صفحه 852 از 1371 نخستنخست ... 3527528028428438448458468478488498508518528538548558568578588598608618629029521352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,511 تا 8,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    خير براي بقيه سريعا اقدام كنيد. اين جواب چيز خاصي نيست و كم پيش مياد اين عزيزان شما رو به ياد بيارند.اما چند وقت ديگه باز ازشون مي تونيد بپرسيد.شادزي
    من هم با سیمون کاملا موافقم
    من تواین چن مدته از این ایمیل ها کم نداشتم.پس فوری فوتی
    واسه اساتید دیگه اقدام شود.
    موفق باشید.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

دوستان اینکه برای استادی رزومه مون رو بفرستیم و ایشون بنویسن "جای خالی دارم و تشویقت میکنم که اپلای کنی و اسم من رو در اپلیکیشن ات ذکر کنی" یعنی ایشون پسندمون کرده؟ در چه حد؟ چیز دیگه ای لازمه بپرسیم؟

تشکرات

این جواب:
    واقعا نشون میده اینا خودشون هم هنوز برنامه امسالشونو نمیدونن! یکی از دانشگاههای کالیفرنیاس!
    As far as I know, Sharif is the top school in Iran and your GPA is high. However, it is hard for me to know, how my colleagues at ... or .... Eng would judge your file. As for my lab, it is hard for me to tell, whether I am going to have vacancies. It all depends on grants.

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من دیروز این کامنت زیر را گذاشتم ولی جواب قانع کننده ای از بچه های انجمن نگرفتم. نخبگان امر! لطفا راهنمایی کنید. مرسی
    ××من اخیرا از یه استادی توی امریکا یه جواب خیلی عالی گرفتم که تا حالا چند بار ایمیل رد و بدل کردیم و کامل بهم توضیح داده چکار کنمو و خلاصه می تونم بگم خیلی ردیفه و .... . منتها الان یه مشکل وجود داره. من از اول واسه پی اچ دی بهش ایمیل زدم ولی الان میگم بهتره که اگه امکان داشته باشه واسه مستر برم بهتره ولی نمدونم اگه اینو بگم ممکنه رو نظر مثبته استاده تاثیر بدی بذاره یا نه. حالا میخواستم بدونم که اولا ایکه بگم بهش یا نه همون پی اچ دی را پیش بگیرم؟ ثانیا اگه شما موافقید که بگم چجوری باید بهش بگم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟
    پیشاپیش ممنون از جواب های عالیتون××
    کامنت دومم در جواب اینکه چرا می خام ارشد بخونم:
    ××دانشگاهی که الان بهم اکی داده حول و حوش 400 توی Topuniversities هست. آخه من زیاد دیدم بچه هایی که همچین کاری را میکنن، ینی اینکه از اینطور دانشگاه ها مثل یه نردبون استفاده می کنن واسه رسیدن به اون دانشگاهای تاپ. مثلا دیشب یکی را دیدم که مستر را از نورنبرگ گرفته بود و الان هم دانشجوی دکترای UCSD هست. ولی من از یه چیزی که می ترسم اینه که یه وقت با استاده بحث مستر کنم کلا بزنه زیر همچی
    لطفا راهنمایی کنید××
    مرسی از راهنمایی هاتون پیشاپیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    دوستان اینکه برای استادی رزومه مون رو بفرستیم و ایشون بنویسن "جای خالی دارم و تشویقت میکنم که اپلای کنی و اسم من رو در اپلیکیشن ات ذکر کنی" یعنی ایشون پسندمون کرده؟ در چه حد؟ چیز دیگه ای لازمه بپرسیم؟

تشکرات
    من هم از این جواب ها داشتم. لزوما به معنای پسند کردن نیست آخه خیلی از مواقع اینها تمپلیت هست. متن انگلیسی را اگه امکان داره بذار تا قضاوت بهتر بشه ولی به احتمال زیاد تمپلیته!

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    من هم از این جواب ها داشتم. لزوما به معنای پسند کردن نیست آخه خیلی از مواقع اینها تمپلیت هست. متن انگلیسی را اگه امکان داره بذار تا قضاوت بهتر بشه ولی به احتمال زیاد تمپلیته!
    ممنون از جواب تون. اینم خدمت شما جهت قضاوت
    Dear Keivan;
    I would encourage you to apply and include my name in your application..I will be having position opening in my group.

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    ممنون از جواب تون. اینم خدمت شما جهت قضاوت
    Dear Keivan;
    I would encourage you to apply and include my name in your application..I will be having position opening in my group.
    من هم نظر دوستمون رو تایید میکنم. تمپلیت هست. اما حداقل میدونید دانشجو میخواد بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    این جواب:
    واقعا نشون میده اینا خودشون هم هنوز برنامه امسالشونو نمیدونن! یکی از دانشگاههای کالیفرنیاس!
    As far as I know, Sharif is the top school in Iran and your GPA is high. However, it is hard for me to know, how my colleagues at ... or .... Eng would judge your file. As for my lab, it is hard for me to tell, whether I am going to have vacancies. It all depends on grants.
    به نظرتون من به این چی جواب بدم؟

با سلام خدمت همه دوستان فعال در فروم. امیدوارم همیشه موفق باشید.به یه استاد در دانشگاه کاردیف Cardiff ایمیل زدم و ازش درخواست کردم که میخوام در گروهش phd بخونم و این ایمیل رو در جوابم فرستاده: لطفا راهنمایی بفرمایید که منظورش چیه.Hi , Thank you for you email asking about possible Phd in Cardiff. I am thinking about taking on some Phd students next year so will keep you in mind. Could you send me a pdf of the conference papers you have done - would appreciate what you have done. Also perhaps if there are two or three academic papers out there that other academics have written in the area near to what you might be interested in researching. Best wishes. ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان فعال در فروم. امیدوارم همیشه موفق باشید.به یه استاد در دانشگاه کاردیف Cardiff ایمیل زدم و ازش درخواست کردم که میخوام در گروهش phd بخونم و این ایمیل رو در جوابم فرستاده: لطفا راهنمایی بفرمایید که منظورش چیه.Hi , Thank you for you email asking about possible Phd in Cardiff. I am thinking about taking on some Phd students next year so will keep you in mind. Could you send me a pdf of the conference papers you have done - would appreciate what you have done. Also perhaps if there are two or three academic papers out there that other academics have written in the area near to what you might be interested in researching. Best wishes. ؟
    دوست گرامی فکر می کنم نظر ایشون مثبته . همین که جواب خاص به شما داده و تمپلت نیست نشون می ده که کمی علاقه مند شده.
    ازتون مقاله هایی که تو کنفرانسها ارایه کردین می خواد و مقالاتی که مرتبط با رشته مورد علاقه شما است. به نظر می رسه دقیقا نگرفته که رشته مورد علاقتون چیه. می خواد ببینه که به خودش می خوره یا نه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)