صفحه 86 از 1371 نخستنخست ... 367677787980818283848586878889909192939495961361865861086 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان کننده برام یک موضوع مبهم اتفاق افتاده ممنون میشم منو راهنمایی کنید.من به یک استاد در دانشگاه uci تماس گرفتم که سوالاتی از من پرسید ولی دیگه جوابی نداد من هم جدی نگرفتم و اون دانشگاه apply نکردم deadline دانشکده 15jan بوده مخصوصا برای فاند ولی گفته می شه همیشه فرستاد امرو اون استاد 2 بار به من ایمیل زده
    I have not seen your application on line. I guess you did not apply.
    In general there are two steps
    1) get admitted
    2) if you get admitted, you need to find somebody who could fund you. this is not automatic, and subject to the available funds.
    بد من جواب دادم که زمان تمام شده الان و وقتی شما جواب ندادید فکر کردم شانسی ندارم ولی اگر فکر می کند میشه من apply کنم اونم جواب داده
    Good morning/evening,
    I think you have a chance. I am not sure I could fund you yet, but for sure you have a concrete chance. Your research fits my area.
    The deadline is passed. if you apply and I see the application on line with nice grades etc, I suggest admission (step 1).
    Do you have ref letters?
    regards
    به نظرتون مصمم هست اصلا بد deadline امکان فاند گرفتن هست؟ می ارزه من 200 تومن هزینهreport زبان gre و apply دانشگاه کنم؟
    ممنون می شم بتونید هر چه زودتر کمک کنید.
    شما دقیقا دچار مسئله ای شدید که من هم شدم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg117576
    من که اپلای کردم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط malkomx
    ممنون از جوابهای شما ولی راستش بیشتر دو دل شدم نظر ها متفاوت بود در مورد استاد نمی دونم چقدر قدرتمند هستش توی دانشگاه؟ رتبش ولی Assistant هستش.
    همونطور که دوستان گفتن چون استاده خودش تماس گرفته و البته به شرطه اینکه شرایط دانشگاه رو داشته باشید این میتونه به پذیرشتون خیلی کمک کنه ولی همونطور که استاده هم گفته اولا" وضعیت فاند خودش معلوم نیست ثانیا" فاند به available fund ها بستگی داره ... پس از استاده بپرسین وضعیت فاندش تا کی معلوم میشه اصلا" به ترم دیگه میرسه یا نه و بعد با خیال راحت تر اپلای کنید ...

شما دقیقا دچار مسئله ای شدید که من هم شدم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg117576
    من که اپلای کردم.
    همونجا هم ، هم بنده و هم contdown عرض کردیم که صراحتا" از استاده در مورد فاند بپرسید ...

همونجا هم ، هم بنده و هم contdown عرض کردیم که صراحتا" از استاده در مورد فاند بپرسید
    فرمایش شما صحیح است. اما من اینکار را نکردم (هر چند کهmalkomx باید اینکار را انجام بده): بالاخره وقتی نتایج apply بیاد، مشخص میشه که این استاد واقعا ما را تحویل گرفته یا اینکه ..... حتی اگر پول هم نده یا من را ریجکت هم بکنه، حقیقتش برایم مهم نیست. هرچند که یه 200 هزارتومانی برای اپلای "پیاده" شدیم!!!

Junior Member

ممنون از راهنمایی های شما، خیلی کمک خوبی بود ایمیل میزنم تا کامل در مورد فاند وضعیت رو مشخص کنه.
    Innovate or evaporate

Senior Member

پیش فرض شانس پذیرش بعد از مصاحبه تلفنی

اگر admission Committee به یک استاد ok بده بعد از بررسی مدارک و بگه این applicant حالت highly ranked داره و استاد مصاحبه کنه و بعد از مصاحبه ok و قول فاند بده، چقدر می شه روی پذیرش از یه همچین جایی حساب کرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    یکی منو راهنمایی کنه
    به نظر من به اساتید دیگه هم ای میل بزنید. من البته اگر جای شما بودم به این استاده هم می گفتم که من اساتید دیگه رو هم می خوام امتحان کنم. تا سال دیگه دنیا هزار تا چرخ خورده.............

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    اگر admission Committee به یک استاد ok بده بعد از بررسی مدارک و بگه این applicant حالت highly ranked داره و استاد مصاحبه کنه و بعد از مصاحبه ok و قول فاند بده، چقدر می شه روی پذیرش از یه همچین جایی حساب کرد؟
    بله .چرا نشه شما همه مراحل سخت طی کردید دیگه مشکلی بنظر نمیاد فقط در مورد ویزا هیچ حرفی نزنید که ممکنه برخوردشون تغییر کنه.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    مرسی از همتون
    راستش حداقل 2 استاد 4 ماه منو سر کار گذاشتن که حتی یه موردش رو هم توی همین قسمت گذاشتم
    من از استاده خواستم که Cover letter بده به garduate office
    اینجوری به من جواب داده که
    I will do my best but I think you should also think of applying for the 2010 school year. Can you work for one more year?

از طرفه دیگه منشیه اون جواب قبلی رو داده البته من CV رو فرستادم واسه منشیه
    به نظر شما این کار درسته که هم به این استاده جواب مثبت بدم واسه سال آینده و هم خودم مستقیما واسه بقیه استادها ایمیل بزنم؟
    شانس ما رو می بینی این دانشکده رو اصلا حواسم بهش نبوده!!!!!!!!!!!!!!! :-[ > بگو بچه می مرده به استادهای اینجا هم ایمیل می زدی!!!!!
    کمک
    این استاد که جواب مثبتی به شما نداده، در نتیجه هیچ اشکالی نداره که به سایر استادها هم ایمیل بزنید. ضمنا با توجه به مطالبی که در پ.خ. گفته بودید به نظرم این جواب رو به استاد بدهید:

I would very much like to start my studies as soon as possible and I appreciate your help in this regard. However, if there is not any chance of getting admission for this year, I will have to apply for the next year. In this case, would it be possible that I start my research informally under your supervision this year and officially start my studies next year?

Junior Member

سلام
    من به استاد هایی ایمیل میزنم ولی اصلا جواب نمیدن
    به نظرتون چه کار کنم؟
    به بعضی هاشون 4-5 بارایمیل زدم
    جواب ندادنشون یعنی اینکه منو نمیخوان؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oftomate
    سلام
    من به استاد هایی ایمیل میزنم ولی اصلا جواب نمیدن
    به نظرتون چه کار کنم؟
    به بعضی هاشون 4-5 بارایمیل زدم
    جواب ندادنشون یعنی اینکه منو نمیخوان؟
    اینجا رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4428.0.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)