و حوش 400 توی Topuniversities هست. آخه من زیاد دیدم بچه هایی که همچین کاری را میکنن، ینی اینکه از اینطور دانشگاه ها مثل یه نردبون استفاده می کنن واسه رسیدن به اون هدفشون. مثلا دیشب یکی را دیدم که مستر را از نورنبرگ گرفته بود و الان هم دانشجوی دکترای UCSD هست. ولی من از یه چیزی که می ترسم اینه که یه وقت با استاده بحث مستر کنم کلا بزنه زیر همچی
    لطفا راهنمایی کنید

سلام
    نظر دوستان در مورد این جواب چیه؟
    The way it works at .. is the following: You first apply for Fall
    2014. In addition to high moaddels (yours are good), you must also take GRE and TOEFL. For GRE the sum of the quantitative plus verbal should be 1200 or better and for TOEFL it should be 100 or better. Then, the Department makes a list of the very top applicants, If you are in the list, then you will be seriously considered.
    به نظرتون چی بهش بگم؟

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

مسئله ی مهم اینه که استاد راضی بشه به عنوان دانشجوی مستر بهتون پول بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    دانشگاهی که الان بهم اکی داده حول و حوش 400 توی Topuniversities هست. آخه من زیاد دیدم بچه هایی که همچین کاری را میکنن، ینی اینکه از اینطور دانشگاه ها مثل یه نردبون استفاده می کنن واسه رسیدن به اون هدفشون. مثلا دیشب یکی را دیدم که مستر را از نورنبرگ گرفته بود و الان هم دانشجوی دکترای UCSD هست. ولی من از یه چیزی که می ترسم اینه که یه وقت با استاده بحث مستر کنم کلا بزنه زیر همچی
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. من این جواب رو از رئیس یک دپارتمان دریاف کردم. بنظر شما تو این حالت برای استادهای دیگه درهمین دپارتمان ایمیل بفرستم یا به همین وعده نسبتا بعید اکتفا کنم؟(برای برای fall2014)

Unfortunately, I do not have funding to support for graduate studies at this time. If things change, I will certainly keep you in mind.

Best regards

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    مسئله ی مهم اینه که استاد راضی بشه به عنوان دانشجوی مستر بهتون پول بده.
    مرسی از کامنتتون.
    باید تواین مواقع چجوری بیان کرد که کار خراب نشه؟ منظورم اینه که چجور میشه طوری بیان کرد که احساس کنه که اوون فرد قراره دکترا را هم با خودش ادامه بده یا اینکه کلا نزنه زیر همه چی و پیش خودش بگه خوب مستر هم بخونه موردی نداره؟

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    سلام. من این جواب رو از رئیس یک دپارتمان دریاف کردم. بنظر شما تو این حالت برای استادهای دیگه درهمین دپارتمان ایمیل بفرستم یا به همین وعده نسبتا بعید اکتفا کنم؟(برای برای fall2014)

Unfortunately, I do not have funding to support for graduate studies at this time. If things change, I will certainly keep you in mind.

Best regards
    ازین واضح تر بگه که پول ندارم ؟؟ :دی
    آقا به این ایمیلها اکتفا نکن تا یه جواب و درست و درمون بگیری.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها

Best regards
    خير براي بقيه سريعا اقدام كنيد. اين جواب چيز خاصي نيست و كم پيش مياد اين عزيزان شما رو به ياد بيارند.اما چند وقت ديگه باز ازشون مي تونيد بپرسيد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)