صفحه 855 از 1371 نخستنخست ... 3557558058458468478488498508518528538548558568578588598608618628638648659059551355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,541 تا 8,550 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سلام

یعنی چی تمپلت هست؟ میشه بیشتر توضیح بدین. چون جاهای دیگه هم فرستادم ولی جواب های متفاوتی دادن. به تجربه خودم که جواب بهم دادن اوناهی که تشکر کردن از علاقه من، موافقت نسبی داشتند. مثلاً یه جایه دیگه گفته که تو نیاز به اپلای کردن در دپارتمان داری و اگه پذیرفته شدی و اگه خواستی با من کار کنی، میتونی اسم منو بیاری. احساس می کنم این جواب یکمی متفاوت تر هستش. اگه بچه ها بیشتر توضیح بدین ممنونم. حالا اپلای بکنم یا نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    یعنی چی تمپلت هست؟ میشه بیشتر توضیح بدین. چون جاهای دیگه هم فرستادم ولی جواب های متفاوتی دادن. به تجربه خودم که جواب بهم دادن اوناهی که تشکر کردن از علاقه من، موافقت نسبی داشتند. مثلاً یه جایه دیگه گفته که تو نیاز به اپلای کردن در دپارتمان داری و اگه پذیرفته شدی و اگه خواستی با من کار کنی، میتونی اسم منو بیاری. احساس می کنم این جواب یکمی متفاوت تر هستش. اگه بچه ها بیشتر توضیح بدین ممنونم. حالا اپلای بکنم یا نه؟

از نظر من هم يك تمپلت ساده است. فقط چه كشوريه؟ اگر آمريكا باشه فقط راهنمايي كرده چطور اپلاي كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

آمریکا هستش . حالا میگین اپلای بکنم یا نه؟ شانس دارم یا نه. بگین چه کار کنم .
    چون معمولاً کسی نخواد میگه من یا open position ندارم یا یه جور دیگه رد میکنه. یا حتماً منتظر کسایی که بهش میل میدن اپلای کنن بعد گلچین کنه. مگه نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    آمریکا هستش . حالا میگین اپلای بکنم یا نه؟ شانس دارم یا نه. بگین چه کار کنم .
    چون معمولاً کسی نخواد میگه من یا open position ندارم یا یه جور دیگه رد میکنه. یا حتماً منتظر کسایی که بهش میل میدن اپلای کنن بعد گلچین کنه. مگه نه؟
    دوست عزيز

با خودتونه كه چه كاري مناسب شرايطتتونه. من بشخصه براي اين جواب اگر ميگرفتم اقدام خاصي نميكردم . چون براي بهتر از اين هم اگر اقدام كنيد اصلا تضميني نيست چه برسه به اين. برعكس ممكنه اقدام كنيد و استادي كه اصلا به ايميل شما پاسخ نداده ناگهان شما رو انتخاب كنه. چيزي قابل پيش بيني نيست شما هم به ايميل ها تون ادامه بديد .شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yellow_Geo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیشب یه ایمیل به یکی از اساتید گروه عمران دانشگاه Carnegie Mellon زدم و امروز جوابی به این ترتیب دریافت کردم، به نظرتون اقدام کنم اصلاً واسه اینجا؟ هرچند از کامنت های بچه ها تو تاپیک دانشگاه اینطور به نظر میاد که کلاً خیلی سخته و امیدوار نباشم:

Thank you for your interest in our graduate program in environmental engineering, science, and sustainability. As decisions about admission to the graduate program are made by the EESS faculty as a whole, I am not in a position to comment on your chances for admission to the program. I do encourage you to make application to our graduate program, however.
    به همراه لینک تحصیلات تکمیلی و از این صحبتا.
    مممنون.
    سلام
    ايميل اين استاد كاملا تمپليت هست
    ي نكته به همه دوستاني كه دانشگاههاي خفني مث همين كارنگي ملون اپلاي ميكنن اينه كه اين دانشگاهها اساتيدش زياد كاره اي نيستند. اين كميته پذيرش هست كه بر اساس معيارهاي خودش مياد اقدام به دادن ادميشن ميكنه. بنابراي جواب + يا - گرفتن از استاد چنين دانشگاههايي نشانه گرفتن پذيرش يا رد شدن نيست. اين دانشگاهها را باسطح رزومه خودتون بسنجين ببينيد تقريبا در حد اين دانشگاهها هستيد يا نه. اگه آره كه اپلاي كنيد اگه اپلاي نكنيد.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

این یعنی نه؟
    I am not involved with .... admissions. In ..., anyone with a strong record at Sharif is going to have a chance, but it will depend a lot on the positions available in the area and the strength of the pool. My guess would be that admission is unlikely but not impossible, but that is only a guess. I can't speculate beyond that because there are too many other factors involved in the decision process.
    البته رنک دانشگاش زیر 20 بوده امریکا! این رو در جواب سوال من که گفتم ارزیابیت از شانسم چیه گفته و البته در ایمیل قبلش گفته بود من تصمیم گیرنده نیستم.باید دانشگاه ادمیشن بده. الان به نظرتون نیازی هست سوال دیگه ازش بپرسم؟

اینم از جورجیا تک:

Thank you for your email. I am pleased to see that you are working on ....., which interests me too. If you are admitted to Georgia Tech, I would be happy to discuss research opportunities with you.
    هیچ امیدی هست؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    اینم از جورجیا تک:

Thank you for your email. I am pleased to see that you are working on ....., which interests me too. If you are admitted to Georgia Tech, I would be happy to discuss research opportunities with you.
    هیچ امیدی هست؟

نهايتا اول بايد پذيرش بگيريد اگر رزومه اتون با جرجيا همخواني داره بعد از پذيرش ايشون روي امكان ساپورت با شما صحبت خواهد كرد.اما الان قول خاصي نداده.شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    این یعنی نه؟
    I am not involved with .... admissions. In ..., anyone with a strong record at Sharif is going to have a chance, but it will depend a lot on the positions available in the area and the strength of the pool. My guess would be that admission is unlikely but not impossible, but that is only a guess. I can't speculate beyond that because there are too many other factors involved in the decision process.
    البته رنک دانشگاش زیر 20 بوده امریکا! این رو در جواب سوال من که گفتم ارزیابیت از شانسم چیه گفته و البته در ایمیل قبلش گفته بود من تصمیم گیرنده نیستم.باید دانشگاه ادمیشن بده. الان به نظرتون نیازی هست سوال دیگه ازش بپرسم؟
    فكر نمي كنم. با اينكه دانشگاه رو ميشناسه گفته من عقيده دارم پذيرش بعيد ممكنه باشه اما غير ممكن نيست چون رقباي زيادي هستند و فاكتورهاي زيادتر. نهايتا قولي نداده و اگر بخواهيد شانستون رو امتحان كنيد فقط ميتونيد اپلاي كنيد.شادزي

سلام دوستان خوبم. به یه استاد ایمیل زدم دانشگاه فلوریدا و اینطور جوابمو داد: امیدی به این ایمل هست؟
    Hello Maryam,

You should go on line and identify a specific program you would like to apply to and then find out what the requirements are. There are many different Ph.D. Programs including one in developmental biology through the Genetics Institute. You did not mention what you were hoping to study. Thanks, Nancy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)